Προσφορά δωρεάν ακτοπλοικά επιστροφής Hellenic Seaways για συνδρομητές Cosmote

stella med

Member
Μηνύματα
9
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
ΟΥ Α ΟΥ :clap: αν και αλλαξαν τα σχεδια και μαλλον ειμαστε για...ΝΑΞΟ! Για να δουμε..
Και απο άλλον αριθμό cosmoteμπορείς να στείλεις αρκεί να ξέρεις τον κωδικό που θα σ στείλουν. Εάν πρόκειται να κλείσεις για 2 άτομα χρειάζεσαι 2 κωδικούς. Ισχύει και για αλλα δρομολόγια της Hellenic seaways. Ομως προσοχή, σε περίπτωση που δε μπορείς να ολοκληρώσεις την κράτηση μέσω της ιστοσελίδας των Hellenic seaways κάνε την αγορά μεσω τηλεφώνου γιατι λογικά εχει φρακάρει.
 

vlitou

Member
Μηνύματα
37
Likes
40
παντως παιδια τωρα που το εξεταζω λιγο καλυτερα το θεμα, οι ωρες αναχωρησης και στο πηγαινε και στο ελα με την προσφορα της cosmote (για ναξο κοιταω πλεον) παρα πολυ αβολες. Φευγεις 13.30 φτανεις εκει αργα το απογευμα τι να προλαβεις να δεις απο το νησι. Και οταν φευγεις το ιδιο 13.30 δεν προλαβαινεις να πας πουθενα πιο νωρις. Αρα χανεις 2 μερες στην ουσία;. :cool:
 

Katerina ph

Member
Μηνύματα
63
Likes
14
παντως παιδια τωρα που το εξεταζω λιγο καλυτερα το θεμα, οι ωρες αναχωρησης και στο πηγαινε και στο ελα με την προσφορα της cosmote (για ναξο κοιταω πλεον) παρα πολυ αβολες. Φευγεις 13.30 φτανεις εκει αργα το απογευμα τι να προλαβεις να δεις απο το νησι. Και οταν φευγεις το ιδιο 13.30 δεν προλαβαινεις να πας πουθενα πιο νωρις. Αρα χανεις 2 μερες στην ουσία;. :cool:
Από Πειραιά? Εγώ έκλεισα για Νάξο τέλος Ιουλίου με την hellenic seaways και ξεκινάω από Πειραιά 7.55 και φτάνω 1 και κάτι το μεσημέρι και φεύγω από Νάξο γύρω στις 6 το απόγευμα..
 

vlitou

Member
Μηνύματα
37
Likes
40
Από Πειραιά? Εγώ έκλεισα για Νάξο τέλος Ιουλίου με την hellenic seaways και ξεκινάω από Πειραιά 7.55 και φτάνω 1 και κάτι το μεσημέρι και φεύγω από Νάξο γύρω στις 6 το απόγευμα..
Εμείς θα πάμε τέλος Ιουνίου. Πολύ καλύτερες ώρες αυτές, έτσι ναι!
 

Katerina ph

Member
Μηνύματα
63
Likes
14
Εγώ κοίταζα εδώ. Τι λάθος? Δεν έχει συγκεκριμένα δρομολόγια που διαλέγεις?
Από εκεί βλέπεις ποιες μέρες είναι στην προσφορά. Αν θες μπες στο site της hellenic seaways και βάλε κανονικά ημερομηνίες σαν να πας να κλείσεις και θα σου βγάλει εκεί τις ώρες!!
 

vlitou

Member
Μηνύματα
37
Likes
40
Από εκεί βλέπεις ποιες μέρες είναι στην προσφορά. Αν θες μπες στο site της hellenic seaways και βάλε κανονικά ημερομηνίες σαν να πας να κλείσεις και θα σου βγάλει εκεί τις ώρες!!
Ναι βρε κορίτσι αλλά άμα πας σε δρομολόγιο που δεν συμμετέχει στην προσφορά πως θα χρησιμοποιήσεις τον κωδικό?? Γίνεται να πας με την προσφορά μεν αλλά σε όποιο δρομολόγιο βολεύει εσένα? Πφφ πολύ μπερδεύτηκα... (μήπως είμαστε και λίγο εκτός θέματος)
 

Katerina ph

Member
Μηνύματα
63
Likes
14
Ναι βρε κορίτσι αλλά άμα πας σε δρομολόγιο που δεν συμμετέχει στην προσφορά πως θα χρησιμοποιήσεις τον κωδικό?? Γίνεται να πας με την προσφορά μεν αλλά σε όποιο δρομολόγιο βολεύει εσένα? Πφφ πολύ μπερδεύτηκα... (μήπως είμαστε και λίγο εκτός θέματος)
Αν είναι στην προσφορά θα σου βγάλει πλαίσιο για να πατήσεις τον κωδικό. Μπορείς επίσης να κοιτάξεις στη λίστα που μου έστειλες αν η ημερομηνία που θες να φύγεις απ'τη Νάξο είναι στην προσφορά. Επειδή είμαστε και λίγο εκτός θέματος, αν θες στείλε μου πμ τις ημερομηνίες σου και θα το κοιτάξω εγώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom