Προσφορα εισητηριων απο την OLYMPIC AIR

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.717
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ε ρε να'μουν Αθηναία ... :)
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
3 ευρουλάκια για Άμστερνταμ το Μάρτη, μας τα τρώνε βέβαια όλα οι φόροι, γύρω στα 130 αλλά αν κάτσει, δε το αφήνεις έτσι, τ' αφήνεις;:D
Τα κλεισες??
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Όχι ακόμη, το ψήνω όμως να σου την αλήθεια. Δυο με κρατάνε. Η bachata στο Μιλάνο και ο Κόμης που δεν έχω μιλήσει ακόμη. :bleh:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Όχι ακόμη, το ψήνω όμως να σου την αλήθεια. Δυο με κρατάνε. Η bachata στο Μιλάνο και ο Κόμης που δεν έχω μιλήσει ακόμη. :bleh:

Χαχα, για το Μιλάνο να ξέρεις τσέκαρα εισητήρια και τα βρήκα ακόμα στα 80 ευρώ.. Πρέπει να το ψήσουμε αν είναι.. Επίσης τον Μάρτη είναι και το φεστιβάλ στην Αθήνα, θα σου πω.

Άντε πότε θα το πεις στον...Κόμη? Κοίτα μην τελειώσει η προσφορά και χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο!
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Αυτό το Άμστερνταμ... σκέτος πειρασμός... να ήτανε και η 25η καθημερινή...
 

littleprince

Member
Μηνύματα
15
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Τέλεια!!! Παιδιά οπότε μπορώ να κλείσω και σήμερα έτσι; Βέβαια λογικά έχασα τα πολύ φτηνά εισητήρια αλλά και πάλι η προσφορά ισχύει απο ότι καταλαβαίνω! Επιτέλους να εξοικονομήσουμε και κάνα λεφτό :p
 

heraklion

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγώ έκλεισα για φίλο από Κάιρο για Αθήνα, με την προηγούμενη προσφορά της Ολυμπιακής στις 8/10 με 65,50 ευρώ, απλά η προσφορά έμπαινε και έβγαινε, δηλαδή το πρωί δεν υπήρχε και έβγαινε τα μεσάνυχτα,την παρακολουθούσα για 3 ημέρες και γινόταν αυτό το πράγμα.
Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν αποκλείεται να συμβαίνει αυτό, το ψάξαμε μαζί και την βρίσκαμε 150 ευρώ. Μετά απο 2 ώρες την ξαναβρήκα στα 65,50 όπου και την έκλεισα.
Αυτό που κατάλαβα είναι οτι πρέπει να μπαίνεις συνέχεια να ψάχνεις τις ιδιες ημερομηνίες ξανά και ξανά.
 

littleprince

Member
Μηνύματα
15
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Εγώ έκλεισα για φίλο από Κάιρο για Αθήνα, με την προηγούμενη προσφορά της Ολυμπιακής στις 8/10 με 65,50 ευρώ, απλά η προσφορά έμπαινε και έβγαινε, δηλαδή το πρωί δεν υπήρχε και έβγαινε τα μεσάνυχτα,την παρακολουθούσα για 3 ημέρες και γινόταν αυτό το πράγμα.
Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν αποκλείεται να συμβαίνει αυτό, το ψάξαμε μαζί και την βρίσκαμε 150 ευρώ. Μετά απο 2 ώρες την ξαναβρήκα στα 65,50 όπου και την έκλεισα.
Αυτό που κατάλαβα είναι οτι πρέπει να μπαίνεις συνέχεια να ψάχνεις τις ιδιες ημερομηνίες ξανά και ξανά.
Παιδιά διαβάσετε το παρακάτω και σοκαριστείτε όπως και εγώ! Έτσι θα καταλάβεις φίλη heraklion γιατίοι τιμές ανεβοκατεβαίναν. Απο ότι φαινεται είναι πολιτική (όχι νόμιμη θα έλεγα) αεροπορικών εταιριών που μέσω των cookies σου εντοπίζουν ότι έχεις ξανακοιτάξει στο σαιτ τους για εισητήρια και ανεβάζουν τις τιμές έτσι ώστε να αγχωθείς και να τα κλείσεις προτού ανέβουν και άλλο! Αυτό είδα κάνει και η ryanair όποτε αν θέλετε να έχετε σίγουρα κανονικές τιμές απλά κάνετε delete το history σας και τα cookies σας και θα σας εμφανιστούν οι τιμές όπως πρέπει να είναι. Δεν πορώ να πω με σιγουριά για την ολυμπιακή αλλά η ryanair τ κάνει στανταρ
Save money on Ryanair fares by… deleting your cookies? | BitterWallet
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν αποκλείεται να συμβαίνει αυτό,
Ρε μην τα λέτε αυτά στις εταιρίες...
Ειδικά στις αρχές η Olympic έβγαζε κάτι βράδια φανταστικές τιμές...
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
Παιδιά διαβάσετε το παρακάτω και σοκαριστείτε όπως και εγώ! Έτσι θα καταλάβεις φίλη heraklion γιατίοι τιμές ανεβοκατεβαίναν. Απο ότι φαινεται είναι πολιτική (όχι νόμιμη θα έλεγα) αεροπορικών εταιριών που μέσω των cookies σου εντοπίζουν ότι έχεις ξανακοιτάξει στο σαιτ τους για εισητήρια και ανεβάζουν τις τιμές έτσι ώστε να αγχωθείς και να τα κλείσεις προτού ανέβουν και άλλο! Αυτό είδα κάνει και η ryanair όποτε αν θέλετε να έχετε σίγουρα κανονικές τιμές απλά κάνετε delete το history σας και τα cookies σας και θα σας εμφανιστούν οι τιμές όπως πρέπει να είναι. Δεν πορώ να πω με σιγουριά για την ολυμπιακή αλλά η ryanair τ κάνει στανταρ
Save money on Ryanair fares by… deleting your cookies? | BitterWallet
δεν το βρισκω απιθανο να χρησιμοποιουν αυτο το κολπο....:roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.400
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom