Πρόγραμμα Κοινωνικού Τουρισμού και Τουρισμός για Όλους

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.677
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Σε πρώτη φάση, βρίσκω μέσα στο excel - πίνακας δικαιούχων τον ΑΦΜ και τον ΑΜΚΑ μου. Αναφέρομαι στο πρόγραμμα «τουρισμός για όλους».
Από δω και πέρα τι γίνεται; Περιμένουμε επιπλέον ανακοινώσεις;
λογικα οταν ληξουν οι ενστασεις,απο τριτη δλδ θα γινει λενε δημοσια κληρωση...πως και τι δεν ξερω κι εγω αυτο περιμενω.
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
292
Likes
851
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Σε πρώτη φάση, βρίσκω μέσα στο excel - πίνακας δικαιούχων τον ΑΦΜ και τον ΑΜΚΑ μου. Αναφέρομαι στο πρόγραμμα «τουρισμός για όλους».
Από δω και πέρα τι γίνεται; Περιμένουμε επιπλέον ανακοινώσεις;
Και εγώ το ίδιο!
 

Despinadmk

Member
Μηνύματα
288
Likes
1.122
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλασκα... <3
Δεν το πιστεύω!!!! Πρώτη φορά που βρίσκομαι στους προσωρινούς πίνακες για κάτι τέτοιο! Μην με κουνήσει κανείς από αυτόν τον πίνακα θα τον μακαιρρρωσω!!!
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ο συνοδός ΑΜΕΑ, έχει δίκη του επιταγή η είναι με την ίδια από το άτομο ΑΜΕΑ ;

Στον συνοδό δεν έχει καμία επιταγή απλά λέει από κάτω:

ΩΦΕΛΟΥΜΕΝΟΣ/Η
 
Last edited:

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Γνωρίζει κάποιος να βοηθήσει; Την βγάζει σαν ΩΦΕΛΟΥΜΕΝΟΣ/Η σκέτο, χωρίς επιταγή.
 

Mikes

Member
Μηνύματα
120
Likes
921
Τι έλεγχο εννοείς;
Εγιναν καποιες ενστασεις υποτιθεται οταν βγηκαν οι προσωρινοι πινακες...ετσι, πιθανων καποιος να μπηκε ή ακομα και καποιος να βγηκε απ το προγραμμα..εγω παντως επιταγη δε βλεπω καπου
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Εγιναν καποιες ενστασεις υποτιθεται οταν βγηκαν οι προσωρινοι πινακες...ετσι, πιθανων καποιος να μπηκε ή ακομα και καποιος να βγηκε απ το προγραμμα..εγω παντως επιταγη δε βλεπω καπου
Ήμουν στους αρχικούς πίνακες που βγήκαν και εξακολουθώ να είμαι και στους τελικούς. Βασικά με την ανάρτηση των αρχικών πινάκων (προ λήξης ενστάσεων), μπαίνοντας στον λογαριασμό μου στον ΟΑΕΔ στις "Επιταγές ωφελουμένων προγράμματος", έβλεπα τον αριθμό της επιταγής μου.
Δεν ξέρω αν όλα αυτά σε βοηθάνε.
 

dimitra...

Member
Μηνύματα
31
Likes
294
Επόμενο Ταξίδι
όπου τύχει
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Εμένα έγραφε πριν την ένσταση ΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΠΟΓΡΑΜΜΑ ενώ τώρα γράφει συμμετοχή και έχει και αριθμό επιταγής..οπότε καλό είναι να το ελέγξετε.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Εμένα έγραφε πριν την ένσταση ΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΠΟΓΡΑΜΜΑ ενώ τώρα γράφει συμμετοχή και έχει και αριθμό επιταγής..οπότε καλό είναι να το ελέγξετε.
Απο προχθές το έχω ελέγξει, όταν είδα τους οριστικούς πίνακες.
 

Mikes

Member
Μηνύματα
120
Likes
921
Ήμουν στους αρχικούς πίνακες που βγήκαν και εξακολουθώ να είμαι και στους τελικούς. Βασικά με την ανάρτηση των αρχικών πινάκων (προ λήξης ενστάσεων), μπαίνοντας στον λογαριασμό μου στον ΟΑΕΔ στις "Επιταγές ωφελουμένων προγράμματος", έβλεπα τον αριθμό της επιταγής μου.
Δεν ξέρω αν όλα αυτά σε βοηθάνε.
Δεν ειμαι μονος εδω μεσα, το εγραψα καλοπροαιρετα καθως ειδα πως σμρ εγινε η αναρτηση των οριστικων δικαιουχων. Αν εγινε νωριτερα,δε το πηρα χαμπαρι,οκ...σιγουρα θα ενδιαφερονται και αλλοι...ηδη η @dimitra ειπε πως ειδε καποια αλλαγη...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.730
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom