Γενικά Προταση για εξωτερικο τον Αυγουστο

aris17561

Member
Μηνύματα
32
Likes
1
Πείτε βρε παιδιά βοήθεια . Μπήκε και η Τυνησία στο παιχνίδι . Τι γνώμη έχετε ;
 

Thvagd

Member
Μηνύματα
32
Likes
9
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς,Ισλανδία,Ιαπωνία
Γνώμη μου είναι αν αποφασίσετε να πάτε διακοπές Αυγουστο και εξωτερικό, να αφήσετε το θέμα θάλασσα (εκτός αν κάνατε οδικό ταξίδι πχ Δυτικά Βαλκάνια το οποίο και θα πρότεινα). Αν πάλι θέλετε αεροπορικό ταξίδι, γιατί δεν κοιτάτε προς Πράγα Βουδαπέστη και γενικώς προορισμούς που ναι μεν μπορεί το αεροπορικό να βγει 300+, αλλά τουλάχιστον τα ξενοδοχεία και η ζωή είναι σε νορμάλ τιμές. Εγώ θα έβρισκα ένα σχετικα φτηνό εισητήριο και μετά θα έχτιζα το ταξίδι μου
 

aris17561

Member
Μηνύματα
32
Likes
1
Γνώμη μου είναι αν αποφασίσετε να πάτε διακοπές Αυγουστο και εξωτερικό, να αφήσετε το θέμα θάλασσα (εκτός αν κάνατε οδικό ταξίδι πχ Δυτικά Βαλκάνια το οποίο και θα πρότεινα). Αν πάλι θέλετε αεροπορικό ταξίδι, γιατί δεν κοιτάτε προς Πράγα Βουδαπέστη και γενικώς προορισμούς που ναι μεν μπορεί το αεροπορικό να βγει 300+, αλλά τουλάχιστον τα ξενοδοχεία και η ζωή είναι σε νορμάλ τιμές. Εγώ θα έβρισκα ένα σχετικα φτηνό εισητήριο και μετά θα έχτιζα το ταξίδι μου
Όκ καλο ακούγεται γενικά . Η Πράγα είναι και καλοκαρινος προορισμός ; Έχει αξιοθέατα και πράγματα να κάνουμε ;τι αξίζει γενικότερα στην Πράγα ;
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Όκ καλο ακούγεται γενικά . Η Πράγα είναι και καλοκαρινος προορισμός ; Έχει αξιοθέατα και πράγματα να κάνουμε ;τι αξίζει γενικότερα στην Πράγα ;
Η Πραγα ειναι ωραιος προορισμος ολο το χρονο και οι πληροφοριες που μπορεις να βρεις εδω πολλες.
 

Thvagd

Member
Μηνύματα
32
Likes
9
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς,Ισλανδία,Ιαπωνία
Και η Βουδαπέστη είναι πολύ ωραία και έχει και ωραία υπαίθρια και μη λουτρά για το.....καλοκαιρινό της υπόθεσης. Ψάξε εδώ και θα βρεις πολλές ιστορίες και πληροφορίες και για τις 2 πολεις (και υπάρχουν και για τις 2 αεροπορικά για Αυγουστο με κάτω απο 300 ευρώ)
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
εγω πιστευω οτι με αυτα τα χρηματα ανετα βγαζετε ενα 4ημερο-5ημερο στο εξωτερικο!απο τη στιγμη κιολας που το ενα δωρεαν! παρισι ομως η μαγιορκα δυσκολο το κοβω! θελει πιο πολλα χρηματα. εγω στη θεση σας θα κοιτουσα για κωνσταντινουπολη η κυπρο. οπου και να καταληξετε να περασετε ομορφα!
 

aris17561

Member
Μηνύματα
32
Likes
1
Και η Βουδαπέστη είναι πολύ ωραία και έχει και ωραία υπαίθρια και μη λουτρά για το.....καλοκαιρινό της υπόθεσης. Ψάξε εδώ και θα βρεις πολλές ιστορίες και πληροφορίες και για τις 2 πολεις (και υπάρχουν και για τις 2 αεροπορικά για Αυγουστο με κάτω απο 300 ευρώ)
Μπορείτε να μου πείτε κανένα σάιτ για Αεροπορικά εισιτήρια γιατι στο air tickets βλέπω τιμές γύρω στα 350-400
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Και τι σε κάνει να πιστεύεις ότι τα υπόλοιπα sites θα είναι φτηνότερα? Άντε να είναι φτηνότερα 10 -15?... σώνεσαι?
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498

aris17561

Member
Μηνύματα
32
Likes
1
Ευχαριστω πολυ για το σάιτ . Η ερώτηση ετέθη γιατι παραπάνω αναφερθη ότι για Πράγα Βουδαπέστη θα βρω με κάτω απο 300 . Οπότε ήθελα να μάθω που θα μπορούσα να τα βρω αυτα τα εισιτήρια .
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.044
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
aris17561 said:
Ευχαριστω πολυ για το σάιτ . Η ερώτηση ετέθη γιατι παραπάνω αναφερθη ότι για Πράγα Βουδαπέστη θα βρω με κάτω απο 300 . Οπότε ήθελα να μάθω που θα μπορούσα να τα βρω αυτα τα εισιτήρια .
Ενδεχωμενως να τα βρεις στη φαντασια αυτου που το ανεφερε... Το ξαναλεω, ειναι παρα πολυ αργα για να κλεισεις τωρα για Αυγουστο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.059
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom