Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Προσοχη στα ψιλα γραμματα του κουπονιου εκπτωσης


  • Αφορά σε κρατήσεις που θα πραγματοποιηθούν στο aegeanair.com, στο olympicair.com και στο AEGEAN app από 07.01.22 έως και 06.02.22 για πτήσεις από 01.02.22 έως και 31.12.22.
Χαρας το δώρο δηλαδή, μίλια καί πάλι μίλια. Στη γυναίκα που δεν έχει ταξιδέψει ποτε με κανονικα εισιτήρια ήρθαν 3000 μιλια που απλά προστέθηκαν με τα 5000 που είχε πάρει από το promo όταν είχε ανοίξει το λογαριασμό.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.160
Χαρας το δώρο δηλαδή, μίλια καί πάλι μίλια. Στη γυναίκα που δεν έχει ταξιδέψει ποτε με κανονικα εισιτήρια ήρθαν 3000 μιλια που απλά προστέθηκαν με τα 5000 που είχε πάρει από το promo όταν είχε ανοίξει το λογαριασμό.
Καπως ετσι ειναι κι ο γιος μου. Του αδειασα τον λογαριασμο λογω silver βαθμιδας παλιοτερα και τωρα βγαζει πτηση εξωτερικου με δωρα της Aegean απο προπερσι με μολις μια πτηση των 500 μιλιων.
Παντως και η εκπτωση δεν ειναι κακη. Γιατι οχι, για ενα ρημαδοκουπονι των 20 ευρω πληρωνω τη ρημαδοσυνδρομη στην πιστωτικη. Αιντε αλλο ενα δωρο.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.078
Likes
2.494
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Βρε παιδια τι κάνατε κ πήρατε όλοι δώρο; τρέξατε στο άττικα; ετσι λέει στη διαφήμιση...γίνεται κ αλλιώς;
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Βρε παιδια τι κάνατε κ πήρατε όλοι δώρο; τρέξατε στο άττικα; ετσι λέει στη διαφήμιση...γίνεται κ αλλιώς;
Πρακτικά τίποτα. Πατήσαμε στο λινκ και μας έδωσε το δώρο. Κάτι σαν λάθος του συστήματος το κόβω γιατί τώρα μου ήρθε και μέιλ που λεει
"Επισκεφθείτε το πολυκατάστημα attica στο City Link έως τις 22.01.2022, σκανάρετε τον κωδικό QR που θα βρείτε στις βιτρίνες ή τα ταμεία του attica, και κερδίστε άμεσα ένα μοναδικό δώρο στον Miles+Bonus λογαριασμό σας!"
Αρα πως αποδοθηκαν τα δώρα μας άραγε...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.160
Πρακτικά τίποτα. Πατήσαμε στο λινκ και μας έδωσε το δώρο. Κάτι σαν λάθος του συστήματος το κόβω γιατί τώρα μου ήρθε και μέιλ που λεει
"Επισκεφθείτε το πολυκατάστημα attica στο City Link έως τις 22.01.2022, σκανάρετε τον κωδικό QR που θα βρείτε στις βιτρίνες ή τα ταμεία του attica, και κερδίστε άμεσα ένα μοναδικό δώρο στον Miles+Bonus λογαριασμό σας!"
Αρα πως αποδοθηκαν τα δώρα μας άραγε...
Εγω μπηκα σε 3 λογαριασμους της οικογενειας και μπηκαν τα δωρα στον λογαριασμο miles and bonus τους μολις πατησαμε ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΑΣ.
Δηλαδη δεν εγινε ετσι σε σενα;
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Εγω μπηκα σε 3 λογαριασμους της οικογενειας και μπηκαν τα δωρα στον λογαριασμο miles and bonus τους μολις πατησαμε ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΑΣ.
Δηλαδη δεν εγινε ετσι σε σενα;
Έτσι έγινε αλλα μου φάνηκε πολύ καλο για να είναι αληθινό όταν λέει παντού επισκεφτειτε το αττικα και σκαναρετε εκεί το κωδικό. Και στους όρους αναγράφει ξεκάθαρα ότι αγορά όσους επισκέφτηκαν το σημείο. Πιστεύω να μη μας τα πάρουν πίσω τι να πω
 
Μηνύματα
196
Likes
250
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Εγω μπηκα σε 3 λογαριασμους της οικογενειας και μπηκαν τα δωρα στον λογαριασμο miles and bonus τους μολις πατησαμε ΑΝΟΙΞΤΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΑΣ.
Δηλαδη δεν εγινε ετσι σε σενα;
Εμένα δεν αναφέρει κάπου ΑΝΟΊΞΤΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΑΣ.
Αρα πρέπει να πάω στα Attica για να πάρω το δώρο μου;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.160
Ωχ, bug ητανε.
Ο,τι πηραμε πηραμε.
Εννοειται οτι θα παμε και στο Attica μην ξαναπαρουμε, οι εφαρμογες τους ρεταρουν.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εμένα δεν αναφέρει κάπου ΑΝΟΊΞΤΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΑΣ.
Αρα πρέπει να πάω στα Attica για να πάρω το δώρο μου;
Ούτε εμένα το λέει πουθενά...
Ανοίγετε το σύνδεσμο εδώ Είστε πολύ κοντά στο δώρο σας! | Miles+Bonus δεν σαν λέει "Ανακαλύψτε το δωρο σας" ;
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.138
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom