Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.419
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Εγώ πήρα κουπόνι έκπτωσης 15% στην επόμενη πτήση μου. Συμμετείχα 1η φορά.
Το ίδιο πήραμε και όλοι οι υπόλοιποι στο πρώτο γύρο! Μπες ξανά να δεις αν άνοιξε και ο δεύτερος γύρος για σένα, για να πάρεις τα 1000 μιλια.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.269
Likes
7.867
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Από 1000 και εμείς και ενεργοποίησα και αυτό το together !
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.113
Likes
3.741
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
έχει πάρα πολλούς γκολν πια, όταν φωνάζουν για επιβίβαση βλέπεις ένα τσούρμο άτομα να συγκεντρώνετε και στο τέλος κανένας από αυτούς δεν πάει μπίζνες. θα έπρεπε να έχει πιο όμορφη μεταχείριση για την μπίζνες αφού είναι ένα προιον που το κρατάει ψηλά σε σχέση με τις άλλες ευρωπαϊκές πρώτα μπίζνες μετά και μετά οι υπόλοιποι.
"Πιο όμορφη μεταχείριση για την μπίζνες"!!! :eek:
Όπως;

Να σας πηγαίνει με διακτινισμό στη θέση σας για να μην μπλέκεστε με το gold τσούρμο και την economy πλεμπαρϊα;
Γιατί ρε παιδιά δεν πετάτε με το λίαρ τζετ σας και καταδέχεστε να ταξιδεύετε με τους economy επιβάτες;...
Απορία μιας economy plus επιβάτισσας μπλε βαθμίδας....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.986
"Πιο όμορφη μεταχείριση για την μπίζνες"!!! :eek:
Όπως;

Να σας πηγαίνει με διακτινισμό στη θέση σας για να μην μπλέκεστε με το gold τσούρμο και την economy πλεμπαρϊα;
Γιατί ρε παιδιά δεν πετάτε με το λίαρ τζετ σας και καταδέχεστε να ταξιδεύετε με τους economy επιβάτες;...
Απορία μιας economy plus επιβάτισσας μπλε βαθμίδας....
Ο γιος μου εβγαλε το πρωτο του δωρεαν εισιτηριο χωρις καμια πληρωμενη πτηση με Aegean εδω και δυο χρονια και μετα την πτηση της black friday των 30 ευρω θα παρει το πρωτο του business. Ανηλικος. Με τα μιλια δωρο της Aegean.
Η εταιρεια ειναι ΣΕΙΣΜΟΣ ΣΕΙΣΜΟΣ, ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ ξεκαθαρα Επιθυμει να εχει τζαμπατζηδες business και προσφερει αμεριστη βοηθεια. Την ευχαριστουμε που μοιραζει τα δωρεαν business ετσι απλοχερα.

Μαντεψε ποσοι ενηλικοι κανουν το ιδιο...Τζαμπε business.
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.113
Likes
3.741
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Ο γιος μου εβγαλε το πρωτο του δωρεαν εισιτηριο χωρις καμια πληρωμενη πτηση με Aegean εδω και δυο χρονια και μετα την πτηση της black friday των 30 ευρω θα παρει το πρωτο του business. Ανηλικος. Με τα μιλια δωρο της Aegean.
Η εταιρεια ειναι ΣΕΙΣΜΟΣ ΣΕΙΣΜΟΣ, ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ ξεκαθαρα Επιθυμει να εχει τζαμπατζηδες business και προσφερει αμεριστη βοηθεια. Την ευχαριστουμε που μοιραζει τα δωρεαν business ετσι απλοχερα.

Μαντεψε ποσοι ενηλικοι κανουν το ιδιο...Τζαμπε business.
Ναι δεν διαφωνώ... Ωραία τα τζαμπέ business!!
Μια φορά το έκανα έτσι για την εμπειρία και ταξίδεψα business για Μαδρίτη με εξαργύρωση των bonus πόντους μου, ενώ τον σύζυγο τον άφησα 3 σειρές πίσω μου στην economy...
Φοβερή εμπειρία!! Πήρα εξτρά διπλό σοκολατάκι και κάτι επιπλέον στο δισκάκι του φαγητού...
Μια αγαλλίαση την αισθάνθηκα! ....
Έκτοτε επιλέγω την economy και τα τρώω αλλού τα λεφτά μου...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.267
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom