Προσφορά ξενοδοχειων

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
ελεος...ενα στην Χαλκιδικη δεν βρηκα ακομα...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
βρηκα το Danai...χαχαχα
ισως το πιο ακριβο στην χαλκιδικη
 

PheniX

Member
Μηνύματα
62
Likes
4
Εγώ πάω στην Χαλκιδική,προτίμησα να έρθω επαφή με τους ξενοδόχους και έτσι είχα μια καλή τιμή για τον Αύγουστο
Πάντως φέτος είναι πολύ φτηνές τιμές
θυμάμαι το 95 που το γερακίνα beach μου είχε ζήτηση 32000 δραχμές για ένα δίκλινο
Σε λίγο πετάω για ΚΩ για μια εβδομάδα και εκεί πολύ φτηνές τιμές
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
η Κως φετος παει πολυ καλα και λογω ryan air και αλλων λow cost...πιστευω θα βγαλουν περισσοτερα για Χαλκιδικη...για να δουμε
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
βρηκα το Danai...χαχαχα
ισως το πιο ακριβο στην χαλκιδικη
παντως η τιμη που το δινει το Danai 217 με πρωινο, ειναι σουπερ! δεν το εχω ξαναδει κατω απο 400 το δωματιο τετοια εποχη!
και late checkout.. βρε, λες???:bleh:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Προστεθηκαν και καποια "νεα" ξενοδοχεια! Σε καποια ειδα και Ιουνιο κι αν δε κανω λαθος σε ενα και Ιουλιο!! Αντε καλες κρατησεις. Κατι τετοιοι επιχειρηματιες πρεπει να επιβραβευονται.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
παντως η τιμη που το δινει το Danai 217 με πρωινο, ειναι σουπερ! δεν το εχω ξαναδει κατω απο 400 το δωματιο τετοια εποχη!
και late checkout.. βρε, λες???:bleh:
μπα...και παλι πολλα μου φαινονται.
 

manos_XP

Member
Μηνύματα
18
Likes
6
ναι εχει καποιες πολυ καλες τιμες.Να δουμε αν θα τις κρατησουν για Ιουλιο ή Αυγουστο ..
παντως απο πλευρας τιμων ειναι απιστευτες.


PS : ερωτηση . Πιστωτικη δεν εχω γιατι τις σιχαινομαι.Τελευταια φορα για Γερμανια που εκλεισα μεσω booking ειχα χρησιμοποιησει την πιστωτικη του πατερα μου(για επιβεβαιωση ηταν οχι για χρεωση με την κρατηση.η πληρωμη θα γινοταν κανονικα απο κοντα.)Ειχα συννενοηθει και δεν υπηρχε προβλημα.

Μπορω λοιπον να χρησιμοποιησω prepaid καρτα για τον σκοπο αυτο ? Δεδομενου φυσικα οτι υπαρχει το ποσο μεσα.Ή επισης μπορει να χρησιμοποιηθει η Maestro καρτα απο την εθνικη που εχω για την μισθοδοσια ?(λογαριαμος ταμιευτηριου οχι πιστωτικη ή τιδηποτε αλλο)
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392

manos_XP

Member
Μηνύματα
18
Likes
6
ευχαριστω για την βοηθεια :D
σκεφτομαι να παω να βγαλω μια πιστωτικη με το μικροτερο πιστωτικο οριο που υπαρχει (αλλωστε πανω απο 500ευρω μεσω booking ξενοδοχειο δεν βρισκεις,οποτε και 500ευρω οριο πρεπει να ειναι οκ)
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ισως να μπορεις να κανεις κρατηση και με μια απλη προπληρωμενη. Δοκιμασε το. Απο πιστωτικη δεν εχω εμπειρια, το θεωρω χαζο να βγαλω πιστωτικη απο τωρα αλλα αν κανεις σωστη χρηση νομιζω δε εχεις να φοβασαι κατι.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.006
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom