"Πρωτότυπο" Ρομαντικό Γαμήλιο Ταξίδι τον Μάιο του 2011

Lalibela

Member
Μηνύματα
330
Likes
47
σιγα μην ειναι και καρπουζι η κοπελα
νομιζω οτι για να εχει επιλεξει αυτο τον ανθρωπο
πανε και στην κολαση no problem ...
πειτε μας για το κοστος και τους κυκλωνες μας ενδιαφερει πιο πολυ
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
γαμηλιο + κρουαζιέρα= τέλειος συνδυασμός.
ρίχνω μερικές προτάσεις για Μάιο:
νορβηγικά φιορδ, 5 μέρες από 374 το άτομο,
σκανδιναβία+Ρωσία, 7 μέρες από 630,
Καραιβική από 500..
κι άσε τους άλλους να λένε..
 

Lalibela

Member
Μηνύματα
330
Likes
47
εγω λεω οτι ειναι νεα παιδια ...και αν δεν ζησουν ..την ταινια ...που λεγεται κουβα
καλο θα ηταν να φανε λιγη σκονη ...κανει καλο και για το μελλον ..
θα ξερουν ποση αντεχει ο καθενας....
δεν μου λεει τιποτα ...το ομορφο τοπιο..απο μονο του ,απλα τιποτα ..
 

vasilaki

Member
Μηνύματα
93
Likes
26
Γαμήλιο στην Κούβα?? Σα να πας στο Άργος με το πεπόνι σου... μην του κάνεις τέτοια του άντρα σου κορίτσι μου γιατί θα σε μισήσει...

Τώρα αν είσαι μαζόχα και επιμένεις να πας, με 1.500 το άτομο budget στην Κούβα θα πας μέχρι το αεροδρόμιο άντε θα κοιμηθείς ένα βράδυ σε δωμάτιο πάτο και με την επόμενη πτήση θα γυρίσεις πίσω... από 2.000 και πάνω το άτομο για μια βδομάδα θέλει η Κούβα...
Ναι το συνειδητοποίησα κοιτώντας τα εισιτήρια τώρα δεν βγαίνει:haha:Κοίτα 1500 θα του πω για να μην τσινίσει. Ούτως η άλλως ολη την οργάνωση των ταξιδιών εγώ την κάνω. Και στη Σκωτία 1000 του είχα πει και βγήκε 1500 το άτομο. Ε και παραπάνω να βγει μετά τι θα κάνει; Θα γυρίσει κολυμπώντας; Εϊναι και αυτός τραβάτε με κι ας κλαίω. Ξέρει ότι αφού έμπλεξε μαζί μου σε ταξίδια θα τα τρώει όλα.
 

vasilaki

Member
Μηνύματα
93
Likes
26
γαμηλιο + κρουαζιέρα= τέλειος συνδυασμός.
ρίχνω μερικές προτάσεις για Μάιο:
νορβηγικά φιορδ, 5 μέρες από 374 το άτομο,
σκανδιναβία+Ρωσία, 7 μέρες από 630,
Καραιβική από 500..
κι άσε τους άλλους να λένε..
Καλη ιδεά. Θα το ψάξω!
 

vasilaki

Member
Μηνύματα
93
Likes
26
εγω λεω οτι ειναι νεα παιδια ...και αν δεν ζησουν ..την ταινια ...που λεγεται κουβα
καλο θα ηταν να φανε λιγη σκονη ...κανει καλο και για το μελλον ..
θα ξερουν ποση αντεχει ο καθενας....
δεν μου λεει τιποτα ...το ομορφο τοπιο..απο μονο του ,απλα τιποτα ..
Κοίτα είμαστε της ταλαιπωρίας αλλά λόγω γαμηλίου θα ήθελα η κατάσταση να είναι και 2-3 μέρες πιο χαλαρά...για αυτό ξεκίνησα να ψάχνω από τώρα. Βεβαια με βλέπω στο τέλος να καταλήγω στον πολιτικό γάμο και το υπόλοιπο budget του γάμου να γίνεται ταξίδι:shock:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Βεβαια με βλέπω στο τέλος να καταλήγω στον πολιτικό γάμο και το υπόλοιπο budget του γάμου να γίνεται ταξίδι:shock:
Tέλεια ιδέα (δεν κάνω πλάκα)
Προτείνω το γαμήλιο ταξίδι να είναι Ιαπωνία.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Γαμήλιο στην Κούβα?? Σα να πας στο Άργος με το πεπόνι σου... μην του κάνεις τέτοια του άντρα σου κορίτσι μου γιατί θα σε μισήσει...

επίσης μπορει να μισησει τον εαυτο της !!:haha:
ξερεις τι ωραιο υλικο κυκλοφορει στη Κουβα και για γυναίκες ; !!!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ο καλός μου έχει σαν προορισμό-όνειρο την Ιαπωνία αλλά νομίζω ότι το budget δεν μας καλύπτει και δεν ξέρω κατά πόσο μπορούμε να τα καταφέρουμε μόνοι μας, χωρίς πρακτορείο.
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!
Ιδανική η εποχή για Ιαπωνία ! :clap:Το budget είναι όντως χαμηλό για εκεί...δες τις εναλλακτικές, όπως εσύ τις προαναφέρεις...;)
Και βέβαια μπορείτε μόνοι σας, χρόνο έχεις, ξεκίνα το διάβασμα κάνοντας μια βόλτα στο γκρουπ της Ιαπωνίας και μετά στις ταξιδιωτικές ιστορίες για την πανέμορφη χώρα...και ετοιμάσου για το ταξίδι-όνειρο :D
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.667
Likes
50.515
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έχω γνωρίσει ΑΠΕΙΡΑ ζευγάρια που κερατώνονται στην Κούβα εκατέρωθεν στο μήνα του μέλιτος. Μέχρι και γαμπροί τακιμιάζουν και κάνουν εξορμήσεις από το δωμάτιο κατά τις 2 το πρωί στις μύτες, μαζί με τους άλλους άνδρες νεόνυμφους...

Εγώ προτείνω να πάτε στο Λάος. Είναι φτηνά, όμορφη φύση, μυοχαλαρωτικά και πολύ ρομαντικά. Επίσης, οι γυναίκες είναι σεμνές και δε θα του την πέφτουν.

Επίσης, καλή ιδέα είναι και η Σρι Λάνκα που έχει λίγο απ' όλα: αρχαία, φύση, παραλίες, εξωτική κουλτούρα και άσχημες γυναίκες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom