Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

galoz

Member
Μηνύματα
446
Likes
659
Τα μίλια του Οκτωβρίου σας έχουν πιστωθεί;Από τις 27 Οκτωβρίου αφαίρεσαν τους πόντους και ακόμη δεν έχουν μετατραπεί σε μίλια ..8 μέρες τώρα..
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Τα μίλια του Οκτωβρίου σας έχουν πιστωθεί;Από τις 27 Οκτωβρίου αφαίρεσαν τους πόντους και ακόμη δεν έχουν μετατραπεί σε μίλια ..8 μέρες τώρα..
Μάλλον αύριο-μεθαύριο.
 

vzach

Member
Μηνύματα
15
Likes
5
Καλησπέρα,
Έχω μαζέψει με κόπο καποιους bonus πόντους και επιτέλους μπορω να βγάλω εισητήριο όμως μπαίνω στην ειδική πλατφόρμα που κλείνουμε εισητήρια μέσω πόντων και δε μου εμφανίζει πτήσεις για τέλος Απριλίου που θέλω να ταξιδέψω αν παω σε πτήση φεβρουαρίου για παράδειγμα με αφήνει.... είναι πολύ νωρίς για να βγάλω το εισητήριο ;;;;; Ή υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα;;;;;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Καλησπέρα,
Έχω μαζέψει με κόπο καποιους bonus πόντους και επιτέλους μπορω να βγάλω εισητήριο όμως μπαίνω στην ειδική πλατφόρμα που κλείνουμε εισητήρια μέσω πόντων και δε μου εμφανίζει πτήσεις για τέλος Απριλίου που θέλω να ταξιδέψω αν παω σε πτήση φεβρουαρίου για παράδειγμα με αφήνει.... είναι πολύ νωρίς για να βγάλω το εισητήριο ;;;;; Ή υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα;;;;;
Καλησπέρα. Πέφτεις μέσα στο Πάσχα ίσως, που δεν βγάζει award εισιτήρια.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
:(Δε πέφτω είναι 12 Απριλίου το Πάσχα και εγώ προσπάθησα για τη τελευταία εβδομάδα του Απριλίου
Το Πάσχα των ορθόδοξων πέφτει 19/4/2020. Η τελευταία εβδομάδα του Απριλίου μάλλον συμπεριλαμβάνεται στο διάστημα που δεν δίνει award.
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
:(Δε πέφτω είναι 12 Απριλίου το Πάσχα και εγώ προσπάθησα για τη τελευταία εβδομάδα του Απριλίου
To Πάσχα φέτος πέφτει 19 Απριλίου οπότε μέχρι 23/4 δε βγάζει εισιτήρια.
Αλλά εξαρτάται και προορισμό πχ Μαδρίτη από 23/4 και μετά έχει award εισιτηρια.
Επίσης από 30/4 δε βγάζει εισιτηρια λόγω πρωτομαγιάς
 

vzach

Member
Μηνύματα
15
Likes
5
Ναι 12 ειναι των καθολικών τα μπέρδεψα για Παρίσι κοιτάω και απο 1 Απριλίου και μετά δε βγάζει εισητήρια bonous , μου βγαζει μήνυμα οτι δε βρέθηκαν πτήσεις.... Επομένως δεν υπάρχει το ενδέχομενο να είναι νωρις και γι αυτό να μη βγάζει?
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Ναι 12 ειναι των καθολικών τα μπέρδεψα για Παρίσι κοιτάω και απο 1 Απριλίου και μετά δε βγάζει εισητήρια bonous , μου βγαζει μήνυμα οτι δε βρέθηκαν πτήσεις.... Επομένως δεν υπάρχει το ενδέχομενο να είναι νωρις και γι αυτό να μη βγάζει?
Tώρα εσύ μάλλον μιλάς για bonus και όχι για εξαργύρωση με μίλια. Βλέποντας τα μίλια έχει εισιτήρια κανονικά μέχρι 8/4 και επιστροφή μέχρι 22/4 και μετά έχει το Μάιο πάλι και μέχρι Σεπτέμβρη για εξαργύρωση οπότε έχουν μπει κανονικά. Απλά δε ξέρω αν μπαίνουν όλα και στα bonus εισιτήρια της alpha.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom