Προτάσεις για "γαμήλιο ταξίδι" !

EvaG80

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Ειχα ρωτήσει και σε 2 αλλα τουριστικά το ενα μου ειπε 1000 ? παραπάνω ασε που οταν τους ειπα οτι θέλω προσφορά αυτοί μου έλεγαν οτι θέλουν τα στοιχεία μου για να κάνουν κράτηση ώστε να μου πουν τιμή και οι άλλοι δεν με έχουν πάρει ακόμα τηλέφωνο...
Α και σε ανα που πήγα αρχές Αυγούστου μου είπαν οτι ειναι πολλή νωρίς και να τους ξαναρωτήσω σε κάνα μήνα (τώρα ποιος δουλεύει ποιον...), ουτε να μου κρατήσουν ένα τηλέφωνο ενα όνομα μια εκκρεμότητα λέμε τώρα.

Άσε που μετά έχουν κρίση... αν χάνουν ετσι
τι να πεις, οτι θελει λεει ο καθενας... θα παω αρχικα εκει και βλεπω μετα. θα ρωτησω και το ταξιδιωτικο με το οποιο συνεργαζομαι (δουλευω σε ναυτιλιακη εταιρεια βλεπεις...) κι ο θεος μαζι μας!! :D
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Δεν μας λές και αν άκουσες τους ταξιδεμένους του φόρουμ και έκλεισες Ubud.
Kαλά να περάσεις!!!
 

blademyc

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Δεν μας λές και αν άκουσες τους ταξιδεμένους του φόρουμ και έκλεισες Ubud.
Kαλά να περάσεις!!!
Χωρίς παρεξήγηση Kuta κλείσαμε γιατι μας αρέσει η πολυκοσμία και στους 2. Εδώ λέγαμε Νεα Υόρκη στην αρχή !! οχι ότι έχει καμία σχέση αλλά λέμε τώρα... Οσο για το Ubud σίγουρα θα πάμε...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ναι όντος μετά απο διάβασμα στις ταξιδιωτικές ιστορίες αποκλείω την nusa dua και την kuta.
Χωρίς παρεξήγηση Kuta κλείσαμε ...
έτσι από περιέργεια τι σε έκανε να αλλάξεις? τιμή?παραλία?
ο GTS έχει δίκιο πάντως σε ότι λεει για Ubud, θα ήταν καλύτερα να μενατε εκει. κανονιστε όσο πιο πολλές εκδρομές μπορείτε. η ομορφιά του Μπαλί είναι στο εσωτερικό.
 

blademyc

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Η τιμη δεν με έκανε να αλλάξω αντιθέτως στο ubud είχε πολύ καλύτερα ξενοδοχεία σε πιο καλές τιμές. Άλλαξα γνώμη από φιλικό ζευγάρι και ένα ξάδερφο που είχαν πάει στο bali πριν 3 και 2 χρόνια αντίστοιχα. Μου τα περιέγραψαν τα πράγματα σαν τα Μάλια περίπου. Έτσι επέλεξα την Kuta που ειναι στο μέσο περίπου των διαδρομών ώστε να μην χάνουμε χρόνο στις μεταφορές. Μας αρέσει η πολυκοσμία... απ'οσο ξέρω έχουν και καλές τιμές για ψώνια οπότε θα τα συνδυάσουμε όλα :shock:.
Ελπίζω να εχω δίκιο :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.002
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom