Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

shikabalas

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
Μπορω να χρησιμοποιησω τον κωδικο πελατη μου στην aegean και να συλλεξω μιλια αν κλεισω πτηση για τριτο προσωπο? Για την ακριβεια θελω να κλεισω εισιτηρια για τους γονεις μου, μπορω να βαλω τον αριθμο Miles & Bonus μου και να συλλεξω τα μιλια κανονικα?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μπορω να χρησιμοποιησω τον κωδικο πελατη μου στην aegean και να συλλεξω μιλια αν κλεισω πτηση για τριτο προσωπο? Για την ακριβεια θελω να κλεισω εισιτηρια για τους γονεις μου, μπορω να βαλω τον αριθμο Miles & Bonus μου και να συλλεξω τα μιλια κανονικα?
ΌΧι δεν μπορείς.

Αλλά μπράβο για το nickname!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Αν γινόταν αυτό, θα είχαμε μερικά εκ. μιλια στους λογαριασμους μας
ΥΓ σε μερικές εταιρίας υπάρχουν οικογενειακα πλακα, που ολοι μαζι μαζευουν μιλια
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Στις πτησεις που κλείνουμε με award miles παίρνουμε τα μίλια αναβαθμισης όπως αν πληρωναμε με χρήματα;
Μόνο αν αγοράζεις με το σύστημα Miles & Cash (που ΔΕ συμφέρει). Με τον κανονικό τρόπο, δεν παίρνεις μίλια.
 
Μηνύματα
16
Likes
10
Μπορω να χρησιμοποιησω τον κωδικο πελατη μου στην aegean και να συλλεξω μιλια αν κλεισω πτηση για τριτο προσωπο? Για την ακριβεια θελω να κλεισω εισιτηρια για τους γονεις μου, μπορω να βαλω τον αριθμο Miles & Bonus μου και να συλλεξω τα μιλια κανονικα?
Αν είσαι Silver ή Gold μπορείς να κάνεις έναν Together λογαριασμό και να συγκεντρώνεις απο κοινού μίλια με άλλα 5 άτομα.
 

croce

Member
Μηνύματα
224
Likes
403
Αυξήθηκαν τα ακυρωτικά από τα 20€ στα 23€.

Η ακύρωση της κράτησης ή του εισιτηρίου πραγματοποιείται από το Τηλεφωνικό Κέντρο, με χρέωση ακύρωσης €23 ανά εισιτήριο. Το Τηλεφωνικό κέντρο λειτουργεί καθημερινά όλο το 24ωρο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.492
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom