Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Zinoviap

Member
Μηνύματα
53
Likes
62
Υπολοιπονται 5782 για να φτασω τα 8000 μιλια εως 28/3 που απαιτουνται για τη διατηρηση της silver. Εγω είμαι blue κ εχω 3218 μιλια το τελευταιο 12μηνο
Για αναβαθμιση θελουν 12Κ συμφωνα με αυτα που γραφουν
Μακαρι να μπορω να αναβαθμιστω με τα 8000
 
D

Delmem38110

Guest
Υπολοιπονται 5782 για να φτασω τα 8000 μιλια εως 28/3 που απαιτουνται για τη διατηρηση της silver. Εγω είμαι blue κ εχω 3218 μιλια το τελευταιο 12μηνο
Για αναβαθμιση θελουν 12Κ συμφωνα με αυτα που γραφουν
Μακαρι να μπορω να αναβαθμιστω με τα 8000
εσύ ακόμα ανήκεις στους κοβιντ προνομιακούς υπολογισμούς για τις αναβαθμίσεις.
όπως και πολλοί από εμάς.
θέλεις 5782 μίλια για να γινεις ασημένιος μέχρι 28/3
αν σου έρθει η κάρτα της αιγαίου με τα 8 χιλιάδες μίλια υπερκαλύπτεις αυτό το νούμερο.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.462
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Αφου τα μιλια αναβαθμισης εχουν διαρκεια ζωης 12 μηνες γιατι δεν τα αφαιρουν;
Τι νόημα εχει να μου γραφουν ποσα μιλια εχω χωρις να μετρανε;
Δεν είναι κουλο;
:shock: μη λες τέτοια κοπέλα μου και το δει καμιά Aegean και το υιοθετήσει!..... Οχι δεν είναι κουλό γιατί τα μίλια αναβάθμισης είναι και μίλια εξαργύρωσης συγχρόνως.
 

Zinoviap

Member
Μηνύματα
53
Likes
62
:shock: μη λες τέτοια κοπέλα μου και το δει καμιά Aegean και το υιοθετήσει!..... Οχι δεν είναι κουλό γιατί τα μίλια αναβάθμισης είναι και μίλια εξαργύρωσης συγχρόνως.
Μπερδευτηκα γιατι ήταν διαφορετικος ο αριθμος στα μιλια εξαργυρωσης κ διαφορετικος σε αυτο που θεωρουσα οτι ήταν μιλια αναβαθμισης αλλα πολυ σωστα το μελος ToTheMoonAndBack μου είπε οτι είνα τα υπολοιπομενα μιλια για αναβαθμιση βαθμιδας
 
D

Delmem38110

Guest
:shock: μη λες τέτοια κοπέλα μου και το δει καμιά Aegean και το υιοθετήσει!..... Οχι δεν είναι κουλό γιατί τα μίλια αναβάθμισης είναι και μίλια εξαργύρωσης συγχρόνως.
ευτυχώς είναι ξεχωριστά.
για κάθε πτήση παίρνεις τοτ μιλια αναβάθμισης τα οποια έχουν διάρκεια ζωής έναν χρόνο και έχουν σχέση μονο με την αναβάθμιση τησ βαθμίδας σου και ισόποσα μίλια εξαργύρωσης που δεν λήγουν ποτέ ευτυχώς και δίνουν δυνατότητα απόκτησης εισιτηρίου.
https://aegeanairlines-gr.custhelp....xMEFqQVp3V0tpQVprNHZySWkwbTNwYmhXeHJRJTIxJTIx
 
Last edited by a moderator:

deerhunter

Member
Μηνύματα
66
Likes
13
καλησπέρα σας ,έβλεπα μέσω του site της air canada για πτήσεις με εξαργύρωση μιλίων.
Είναι παρά πολύ χρήσιμο, βλέπεις σχεδόν όλες τις πτήσεις της συμμαχίας ,και θέλει πολύ λιγότερα χρήματα σε σχέση με την εξαργύρωση για πτήσεις της aegean ακόμα και στην lufthansa και των θυγατρικές της. (πτήσεις one way από Αθήνα για Νέα Υόρκη με 40000 μίλια και 155 δολάρια καναδά περίπου 108 ευρώ).
Μήπως γνωρίζει κάποιος γιατί υπάρχει αυτή η διαφορά? σου βγάζει μέχρι και πόσες θέσεις υπάρχουν ακόμα για εξαργύρωση! κρίμα που δεν έχει τέτοιες ευκολίες και τιμές το site της aegean.
Πραγματικά έχει να κάνει με το πόσο μεγάλη είναι η εταιρεία ή όχι?
ευχαριστώ
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.462
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
ευτυχώς είναι ξεχωριστά.
για κάθε πτήση παίρνεις τοτ μιλια αναβάθμισης τα οποια έχουν διάρκεια ζωής έναν χρόνο και έχουν σχέση μονο με την αναβάθμιση τησ βαθμίδας σου και ισόποσα μίλια εξαργύρωσης που δεν λήγουν ποτέ ευτυχώς και δίνουν δυνατότητα απόκτησης εισιτηρίου.
https://aegeanairlines-gr.custhelp....xMEFqQVp3V0tpQVprNHZySWkwbTNwYmhXeHJRJTIxJTIx
Εστω. Για μένα τα μίλια αναβάθμισης είναι και εξαργύρωσης. Μετά το 12μηνο γίνονται μόνο εξαργύρωσης.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.083
Επιτρεπεται στη Booking να βαλω την καρτα μιλιων της μανας μου να μπουν στον λογαριασμο της ενω εχω κλεισει εγω δωματιο?
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.183
Likes
5.466
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Επιτρεπεται στη Booking να βαλω την καρτα μιλιων της μανας μου να μπουν στον λογαριασμο της ενω εχω κλεισει εγω δωματιο?
Εχεις κανει και χειροτερα .... :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.982
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom