Γενικά Προτάσεις για νησιά Αιγαίου.

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Την πιθανή μήνυση η οποιαδήποτε άλλη νομική ενέργεια εναντίον του φόρουμ από τον επαγγελματία ποιός θα την αναλάμβανε;Ο ανώνυμος συμφορουμίτης που έγραψε τα αρνητικά σχόλια;Μην ξεχνάμε ότι ανώνυμοι είμαστε όλοι αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι μπορούμε να γράφουμε ότι θέλουμε.
 
D

Delmem37668

Guest
Την πιθανή μήνυση η οποιαδήποτε άλλη νομική ενέργεια εναντίον του φόρουμ από τον επαγγελματία ποιός θα την αναλάμβανε;Ο ανώνυμος συμφορουμίτης που έγραψε τα αρνητικά σχόλια;Μην ξεχνάμε ότι ανώνυμοι είμαστε όλοι αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι μπορούμε να γράφουμε ότι θέλουμε.
Αγαπητέ φοταστ. Ο ανώνυμος γίνετε επώνυμος για την περίσταση. Αν πήγαινα νοσοκομείο εξαιτίας ενός ακατάλληλου καταλύματος θα έκαναν μυνηση και επώνυμη δημόσια καταγγελία επίσης. Άρα. Μην προτρέχεις. Τα φόρουμ υπαρχουν Και γι αυτό τον λόγο.
οχι μόνο να περνάμε την ώρα μας.
 
D

Delmem37668

Guest
Ας μη χαλαμε τη ροη της συζητησης με τα παθηματα μου. Προσπαθω να τα ξεχασω.
δεν γνωρίζω τι πέρασες αλλα πρέπει να κινηθείς νομικά αν έχεις όλες τις αποδείξεις. Φιλίκα.
 
Last edited by a moderator:

inspiring

Member
Μηνύματα
93
Likes
140
Εριξα μια ματια στο καμπιγκ της Σεριφου και μου φανηκε πολυ εμπορικο, τροχοσπιτα, εστιατορια. Τι ελαττωμα ειχε η Αιγιαλη;


Για τη Σιφνο διαβασα αντικρουομενες αποψεις εδω στο φορουμ. Καποιοι εγραψαν οτι πανε κυριως ζευγαρια.
Ημουν πριν ενα μηνα Σιφνο κ ξετρελαθηκα με το νησι.....καθαρες παραλιες, ευγενικοι ανθρωποι ,καλο φαγητο κ απο κοσμο ειχε κ παρεες κ ζευγαρια ,καθολου ηλικιωμενους αλλα ακριβο νησι.Συγκοινωνιες πολυ καλες. Θα στο προτεινα κι εγω σα προορισμο.
 

Τασος552

Member
Μηνύματα
7
Likes
5
Δεν πηγα πουθενα τελικα. Εχω καθημερινα ζαλαδες απο τοτε που κοιμηθηκα σε εκεινο το δωματιο και επαθα δυσπνοια - με καταραστηκαν οι Ροδιτες.
Δεν καταλαβαινω γιατι το θεμα μου συγχωνευθηκε εδω και δεν εμεινε ξεχωριστο οπως των αλλων χρηστων που ζητανε προτασεις.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.085
Πάντως και τώρα μπορείς να πας διακοπές αν το αποφασίσεις. Τα νησιά έχουν ακόμα τουρίστες- Έλληνες και ξένους- και υπάρχουν κρατήσεις και από το εξωτερικό για όλο το Σεπτέμβρη και για Οκτώβρη. Ανοιχτά μαγαζιά θα βρεις σε πολλά νησιά και τιμές όλο και καλύτερες όσο πας προς μέσα και τέλη Σεπτέμβρη.
 
Μηνύματα
119
Likes
163

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Επανέρχομαι. Ένα χρόνο μετά. 😀

Για παρέα ανδρών 33-37 (πλέον) 😅 ποιο νησί θα προτείνατε;

Εξαιρούνται: Σίφνος, Τήνος, Νάξος, Κέα, Κύθνος, Μύκονος.
Κρήτη χαλαρά αν δεν έχετε πάει και ειδικά στον αγαπημένο μου νόμο Χανίων!!
Ζακυνθο και Κεφαλονιά επίσης ωραία!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom