Προσφορές και νέα δρομολόγια Volotea

vanda

Member
Επόμενο Ταξίδι
Σπλιτ (ελπίζω)
Καλησπέρα,

η Volotea ανακοίνωσε πρόγραμμα φτηνών πτήσεων για φέτος το καλοκαίρι (από 12/6 και μετά)
Νέοι προορισμοί από Αθήνα: Cagliari, Lyon, Marseille, Split.

blade_

Member
Ωραιο!αν και δε βρηκα πολλα φθηνα και θα ηθελα για εξωτερικο απο Θεσσαλονικη,πολυ καλη φαση

orck

Member
Τα τσακαλια μου ακυρωσαν και εμενα την πτηση προς Σαντορινη, ηταν 12-14 Ιουνιου.
Το καλο ειναι οτι πριν απο λιγες ημερες πουλουσαν κανονικα εισητηρια την συγκεκριμενη ημερομηνια και ωρα.
Αυτη η εταιρια ειναι συνωνυμο της αξιοπιστιας

apos

Member
Ισχύει, σκεφτόμουν για Μύκονο από Θεσσαλονίκη 23 με 27 Ιουνίου και πλέον δεν υπάρχουν αυτά τα δρομολόγια, τα πήγε από αρχές Ιουλίου.

vanda

Member
Επόμενο Ταξίδι
Σπλιτ (ελπίζω)
Τα τσακαλια μου ακυρωσαν και εμενα την πτηση προς Σαντορινη, ηταν 12-14 Ιουνιου.
Το καλο ειναι οτι πριν απο λιγες ημερες πουλουσαν κανονικα εισητηρια την συγκεκριμενη ημερομηνια και ωρα.
Αυτη η εταιρια ειναι συνωνυμο της αξιοπιστιας
Ωχ, και τη δική μου πτήση για Σπλιτ 24-28 Ιουνίου δεν την εμφανίζει στην αναζήτηση, δεν έχω λάβει όμως κάποια ειδοποίηση από την εταιρία για ακύρωση. Ανησυχώ τώρα!

Last edited:

leonan

Member
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ονειρεμένο Ταξίδι
ποιο να πρωτοδιαλέξω...
Καλησπέρα,

η Volotea ανακοίνωσε πρόγραμμα φτηνών πτήσεων για φέτος το καλοκαίρι (από 12/6 και μετά)
Νέοι προορισμοί από Αθήνα: Cagliari, Lyon, Marseille, Split.

Αφού στην Ελλάδα προς το παρόν τουλάχιστον δεν επιτρέπονται τουρίστες από Ιταλία και Γαλλία, πώς θα ταξιδέψουμε εμείς σ αυτές τις χώρες και κυρίως πώς θα επιστρέψουμε;

vanda

Member
Επόμενο Ταξίδι
Σπλιτ (ελπίζω)
Αφού στην Ελλάδα προς το παρόν τουλάχιστον δεν επιτρέπονται τουρίστες από Ιταλία και Γαλλία, πώς θα ταξιδέψουμε εμείς σ αυτές τις χώρες και κυρίως πώς θα επιστρέψουμε;
Έχεις απόλυτο δίκιο. Κι εμείς που αγοράσαμε για Κροατία, τα ακυρωσαν τελικά. Μάλλον ήταν ένας έξυπνος τρόπος να χρηματοδοτησουμε την Εταιρία. Μας βάλανε και αγοράσαμε εισιτήρια και μετά θα μας δώσουνε voucher. :mad:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.889
Μέλη
35.564
Νεότερο μέλος
Melina231

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom