Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.290
Γίνετε αναβάθμιση στα συστήματά τους. Δεν είναι δυνατή η είσοδος προς το παρόν.
Δεν φταίνε τα λειτουργικά.
Στιγμιότυπο οθόνης 2023-05-17, 1.12.57 μμ.png
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.290
Χαιρετώ την παρέα. Χρειάζομαι 3.500 μίλια περίπου μέχρι τις 26/05 για να γίνω silver.
Δεν ήταν μέχρι τώρα στις προτεραιότητές μου κι επίσης τα περισσότερα ταξίδια με την aegean τα κάνω με εξαργύρωση.
Σκέφτομαι όμως να το προσπαθήσω.
Αναρωτιέμαι, αν βγάλω άμεσα τη χρεωστική κάρτα θα πάρω άμεσα και τους 3.000 πόντους αναβάθμισης (έχω ήδη την premium visa); Μετά το μικρό υπόλοιπο θα το αγοράσω.
Προλαβαίνεις δεν προλαβαίνεις.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Τώρα το app δουλεύει κανονικά μετά την σημερινή του ενημέρωση.
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Χαιρετώ την παρέα. Χρειάζομαι 3.500 μίλια περίπου μέχρι τις 26/05 για να γίνω silver.
Δεν ήταν μέχρι τώρα στις προτεραιότητές μου κι επίσης τα περισσότερα ταξίδια με την aegean τα κάνω με εξαργύρωση.
Σκέφτομαι όμως να το προσπαθήσω.
Αναρωτιέμαι, αν βγάλω άμεσα τη χρεωστική κάρτα θα πάρω άμεσα και τους 3.000 πόντους αναβάθμισης (έχω ήδη την premium visa); Μετά το μικρό υπόλοιπο θα το αγοράσω.
Γενικα το silver αξιζει μονο για μεταβαση στη gold. Το μονο προνομιο που αξιζει ειναι τα 2 κουπονια αναβαθμισης σε business.
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Σε android έχει πρόβλημα εδώ και καιρό.Ενδιάμεσα είχε στρώσει κάπως αλλά τώρα πάλι τα ίδια.
Αφου οι ανθρωποι δεν μπορουν να φτιαξουν μια εφαρμογη της προκοπης. Εχουν φορτωσει ολο το web στο app και ειναι παρα πολυ βαρυ.
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Καλησπέρα..κλείσει ένα εισιτήριο με μίλια για Κύπρο..Μπορώ να αλλάξω τα Εισητηρια με άλλον προορισμό κ ημερομηνία πληρώνοντας την διαφορά;;
Ναι με κοστος 20-22 ευρω ακυρωνεις, επιστρεφονται τα μιλια και εκδιδεις νεο για αλλο προορισμο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ερωτηση, θέλω μια πτήση για silver, μέχρι τέλος Μαίου, να κλείσω κάποια φθηνή εντός Ελλάδας, αξίζει ή να το αφήσω;
 

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Ερωτηση, θέλω μια πτήση για silver, μέχρι τέλος Μαίου, να κλείσω κάποια φθηνή εντός Ελλάδας, αξίζει ή να το αφήσω;
Αν σκοπευεις να χτυπησεις τη gold βαθμιδα, αξιζει. Αν οχι, μαλλον δεν πολυαξιζει αλλα εξαρταται και απο το πως αξιολογει ο καθενας τα προνομια. Τα βασικα προνομια της βαθμιδας ειναι τα 2 κουπονια αναβαθμισης σε business, τα 4 κουπονια εισοδου στο lounge Λαρνακας, Θεσσαλονικης και (- για την ωρα - μονο) στο εκτος-σενγκεν της αθηνας, 2 κουπονια fast track και 10% επιπλεον award μιλια ανα πτηση που θα κανεις οσο εισαι silver. Αν αυτα αξιζουν το επιπλεον κοστος του να γινεις silver προχωρας.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.058
Likes
1.607
Ερωτηση, θέλω μια πτήση για silver, μέχρι τέλος Μαίου, να κλείσω κάποια φθηνή εντός Ελλάδας, αξίζει ή να το αφήσω;
Εγώ θα έκλεινα, αν έβρισκα φθηνά και τα δυο σκέλη, ή καλυπτόταν από μίλια το ένα... Δες Σκύρο
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Ερωτηση, θέλω μια πτήση για silver, μέχρι τέλος Μαίου, να κλείσω κάποια φθηνή εντός Ελλάδας, αξίζει ή να το αφήσω;
Εάν πιστεύεις ότι μπορείς να την διατηρήσεις του χρόνου, αξίζει. Καλύτερα να κυνηγάς 8000 μίλια για του χρόνου παρά 12. Και όταν υπάρχει η προοπτική για κάποιο 12μηνο να πιάσεις την gold θα είσαι ήδη silver οπότε θα μπορείς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom