Πρόβλημα στο αεροπλάνο

michalism1

Member
Μηνύματα
80
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Dubai & Abu Dhabi
Ταξίδι-Όνειρο
Σύδνευ
Το να πάμε οικογενειακές διακοπές σίγουρα το θέλω. Το άγχος της εξάλλου είναι τα μεγάλα ταξίδια. Της το έχουμε ξανακάνει και απλά έβαλε τα γέλια μέσα στο αεροπλάνο! Περάσαμε υπέροχα και το χάρηκε και αυτή. Την έχουμε φτάσει μέχρι Bali και Αργεντινή έτσι... Απλά την πρώτη φορά που πηγαίναμε για Πουκέτ και το ήξερε από πριν αγχώθηκε τόσο πολύ που δεν ήρθε την τελευταία στιγμή!!!!! έτσι μετά από οικογενειακό συμβούλιο αλλάξαμε τον τρόπο που της ανακοινώνουμε που πάει....
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Το προβλημα ομως ειναι το αεροπλανο και οι μανα μου!!! Οτι θα μπει μεσα θα μπει, το θεμα ειναι τι θα κανει. Με το πρωτο κουνιματακι θα αρχισουν οι φωνες!! Αφου να φανταστιτε φοβατε τοσο ωστε καθε φορα που μπενουμε στο πλεειν ρωταει στους αεροσυνοδους αν ηρθαν με καλη πτηση!!! Λες και ειναι οι ιδιοι!!! Μηπως ξερετε τη να κανω, τη χαπια να της δωσω, η παλι ρεζιλι στο αεροπλανο θα γινουμε???
Την έχουμε φτάσει μέχρι Bali και Αργεντινή έτσι... Απλά την πρώτη φορά που πηγαίναμε για Πουκέτ και το ήξερε από πριν αγχώθηκε τόσο πολύ που δεν ήρθε την τελευταία στιγμή!!!!!
edit: διαφορετικός user
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.427
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Δεν πρόκειται για τον ίδιο άνθρωπο (ούτε για τον ίδιο τρόπο γραφής) ;)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Eνδιαφέρον και περίεργο! Αλλά ευχαριστώ για την παρατήρηση, το διόρθωσα!
 

michalism1

Member
Μηνύματα
80
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Dubai & Abu Dhabi
Ταξίδι-Όνειρο
Σύδνευ
Συγνώμη για να καταλάβω? είμαι 2 διαφορετικοί άνθρωποι? ουαου καλό και αυτό!!!! Που να γράφαμε και κάτι σοβαρό δηλαδή!!!!
 

michalism1

Member
Μηνύματα
80
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Dubai & Abu Dhabi
Ταξίδι-Όνειρο
Σύδνευ
Ουπς, συγνώμη αλλά τώρα είδα ότι το έβγαλε με διαφορετικά nick names! Και δεν ξέρω τον λόγο.. Οπότε έχετε απόλυτο δίκιο να με έχετε για 2 διαφορετικά άτομα.. Συγνώμη για το μπέρδεμα (που ούτε κι εγώ ξέρω πως έγινε).. Είμαι πάντως ο ίδιος που κάνω την έκπληξη στη μητέρα μου :) και καινούργιος εδώ
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Ουπς, συγνώμη αλλά τώρα είδα ότι το έβγαλε με διαφορετικά nick names! Και δεν ξέρω τον λόγο.. Οπότε έχετε απόλυτο δίκιο να με έχετε για 2 διαφορετικά άτομα.. Συγνώμη για το μπέρδεμα (που ούτε κι εγώ ξέρω πως έγινε).. Είμαι πάντως ο ίδιος που κάνω την έκπληξη στη μητέρα μου :) και καινούργιος εδώ
Μπερδευτηκες και εσυ...δε σε εβγαλε με 2 νικ, απλα ο north παραπανω σε μπερδεψε με τον Mkalmkal.....

ολα καλα εισαι ενας!
 

michalism1

Member
Μηνύματα
80
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Dubai & Abu Dhabi
Ταξίδι-Όνειρο
Σύδνευ
το πετυχημένο βέβαια ήταν η διάγνωση ότι είχα και διαφορετικό τρόπο γραφής
 

Vaso_P

Member
Μηνύματα
36
Likes
8
Και εγω ειμαι πετοφοβικη κ εχω τρομερο προβλημα στο αεροπλανο.Λατρευω τα ταξιδια και αυτη μου η φοβια με περιοριζει και με κανει να νιωθω πολυ ασχημα.
Σε καθε κουνημα του αεροπλανου τρεμω ολοκληρη ιδρωνουν τα χερια μου,εχω ταχυπαλμια κ καποιες φορες σε μεγαλυτερες αναταραξεις εχω βαλει κ τα κλαμματα..ειμαι οντως για κλαμματα δηλ.
Ο μονος τροπος που με βοηθησε ειναι...το κρασι!
Πες τη μητερα σου να πιει ενα ποτηρακι πριν μπειτε στο αεροπλανο και ενα στην πτηση.Θα χαλαρωσει αρκετα κ δεν θα φοβαται τοσο.
Βαλεριανα δεν κανει τιποτα απολυτως.Εγω πηρα καποιες φορες κ ημουν τα ιδια χαλια
Για το επομενο ταξιδι μου θα παιξει βοτκιτσα γιατι καλοκαιριατικα δεν ταιριαζει το κρασι :p
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Ουπς, συγνώμη αλλά τώρα είδα ότι το έβγαλε με διαφορετικά nick names! Και δεν ξέρω τον λόγο.. Οπότε έχετε απόλυτο δίκιο να με έχετε για 2 διαφορετικά άτομα..
Δηλαδή γράφεις και σαν mkalmkal?
 

michalism1

Member
Μηνύματα
80
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Dubai & Abu Dhabi
Ταξίδι-Όνειρο
Σύδνευ
ιδέα δεν έχω ποιος είναι ο mkalmkal. Δεν υπάρχει λόγος να γράφω με 2 nick names...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom