Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

deerhunter

Member
Μηνύματα
66
Likes
13
καλησπέρα σας, για ταξίδι με εξαργύρωση μιλίων από ATH σε Νέα Υόρκη μου ζητάει για φόρους με το group της lufthansa - swiss κτλ 330 ευρώ για business και επιστροφή από Νέα Υόρκη σε Αθήνα 880 περίπου σε φόρους για business. Πως γίνεται τόσο μεγάλη διαφορά?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
καλησπέρα σας, για ταξίδι με εξαργύρωση μιλίων από ATH σε Νέα Υόρκη μου ζητάει για φόρους με το group της lufthansa - swiss κτλ 330 ευρώ για business και επιστροφή από Νέα Υόρκη σε Αθήνα 880 περίπου σε φόρους για business. Πως γίνεται τόσο μεγάλη διαφορά?
Οι καραβίδες και τα bussiness είναι λίγο ακριβά..... η ομαδα της λουφτ (swiss, austrian) βαράει στο κεφάλι ειδικά οι πτησεις απο jfk οι τιμές στους φόρους είναι φευγάτες.... δοκίμασε με τουρκις αν θέλεις με τιμη μπιζνες απο ΝΥ κάπου 300ευρώ (one way) δεν θα βρεις εισητηρια ονλαιν υπαρχει θεμα κανε κληση και βρες την ετσι την πτηση, ζητα να μην σου χρεωσουν εξτρα αφου δεν φαινεται η πτηση .....
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.269
Likes
7.867
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Καλημεροβδομάδα, αν βγάλω εισιτήρια με μίλια τώρα που έχει την προσφορά και τα ακυρώσω, έως πότε? δεν χάνω, ή τι χάνω ? Συγγνώμη για το συντακτικό αλλά είμαι σε δουλειά. Ευχαριστώ
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Καλημεροβδομάδα, αν βγάλω εισιτήρια με μίλια τώρα που έχει την προσφορά και τα ακυρώσω, έως πότε? δεν χάνω, ή τι χάνω ? Συγγνώμη για το συντακτικό αλλά είμαι σε δουλειά. Ευχαριστώ
Καλημέρα, τι εννοείς αν χάνεις κάτι? Αν μιλάς για ακύρωση, παίρνεις πίσω τα μίλια και χάνεις μόνο 20 ευρώ από τους φόρους που πλήρωσες
Αν μιλάς για online αλλαγή, τότε αν αλλάξεις εντός ισχύος της προσφοράς δε χάνεις κάτι, αρκεί να βρεις διαθεσιμότητα. Μετά τη λήξη της προσφοράς, χρεώνεσαι τη διαφορά στα μίλια
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.269
Likes
7.867
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
20 euro το εισιτήριο δλδ το άτομο ή στην κράτηση?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.986
Διαπιστωνω μολις οτι εχω κανει κοτσαναρα και εχω κλεισει κατα λαθος αλλη ωρα πτησης με τον συνταξιδιωτη μου γιατι εκλεισα χωριστα. Παω να κανω αλλαγη το εισιτηριο μου, τρωω error.
Παιρνω τηλ Aegean μου λεει αλλαζουμε την ωρα πτησης σας, αλλα λογω της προσφορας που τρεχει με το 20% και επειδη γινεται επανεκδοση ,σας δινουμε πισω το 20% των μιλιων αφου ειχατε κλεισει προ προσφορας. Αν ομως ξαναπειραξετε την πτηση μετα τις 6 Φλεβαρη, θα σας ξαναχρεωσουμε το 20% που σας επιστρεφουμε.

Αυτα....
Edit: μπηκαν αμεσα στον λογαριασμο μου. Παω να δω αν μπορω να πειραξω κι αλλα εισιτηρια και βγαζει error. Ξερω, ειμαι απαισια.
 
Last edited:

GALERA

Member
Μηνύματα
85
Likes
96
Για να δημιουργήσει κάποιος κοινό λογαριασμό μιλιων, αρκεί να γίνει ένας χρυσός (ένας εκ των σύζυγος.) ή όλη η οικογένεια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom