Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

D

Delmem38110

Guest
Γιατί; Τι νομίζετε πως είναι το QR code? Ενα link είναι, προφανώς ίδιο για όλους, με κωδικοποίηση που ξέρει να αναγνωρίζει κάθε κάμερα κινητού. Αφού έχετε το ίδιο το link, τι να το κάνετε το QR?

Ο πανηλιθιος διαφημιστής που σκέφτηκε να κάνει ετσι προωθητική ενέργεια, πληρώθηκε άραγε κανονικά;
το ξέρουμε πολύ καλά τι είναι το QR code φιλτατε.
και δεν υπάρχει πουθενά στον ιστότοπο της Αιγαίου ο συγκεκριμένος σύνδεσμος σαν προωθητική ενέργεια.
οποίος το ποσταρε πρώτος εδώ μάλλον πήγε στο συγκεκριμένο σημείο και έκανε αντιγραφή τον σύνδεσμο για μας η του τον στείλανε.....
και φυσικά τον ευχαριστούμε.

Οσοι προλαβαμε προλάβαμε. Έκλεισε η τρύπα, πλέον δεν υπάρχει το link ουτε εδώ. Πιστεύω να μας μεινουν τα μίλια
το λιγκ μια χαρά λειτουργεί ακόμα. μπορεί όμως να μην δουλεύει από εξωτερικό, ίσως χρειαζετε ελληνική IP.
 
Last edited by a moderator:
D

Delmem38110

Guest
Θέλω να κλείσω κι εγώ για Μόσχα ή Αγία Πετρούπολη προς καλοκαιράκι. Αυτοί ρε παιδιά δέχονται τουρίστες κανονικά;
Για πότε κοιτάς;
έχει φουλ διαθεσιμότητα τουλάχιστον από Θεσσαλονίκη με 19.872 μίλια πάνε έλα σε απευθείας πτήσεις ακόμα και τον Αύγουστο.
 

pan82

Member
Μηνύματα
622
Likes
772
το λιγκ μια χαρά λειτουργεί ακόμα. μπορεί όμως να μην δουλεύει από εξωτερικό, ίσως χρειαζετε ελληνική IP.
Ναι καμία ώρα μετα που δεν έπαιζε επανήλθε και μετά ειδα μια εμφανίζοταν μια εξαφανιζοταν η επιλογή να πατήσεις να βάλεις κωδικούς. Τώρα φαίνεται να επανήλθε πλήρως. Πάλι καλά γιατί αγχωθηκα θα μας πάρουν πίσω τα μίλια...
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
235
Επόμενο Ταξίδι
???
έχει φουλ διαθεσιμότητα τουλάχιστον από Θεσσαλονίκη με 19.872 μίλια πάνε έλα σε απευθείας πτήσεις
Ναι! Το έχω τσεκάρει εδώ και μέρες. Σ' ευχαριστώ πολύ!
Δε θέλω να γυρίσω πάλι από Μόσχα, αλλά από Πετρούπολη ή το αντίστροφο. Ψάχνω συνδυασμούς. Πάλι δείχνει να βγαίνει άκρη κι έτσι!
 

andpsy

Member
Μηνύματα
272
Likes
657
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
50% έκπτωση πήρα εγώ, με προθεσμία να κάνω την κράτηση μέχρι 6/2. Δεν ξέρω ίσως καλύτερα να έπαιρνα μίλια..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
50% έκπτωση πήρα εγώ, με προθεσμία να κάνω την κράτηση μέχρι 6/2. Δεν ξέρω ίσως καλύτερα να έπαιρνα μίλια.
Με το 50% επωφελειται ολη η παρεα σου ομως και θα παρετε και ολοι μιλια απο τις πτησεις, και tier. Μακραν το καλυτερο δωρo.


Αν κλεισεις Αθηνα Δουβλινο business τις φθηνοτερες μερες, θα παρετε σχεδον 9000 tier ο καθενας, αλλαζετε βαθμιδα και κανετε ταξιδι με τα προνομια της business για ολη την παρεα σου.
Συγκρινεται αυτο με 5000 μιλια εξαργυρωσης?
 
Last edited:

Hayate

Member
Μηνύματα
841
Likes
5.113
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Ναιιιι πήρα 5000 μίλια αυτό που ήθελα!! Σ ευχαριστώ δε το είχα προσέξει αυτό το λινκ
5000 μιλια κιεγω ...Ειχα χασει επεισοδια με τη δουλεια αυτες τις μερες..
 

Manos46

Member
Μηνύματα
589
Likes
2.461
Ταξίδι-Όνειρο
???
Μια ερώτηση, αν κάνω εξαργύρωση μιλίων για ένα προορισμό, βέβαια θα πρέπει να πληρώσω ένα ποσό , τα μίλια αναβάθμισης θα τα πάρω;
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Μια ερώτηση, αν κάνω εξαργύρωση μιλίων για ένα προορισμό, βέβαια θα πρέπει να πληρώσω ένα ποσό , τα μίλια αναβάθμισης θα τα πάρω;
Σε εισιτήριο που έκλεισα με εξαργύρωση μιλίων το καλοκαίρι δε πήρα μίλια αναβάθμισης, όπως είναι λογικό άλλωστε. Πλήρωσα μόνο φόρο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom