Γαλλία Πρωτοχρονια 2013 Παρίσι

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
marakizio85 said:
Διάβαζα ένα θέμα για πάρκινγκ στο ελ. βενιζέλος, τι παίζει? που μπορώ να αφήσω το αμάξι μου για πιο οικονομικά? και πως μπορώ να πάω χωρίς να ταλαιπωρηθώ με τις αποσκευές κτλ? sorry αν σας πρήζω....:roll::roll::roll:
Εχει 2-3 λιγο μετα την έξοδο για Κορωπι! Αυτοί σε μεταφέρουν στο αεροδρόμιο και έρχονται να σε πάρουν όταν επιστρεφεις.ειναι αρκετάιο οικονομικά απο το πάρκινγκ του αεροδρομίου.
 

nikolas88

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Πρωτοχρονια στο παρισι..

Καλησπέρα παιδια, έχουμε κλείσει 4 ημέρες παρισι για πρώτοχρονια με την οικογένεια μου πενταμελούς ... Τι είναι καλύτερο για το βράδυ της πρωτοχρονιάς; Φαγητό νωρίς και μετα Πύργο η κάτι άλλο ;
 

Elenikos

Member
Μηνύματα
47
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξελ-Μπρυζ-Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Είσαι πολύ τυχερός! Κι εμείς για Παρίσι λέγαμε αλλά για Χριστούγεννα, αλλά τα 1200 που θα δίναμε κατ'άτομο για 5 βράδια είναι απογοητευτικά!!

Καλα να περάσεις και πιες και ένα κρασάκι και για μας!
 

marakizio85

Member
Μηνύματα
160
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΏΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ- ΚΟΥΒΑ
Ευχα΄ριστώ πολύ....και για μενα απαγορευτηκά είναι....απλά προτίμησα να μην πάω πουθενά το καλοκαίρι και να την βγάλω Λεπτοκαρυά στο εξοχικό του φίλου μου, για να πάω Παρίσι και έκλεισα εισητήρια και ξενοδοχείο 5 μήνες πρίν....μας βγήκε πολύ λιγότερο....Σου εύχομαι να πας και σύντομα....
 

marakizio85

Member
Μηνύματα
160
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΏΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ- ΚΟΥΒΑ
Κλείσαμε και τα εισητηριάκια μας για disneyland 59 ευρω το άτομο....αν ενδιαφέρεται κάποιος είναι το εορταστικό των 20 χρόνων που μου πρότειναν εδώ στο φόρουμ, και η προσφορά ισχύει μέχρι 7 Νοεμβρίου....:p:p:p
 

thgr

Member
Μηνύματα
362
Likes
288
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
marakizio85 said:
Κλείσαμε και τα εισητηριάκια μας για disneyland 59 ευρω το άτομο....αν ενδιαφέρεται κάποιος είναι το εορταστικό των 20 χρόνων που μου πρότειναν εδώ στο φόρουμ, και η προσφορά ισχύει μέχρι 7 Νοεμβρίου....:p:p:p
Μην κάνετε το λάθος να πάτε μόνο στο 1 πάρκο εφόσον έχετε εισιτήριο και για τα δυο!
 

sakaflias

Member
Μηνύματα
128
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΕΝΥΑ
Πόσο κοστιζει ολο το πακετο του ταξιδιου (με γκρουπ?) και σε ποιο ξενοδοχειο κλεισατε?
 

marakizio85

Member
Μηνύματα
160
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΏΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ- ΚΟΥΒΑ
Δεν κλείσαμε με γκρουπ...360 τα αεροπορικα για δυο ατομα με swiss και 470 το ξενοδοχείο για 5 βράδια, το Timhotel BD Berthier στο Porte de Clichy:):):)
 

pkasta

Member
Μηνύματα
34
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Είχα μείνει και γω στο Tim hotel που λες, καλό ξενοδοχείο απλά είχε λίγο ζέστη και δεν είχαν ανοίξει τον κλιματισμό....για Απρίλιο μάλλον δεν είχαν προετοιμαστει....
 

marakizio85

Member
Μηνύματα
160
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΏΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ- ΚΟΥΒΑ
Ας ευχηθούμε για Πρωτοχρονιά μες τον ψόφο να χουν καλοριφερ να ζεσταινόμαστε γιατί δύσκολα τα πράγματα αλλιώς.....:haha::haha::haha:
Γενικά εντυπώσεις και εξυπηρέτηση πως ήταν????
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.936
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom