Προσφορές scoot

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
3.967
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησί του Πάσχα
Παιδια,χαρη στην προσφορα της scoot ενα ονειρο ζωης θα πραγματοποιηθει για τους γονεις μου. Τους εκλεισα Αθηνα-Μελβουρνη,Σύδνεϋ-Αθηνα 390€ μετ'επιστροφης.Τελεια!
Τωρα ψηνουμε με τον αντρα μου το Αθηνα-Ανοι-Χο Τσι Μινγκ....
Παντως ισχυει οτι ΔΕΝ πρεπει να εχεις κανει log-in με τους κωδικους σου,καθως η τιμη βγαινει αυξημενη.Μονο τον κωδικο ESCAPE25 καταχωρεις και παιρνεις αυτόματα την εκπτωση.
 

kougis

Member
Μηνύματα
328
Likes
210
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Έκλεισα κι εγώ για Μπαλί.
Όντως αν κάνεις log-in σου βγάζει ακριβότερες τιμές από ότι αν μπεις ως απλός επισκέπτης.
Επίσης μια έκπτωση που μου είχαν στείλει για τα γενέθλια μου δεν την παίρνει. Πρέπει να κάνω log in για να την πάρει αλλά πάλι δεν συμφέρει γιατί είναι 15%.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Αυτή είναι μ ια νέα προσφορά της Scoot.

http://view.promotion.flyscoot.com/...1006b3f283ef6c443d1ef87076fe1dea76ba5a99c0a60

Βέβαια δεν βλέπω κάποια διαφορά στην τιμή μετά την εισαγωγή του κωδικού. Συμβαίνει και σε εσάς?
Δεν ισχύει για όλες τις πτήσεις και ναύλους, ισχύουν όροι και προϋποθέσεις. Με μια πρόχειρη ματιά ισχύει μόνο για "Flybag" & "Flybageat" ναύλους
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.962
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Προσφορές από Αθήνα για να πάτε να δείτε τον @Defkalion με Scoot για Μάρτιο-Μάιο & Σεπτέμβριο.
HOT! Cheap flights from Berlin & Athens to Australia from only €364!
Πολύ καλή περίπτωση αλλά με την έως τώρα εμπειρία για την είσοδο στην Ασία & την Αυστραλια προσωπικά δε θα το ρίσκαρα, θα περίμενα.
Αυτοί μπορεί να ζητάνε 70 μέρες καραντίνα, 9 μοριακά και μετά παρουσία μόνο σε resort με στολή αστροναύτη, χώρια που αν βγει η υπομετάλλαξη της μετάλλαξης κλείνουν τα πάντα, δεν είναι να παίζεις με τέτοια...
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.625
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom