Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

evi01

Member
Μηνύματα
1.089
Likes
1.658
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Μα δεν έχει βγάλει τις πτήσεις η aegean.... και επομένως δε μπορείς να βρεις εισιτήριο με μίλια με την aegean.
 
D

Delmem38110

Guest
Ευρωπαϊκούς προορισμούς με aegean.
για Λονδίνο που κοίταξα έχει διαθεσιμότητα μέχρι και 4 Ιουνίου και μάλιστα για 6 άτομα σε μπίζνες.
πρέπει να δεις τι διαθεσιμότητα υπάρχει στους προορισμούς που θες να πας.
οι πτήσεις υπάρχουν.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
για Λονδίνο που κοίταξα έχει διαθεσιμότητα μέχρι και 4 Ιουνίου και μάλιστα για 6 άτομα σε μπίζνες.
πρέπει να δεις τι διαθεσιμότητα υπάρχει στους προορισμούς που θες να πας.
οι πτήσεις υπάρχουν.
για πτησεις aegean μιλάμε? η aegean δεν ακολουθει αυτο που λεμε ενα χρονο πριν, όταν αποφασισει να βγαλει προγραμμα για μετα την 25/3 (περιπου) τότε θα βγαλει και τα εισητηρια , προς το παρων δεν υπάρχουν στους περισσότερους προορισμους
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.089
Likes
1.658
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
για πτησεις aegean μιλάμε? η aegean δεν ακολουθει αυτο που λεμε ενα χρονο πριν, όταν αποφασισει να βγαλει προγραμμα για μετα την 25/3 (περιπου) τότε θα βγαλει και τα εισητηρια , προς το παρων δεν υπάρχουν στους περισσότερους προορισμους
Ακριβώς! Η ερώτησή μου είναι πότε, από την εμπειρία σας, θα τα βγάλει. Η @paeftra μου απάντησε Σεπτέμβριο και με κάλυψε.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
επίσης αυτό που εκεί στη lufthansa και στα παρακλάδια της (swiss, austrian) λένε δωρεάν εισήτηρια και χρεώνουν για ένα ταξιδι στην ευρώπη κάπου 250ευρώ φόρους είναι κωμικοτραγικό.

Ακριβώς! Η ερώτησή μου είναι πότε, από την εμπειρία σας, θα τα βγάλει. Η @paeftra μου απάντησε Σεπτέμβριο και με κάλυψε.
η προηγούμενη εμπειρία δεν πολυμετράει πλέον, με covid όλα αυτά μπερδεύτηκαν, καλά είναι να τσεκάρεις συχνα πυκνα ειδικά αν θέλεις κάποιες πολύ συγκεκριμένες ημερομηνίες...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
η προηγούμενη εμπειρία δεν πολυμετράει πλέον, με covid όλα αυτά μπερδεύτηκαν, καλά είναι να τσεκάρεις συχνα πυκνα ειδικά αν θέλεις κάποιες πολύ συγκεκριμένες ημερομηνίες...
Με τον κοβιντ αυτο που αλλαξε μονο ειναι οτι κλεινεις νωρις και ριχνουν ακυρωση μετα. Γι αυτο και πλεον κλεινω και plan b. Δεν αλλαξαν οι ημερομηνιες που τα δινουν.
 
D

Delmem38110

Guest
Συνηθως ανεβαζει το προγραμμα σταδιακα τελος Αυγουστου. Τα award αργουν λιγο ακομη. Εγω παντως Σεπτεμβρη κλεινω τα πρωτα.
το παλιό πτητικό πρόγραμμα στην Αιγαίου τέλη Οκτώβρη με τέλη Μάρτη δεν υπάρχει πια. Μπορείς να βγάλεις εισητηρια μέχρι και ένα χρόνο Απο σήμερα.
τα award εισιτήρια ειναι προς αγορά εφόσον υπάρχει διαθεσιμότητα. Μπορείς να αγοράσεις απο τώρα εισιτήρια μέχρι και 4 Ιουνίου 2023. Η και αργότερα.
με αυτό που έκανε έδωσε πιο πολλές επιλογές στις ανταπόκρισης της συμμαχίας.
αλλαξαν τα δεδομένα εδώ και αρκετούς μήνες.
ψαξτε το. Αξίζει τον κόπο.

Ακριβώς! Η ερώτησή μου είναι πότε, από την εμπειρία σας, θα τα βγάλει. Η @paeftra μου απάντησε Σεπτέμβριο και με κάλυψε.
Ατο που σου είπε η paeftra δεν ισχύει πια. Τα εισητηρια υπάρχουν. Βγάλτα απο τώρα. Το αν γίνουν ακυρώσεις η αλλαγές το βλέπεις στο μέλλον. Αλλα αν υπάρχει Διαθεσιμότητα αγόρασε τα. Στο έγραψα και πιο πάνω .
 
D

Delmem38110

Guest
για πτησεις aegean μιλάμε? η aegean δεν ακολουθει αυτο που λεμε ενα χρονο πριν, όταν αποφασισει να βγαλει προγραμμα για μετα την 25/3 (περιπου) τότε θα βγαλει και τα εισητηρια , προς το παρων δεν υπάρχουν στους περισσότερους προορισμους
Απο ποτε εχεισ να τα κοιτάξεις. Ακολουθεί τον ετήσιο κύκλο όπως οι άλλες της συμμαχίας.
δες για τέλη Μαΐου 2023 Αθήνα Λονδίνο. Άλλαξαν τα πράγματα εδώ και μήνες.
 
Last edited by a moderator:

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ατο που σου είπε η paeftra δεν ισχύει πια. Τα εισητηρια υπάρχουν. Βγάλτα απο τώρα. Το αν γίνουν ακυρώσεις η αλλαγές το βλέπεις στο μέλλον. Αλλα αν υπάρχει Διαθεσιμότητα αγόρασε τα. Στο έγραψα και πιο πάνω .
Δεν είναι όλοι οι προοριαμοί στην ίδια μοίρα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom