Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

Thanasis_v

Member
Μηνύματα
100
Likes
88
Έχω ένα κουπόνι από τη Shell, με το οποίο κερδίζει κάποιο ενεργό μέλος του Miles & Bonus 1.000 μίλια εξαργύρωσης με τον κωδικό 640920QMU1.
Η εξαργύρωση του κουπονιού γίνεται μέσω της ιστοσελίδας της Aegean.
Ο κωδικός ισχύει μια φορά.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.074
Likes
2.490
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Έχω ένα κουπόνι από τη Shell, με το οποίο κερδίζει κάποιο ενεργό μέλος του Miles & Bonus 1.000 μίλια εξαργύρωσης με τον κωδικό 640920QMU1.
Η εξαργύρωση του κουπονιού γίνεται μέσω της ιστοσελίδας της Aegean.
Ο κωδικός ισχύει μια φορά.
Σ΄ευχαριστώ αν και δε πρόλαβα:haha:! Θα ήθελα να ρωτήσω εσένα ή όποιο μέλος γνωρίζει σχετικά, πως ακριβώς λειτουργεί αυτό το σύστημα με τη Shell γιατι αν και έχω κάρτα μέλους Aegean πρώτη φορά ακούω ότι υπάρχει τέτοια προσφορά. Πρέπει να πας με κάρτα σου στο πρατήριο και σου δίνουν κουπόνι για τα 1000 μίλια?

Ευχαριστώ.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
προχθές χτύπησα δυο χιλιαρικάκια με τον ίδιο τρόπο!!..
 

North66

Member
Μηνύματα
4.302
Likes
5.037
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Είχα την εντύπωση ότι μπορείς να εξαργυρώσεις μόνο ένα κουπόνι ανά λογαριασμό M&B.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.302
Likes
5.037
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Σ΄ευχαριστώ αν και δε πρόλαβα:haha:! Θα ήθελα να ρωτήσω εσένα ή όποιο μέλος γνωρίζει σχετικά, πως ακριβώς λειτουργεί αυτό το σύστημα με τη Shell γιατι αν και έχω κάρτα μέλους Aegean πρώτη φορά ακούω ότι υπάρχει τέτοια προσφορά. Πρέπει να πας με κάρτα σου στο πρατήριο και σου δίνουν κουπόνι για τα 1000 μίλια?
Πας και βάζεις τουλάχιστον 20lt Vpower σε πρατήριο Shell και σου δίνουν ένα πακετάκι με κουπόνια, ανάμεσα σ' αυτά είναι το κουπόνι για 1000 μίλια στο M&B. Mην ξεχάσεις πριν πας στο πρατήριο να πάρεις μαζί σου την κάρτα Shell, την κάρτα M&B και εκτυπωμένο το κουπόνι Shell (θα το βρεις στον προσωπικό σου λογαριασμό M&B) με το οποίο παίρνεις επιστροφή 3 λεπτά ανά λίτρο για τη Vpower πάντα.

όντως. άρα; είχα δύο κουπόνια...
Εννοείς μήπως δύο λογαριασμούς? Αν μπορείς ξεκαθάρισέ το γιατί έχω άδειο ρεζερβουάρ και δε θα με χάλαγαν 3000 μίλια (και λήγει και αύριο η προσφορά)!:D
 

Thanasis_v

Member
Μηνύματα
100
Likes
88
Θεωρητικά δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις δύο κουπόνια στον ίδιο λογαριασμό, εκτός αν βρήκες καμιά πατέντα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.632
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom