Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

evaT

Member
Μηνύματα
1.553
Likes
12.615
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Παιδιά οι αιτήσεις από φέτος θα γίνονται μέσα από το www.gov.gr ...ψηφιοποιήθηκαμε ! Για την ώρα δεν άνοιξε για τους δικαιούχους υποθέτω μετά τις 23/6 που λήγει η διορία για τους επιχειρηματίες που καταχωρούν τα καταλύματα τους. Μην ξεχνάτε ότι μόνο κάθε 2 χρόνια έχετε δικαίωμα να υποβάλλετε αίτηση
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
234
Επόμενο Ταξίδι
???
Απ ότι διάβασα "οι τυχεροί" θα πάρουν κάποιο voucher (χρηματικά ανάλογο με των αριθμό των παιδιών) και λογικά θα αφαιρείται από τη συνολική τιμή. Το καλό είναι ότι ισχύει μέχρι και 31/12!
 

Despinadmk

Member
Μηνύματα
288
Likes
1.122
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλασκα... <3
Αν εισαι πολυτεκνος με χαμηλο εισοδημα, επιλεγεις αυτο που εχει κοινωνικα κριτηρια. Αν εισαι ατεκνος η οικογενεια με σχετικα υψηλο εισοδημα, πας για την κληρωση. Καπως ετσι.
Και αν κάνω αίτηση εγώ πχ για κοινωνικό τουρισμό και ο σύζυγός μου στο τουρισμός για όλους μπας κ αυξήσουμε τις πιθανότητες ή δεν γίνεται? Θα κάψω τον εγκέφαλο μου. Πέρυσι πάντως για κάποια λίγα μόρια δεν έγινε δεκτή η αίτηση μας για τον κοινωνικό τουρισμό...
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Και αν κάνω αίτηση εγώ πχ για κοινωνικό τουρισμό και ο σύζυγός μου στο τουρισμός για όλους μπας κ αυξήσουμε τις πιθανότητες ή δεν γίνεται? Θα κάψω τον εγκέφαλο μου. Πέρυσι πάντως για κάποια λίγα μόρια δεν έγινε δεκτή η αίτηση μας για τον κοινωνικό τουρισμό...
Πόσο μπροστά ήταν η μάνα μου που μου έλεγε να παντρευτώ και να κάνω παιδιά για να έχω μόρια
 

Despinadmk

Member
Μηνύματα
288
Likes
1.122
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλασκα... <3
Πόσο μπροστά ήταν η μάνα μου που μου έλεγε να παντρευτώ και να κάνω παιδιά για να έχω μόρια
Είδες για να μην ακούω και εγώ την μάνα μου? Τώρα δεν προλαβαίνω να κάνω παιδί.... του χρόνου πάλι!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Αρχιζουν Πέμπτη 25/6 οι αιτησεις για τον Κοινωνικό Τουρισμό του ΟΑΕΔ. Το παρακάτω άρθρο έχει χρήσιμες πληροφορίες
https://www.efsyn.gr/node/249101

Σε αυτο το λινκ θα γίνονται οι αιτησειςhttps://www.efsyn.gr/node/249101
 
Last edited:

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Το πρόγραμμα " Τουρισμός για όλους" είναι και για αυτοαπασχολούμενους??
Γνωρίζει κανείς?
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Έκανα την αίτηση για τον Κοινωνικό τουρισμό. Ξέρουμε πότε θα βγουν τα αποτελέσματα?
 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΚΟΥΝ
Ναι φίλε μου. Πας εκεί που λέει Υποβολή Αίτησης.
Ωραία φίλε μου σε ευχαριστώ..την κάνω και εγώ τώρα!Για αποτελέσματα δεν έχουν πει κάτι..λογικά μέσα Ιουλίου φαντάζομαι να έχουμε κάποιο νεότερο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.643
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom