Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Έχω να βγάλω κάτι ακτοπλοϊκά. Δεν είναι κανένα τρελό ποσό, αλλά κερδίζω κάπου μίλια; Υπάρχει συνεργάτης που να εκδίδει ακτοπλοϊκά;
http://www.himalayatravel.gr/el/#1502186369662-95a8f729-677c15ad-a398

Επίσης αυτό δίνει και έξτρα πόντους αν κλείσεις ξενοδοχεία αξίας 300 ευρώ και πάνω.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.686
Likes
50.572
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

Klair

Member
Μηνύματα
2.225
Likes
25.980
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.686
Likes
50.572
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.686
Likes
50.572
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δίνει για κάθε ενα ευρώ, δυο πόντους, με AMEX 4 πόντους.

Οι προσφορές συλλογής αφορούν μόνο σε ONLINE κρατήσεις σε ξενοδοχεία.



www.himalayatravel.gr
Συλλέξτε Πόντους


Άρα η συλλογή πόντων δεν είναι προσφορά συναλλαγής; Είναι και κλειστά τέτοια ώρα για να ρους ρωτήσω.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Να σου πω την αλήθεια δεν το είχα δει αλλά νομίζω πως έτσι και αλλιώς θα πάρεις πόντους.
Μπες στο alphabonus έχει και άλλα πρακτορεία, μήπως δίνει κάποιος κάτι περισσότερο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.088
Επιτρεψτε μου, αλλα δε μου βγαινουν τα μαθηματικα. Οταν λες x4 και το αρχικο ποσο ειναι 4, τοτε δεν ειναι 4x4 = 8. Δεν λεει μαλιστα τι γινεται αν η καρτα ειναι American Express και παιρνει αρχικα 8 ποντους.
Να τους διορθωσουμε την εξισωση
4X+4X=8X για καθε Χ ευρω στη Visa
και 8Χ+4Χ=12Χ για καθε Χ ευρω στην American Express
Τι εχουν να τραβηξουν οι Λαμιωτες με το μπερδεμα.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Ξερει κανεις αν τα μιλια που πιστωνονται την πρωτη του μηνα αφορουν τους ποντους ΟΛΩΝ των συναλλαγων του προηγουμενου μηνα; Πχ στις 20/2 πληρωσα φυσικο αεριο και τα μιλια που πιστωθηκαν την 1/3 ειναι λιγοτερα κι απ τα μισα αυτης μονο της συναλλαγης. Πρεπει να το ψαξω η να περιμενω τον επομενο μηνα;
 
Μηνύματα
626
Likes
2.873
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Τα μίλια τα οποία μετατρέπονται είναι από τις συναλλαγές που έχουν οριστικοποιηθεί (έχουν εισπραχθεί από την τράπεζα) και εξαρτάτε και από το αν έχεις πληρώσει με δόσεις. Είναι αρκετά πολύπλοκο το σύστημα
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.041
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Επειδή πρόκειται για νεο συνεργάτη του προγράμματος, το ενδαχόμενο να τα έχουν υπολογίσει λάθος είναι υπαρκτό. Αν θεωρείς ότι έχουν κάνει όντως λάθος, πάρε ένα τηλέφωνο στην υποστήριξη της τράπεζας να τους το αναφέρεις.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.088
Τα μίλια τα οποία μετατρέπονται είναι από τις συναλλαγές που έχουν οριστικοποιηθεί (έχουν εισπραχθεί από την τράπεζα) και εξαρτάτε και από το αν έχεις πληρώσει με δόσεις. Είναι αρκετά πολύπλοκο το σύστημα
Στον Κωτσοβολο πχ, σε ηλεκτρονικη αγορα και ατοκες δοσεις, οι ποντοι πιστωνονται καθε μηνα. Σε αγορα με ατοκες στο ιδιο καταστημα πηρα τους ποντους ολους μαζι. Μου εκανε τεραστια εντυπωση και χρειαστηκε να παρω τηλεφωνο στην τραπεζα να το διευκρινισω.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.994
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom