Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.148
Likes
20.457
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Επισκεφθείτε το πολυκατάστημα attica στο City Link έως τις 22.01.2022, σκανάρετε τον κωδικό QR που θα βρείτε στις βιτρίνες ή τα ταμεία του attica, και κερδίστε άμεσα ένα μοναδικό δώρο στον Miles+Bonus λογαριασμό σας!"
Με αυτό λέει τι θα κερδίσεις αν πας στο κατάστημα, όχι ότι δεν ισχύει αυτό που ήδη κέρδισες. Τουλάχιστον αυτό αντιλαμβάνομαι εγώ. Παρεμπιπτόντως εμένα δεν μου ήρθε κάποιο μέιλ...ακόμα τουλάχιστον.

Εγω τσιμπίσα 2000 και 3000
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Ουφ, νομίζω οριακά πρόλαβα! Ευχαριστώ! 2.000 μόλις μίλια στο δικό μου, κουπόνι 50% όμως σε φιλικό λογαριασμό. Βέβαια δεν έχω καταλάβει αν ισχύει μόνο για ένα άτομο ή για όλα τα άτομα στην κράτηση, μια δοκιμή αργότερα θα δείξει.
Στο προωθητικό e-mail εμένα δεν είχε τέτοιο link πάντως, μόνο την ενημέρωση για την ενέργεια.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
D

Delmem38110

Guest
Βέβαια δεν έχω καταλάβει αν ισχύει μόνο για ένα άτομο ή για όλα τα άτομα στην κράτηση, μια δοκιμή αργότερα θα δείξει.
ισχύει για μια κράτησης με όσα άτομα θέλεις, αρκεί να υπάρχει μέσα και ο κάτοχος του κουπονιού.
τσεκαρισμένο.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.422
Ο παραπάνω εκπτωτικός κωδικός αφορά σε έκπτωση 50% για πτήσεις με απλή μετάβαση και με επιστροφή που εκτελούνται με το δίκτυο της AEGEAN και της Olympic Air.
Αφορά σε κρατήσεις που θα πραγματοποιηθούν στο aegeanair.com, στο olympicair.com και στο AEGEAN app από 07.01.22 έως και 06.02.22 για πτήσεις από 01.02.22 έως και 31.12.22.
Η χρήση της έκπτωσης θα γίνεται αποκλειστικά με τη χρήση του εκπτωτικού κωδικού εφόσον ο παραλήπτης της προσφοράς εισάγει τον εκπτωτικό κωδικό στο ειδικό πεδίο «Εκπτωτικός κωδικός ή Credit Voucher» που εμφανίζεται στη φόρμα κράτησης.
Δεν υπάρχει η δυνατότητα χρήσης της προσφοράς κατά την εξαργύρωση μιλίων για αγορά εισιτηρίου εξαργύρωσης.
Σε περίπτωση αλλαγής του εισιτηρίου υπάρχει χρέωση ανάλογη με την κατηγορία του ναύλου.
Σε περίπτωση ακύρωσης ισχύουν οι κανονισμοί που αντιστοιχούν σε κάθε κατηγορία ναύλου.
Ο εκπτωτικός κωδικός μπορεί να χρησιμοποιηθεί από το Miles+Bonus Μέλος, για το οποίο έχει δημιουργηθεί το κουπόνι.
Μόνο ένας εκπτωτικός κωδικός μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε κάθε κράτηση.
O εκπτωτικός κωδικός μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο μια φορά.
Η έκπτωση εφαρμόζεται στον ναύλο και όχι στη συνολική αξία του εισιτηρίου.
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
236
Επόμενο Ταξίδι
???
το προγραμμα πλεον λειτουργει κανονικοτατα, αρχισα και κλεινω ταξιδια :) επομενος σταθμος Μόσχα!
Θέλω να κλείσω κι εγώ για Μόσχα ή Αγία Πετρούπολη προς καλοκαιράκι. Αυτοί ρε παιδιά δέχονται τουρίστες κανονικά;
Για πότε κοιτάς;
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.148
Likes
20.457
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
εγω το ειχα χαλασει το σαιτ
Θέλω να κλείσω κι εγώ για Μόσχα ή Αγία Πετρούπολη προς καλοκαιράκι. Αυτοί ρε παιδιά δέχονται τουρίστες κανονικά;
Για πότε κοιτάς;
εννοείς λόγω κοβιντ? Αυγουστο, το ειχα κανει πριν 5 χρόνια το ταξιδι, πάλι με μίλια πηγα μόσχα και γυρισα απο πετρουπολη , ενδιαμεσα πας ή με τρενο ή με αεροπλάνο, εγω πήρα αεροπλάνο γιατί ειχει μονο 26ευρώ με βαλίτσα
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.783
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom