Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.423
Εγώ να εξηγήσω πώς το καταλαβαίνω?
Πες ότι αγοράζεις 1 tablet στη Σταδίου 500€ με Bonus AMEX.
Άρα 500x16=8.000 πόντοι από την αγορά πλέον 70.000 πόντοι λόγω της προωθητικής ενέργειας (σύνολο 78.000).
Δε νομίζω οι 70.000 πόντοι να πηγαίνουν κι αυτοί x 16.
Αν κάνω λάθος ρίξτε με στην πυρά...
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εγώ να εξηγήσω πώς το καταλαβαίνω?
Πες ότι αγοράζεις 1 tablet στη Σταδίου 500€ με Bonus AMEX.
Άρα 500x16=8.000 πόντοι από την αγορά πλέον 70.000 πόντοι λόγω της προωθητικής ενέργειας (σύνολο 78.000).
Δε νομίζω οι 70.000 πόντοι να πηγαίνουν κι αυτοί x 16.
Αν κάνω λάθος ρίξτε με στην πυρά...
Ακριβώς έτσι. 78000 πόντοι.
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
418
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αιγυπτος
Εγώ να εξηγήσω πώς το καταλαβαίνω?
Πες ότι αγοράζεις 1 tablet στη Σταδίου 500€ με Bonus AMEX.
Άρα 500x16=8.000 πόντοι από την αγορά πλέον 70.000 πόντοι λόγω της προωθητικής ενέργειας (σύνολο 78.000).
Δε νομίζω οι 70.000 πόντοι να πηγαίνουν κι αυτοί x 16.
Αν κάνω λάθος ρίξτε με στην πυρά...
Έτσι είναι. Εγώ μπέρδεψα πόντους με €
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
δλδ, αν πάρεις tablet 450€, θα λάβεις 70.000*16=1.120.000 πόντους? ή δεν έχω καταλάβει καλά? Γιατί κάπου διάβασα ότι υπάρχει κάποιο όριο πόντων κάθε μήνα
υπαρχει και οριο ποντων ανα μηνα αλλα αφορα τις κανονικες συναλλαγες, οχι τις ειδικες προσφορες, οπως αυτες του κωτσο
 

4ever

Member
Μηνύματα
28
Likes
13
Μια απορία και όποιος ξέρει ας μου απαντήσει.
Αφορά την προσφορά μιλίων του Κωτσοβολου κ τα tablet της Samsung...
Αυτό που αναφέρει ότι η προσφορά αφορά την αγορά στα φυσικά καταστήματα σημαίνει ότι η προσφορά ισχύει μόνο για αγορά στα καταστήματα ή μπορεί να γίνει κ ηλεκτρονικά με παραλαβή στο σπίτι?
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Μια απορία και όποιος ξέρει ας μου απαντήσει.
Αφορά την προσφορά μιλίων του Κωτσοβολου κ τα tablet της Samsung...
Αυτό που αναφέρει ότι η προσφορά αφορά την αγορά στα φυσικά καταστήματα σημαίνει ότι η προσφορά ισχύει μόνο για αγορά στα καταστήματα ή μπορεί να γίνει κ ηλεκτρονικά με παραλαβή στο σπίτι?
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...
Μονο στα καταστήματα οχι απο το ιντερνετ.
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Προσέξατε ότι τα περισσότερα ακριβά Tablets Samsung δεν είναι διαθέσιμα στα καταστήματα;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.567
Άλλο και τούτο πάλι. Γιατί ενώ στο link της United μου βγάζει μια χαρά τις πτήσεις με μίλια για συγκεκριμένη ημερομηνία, όταν ψάχνω το συγκεκριμένο δρομολόγιο μέσω της Aegean βγάζει error? Υπάρχει περίπτωση τα μίλια που βλέπω να μην αφορούν τη Star Alliance? Δε ξέρω πως λειτουργεί η United..

Δε μας τα λένε καλά, μάλλον ψάχνουν τρόπους να μη ξεχαστεί τελείως το 20ευρο
Όχι, δε μας τα λέει καλά. Δεν είναι δυνατόν το Αθήνα-Πεκίνο να το βγάζει με 300άρια φόρους ενώ υπάρχει η Air China; Για δύσκολα και μακρινά ψιλομάπα το καρπούζι, το τηλέφωνο είναι μονόδρομος. Το σαιτ της united πολύ καλύτερο αν θες να δεις διαθεσιμότητα-φόρους, στα μίλια λίγο μπάζει, αλλά αυτά είναι γνωστά από πίνακες.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.567
Προσέξατε ότι τα περισσότερα ακριβά Tablets Samsung δεν είναι διαθέσιμα στα καταστήματα;
Εγώ είδα ένα 479 γιούρια ότι διατίθεται κανονικά σε Σταδίου & Χολαργό (?)

Βέβαια στο Κωτσόβολο το παίρνεις +100 ευρώ απ'ότι αλλού...
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Εγώ είδα ένα 479 γιούρια ότι διατίθεται κανονικά σε Σταδίου & Χολαργό (?)

Βέβαια στο Κωτσόβολο το παίρνεις +100 ευρώ απ'ότι αλλού...

Έχει και ένα διαθέσιμο... Δεν έγραψα όλα, έγραψα τα περισσότερα.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.493
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Όχι, δε μας τα λέει καλά. Δεν είναι δυνατόν το Αθήνα-Πεκίνο να το βγάζει με 300άρια φόρους ενώ υπάρχει η Air China; Για δύσκολα και μακρινά ψιλομάπα το καρπούζι, το τηλέφωνο είναι μονόδρομος. Το σαιτ της united πολύ καλύτερο αν θες να δεις διαθεσιμότητα-φόρους, στα μίλια λίγο μπάζει, αλλά αυτά είναι γνωστά από πίνακες.
Κοίτα όντως είναι πολλοί οι φόροι αλλά κοίταξα στο σάιτ της Air China κ τόσο είναι οι φόροι... Ακόμα κ στην οικονομική γλυτώνεις τα μισά λεφτά τουλάχιστον πήγαινελα με μίλια.. Γι΄αυτό όποιος έχει να διαθέσει τουλάχιστον τη μία διαδρομή σε business μίλια ας το κάνει γιατί κερδίζει από κει αν σκεφτεις ποσο κοστίζει κανονικά το business ταξίδι

Εμένα αυτό που με ενοχλεί είναι που κάνουν "μισές δουλειές" δε μπορώ δηλ να βρω μίλια για λιγότερο μεγάλα αεροδρόμια (δε μιλάω για τίποτα μικρά, ενδεικτικά για πόλεις γνωστές εντός ΗΠΑ-πόσο μάλλον για μικρά αεροδρόμια) κ ολο error βγάζει το σύστημα, ενώ υπάρχουν πτήσεις πχ με United που είναι Star Alliance. Αν δεν υπήρχαν μίλια γενικότερα θα έβγαζε κενό στην ημερομηνία, το error λέει σημαίνει δεν υπάρχουν δρομολόγια ή κάτι τέτοιο

Ουφ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.029
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom