• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Ιούλιο - Αύγουστο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

katkats

Moderator
:(Δε πέφτω είναι 12 Απριλίου το Πάσχα και εγώ προσπάθησα για τη τελευταία εβδομάδα του Απριλίου
Το Πάσχα των ορθόδοξων πέφτει 19/4/2020. Η τελευταία εβδομάδα του Απριλίου μάλλον συμπεριλαμβάνεται στο διάστημα που δεν δίνει award.

pan82

Member
:(Δε πέφτω είναι 12 Απριλίου το Πάσχα και εγώ προσπάθησα για τη τελευταία εβδομάδα του Απριλίου
To Πάσχα φέτος πέφτει 19 Απριλίου οπότε μέχρι 23/4 δε βγάζει εισιτήρια.
Αλλά εξαρτάται και προορισμό πχ Μαδρίτη από 23/4 και μετά έχει award εισιτηρια.
Επίσης από 30/4 δε βγάζει εισιτηρια λόγω πρωτομαγιάς

vzach

Member
Ναι 12 ειναι των καθολικών τα μπέρδεψα για Παρίσι κοιτάω και απο 1 Απριλίου και μετά δε βγάζει εισητήρια bonous , μου βγαζει μήνυμα οτι δε βρέθηκαν πτήσεις.... Επομένως δεν υπάρχει το ενδέχομενο να είναι νωρις και γι αυτό να μη βγάζει?

pan82

Member
Ναι 12 ειναι των καθολικών τα μπέρδεψα για Παρίσι κοιτάω και απο 1 Απριλίου και μετά δε βγάζει εισητήρια bonous , μου βγαζει μήνυμα οτι δε βρέθηκαν πτήσεις.... Επομένως δεν υπάρχει το ενδέχομενο να είναι νωρις και γι αυτό να μη βγάζει?
Tώρα εσύ μάλλον μιλάς για bonus και όχι για εξαργύρωση με μίλια. Βλέποντας τα μίλια έχει εισιτήρια κανονικά μέχρι 8/4 και επιστροφή μέχρι 22/4 και μετά έχει το Μάιο πάλι και μέχρι Σεπτέμβρη για εξαργύρωση οπότε έχουν μπει κανονικά. Απλά δε ξέρω αν μπαίνουν όλα και στα bonus εισιτήρια της alpha.

vzach

Member
Tώρα εσύ μάλλον μιλάς για bonus και όχι για εξαργύρωση με μίλια. Βλέποντας τα μίλια έχει εισιτήρια κανονικά μέχρι 8/4 και επιστροφή μέχρι 22/4 και μετά έχει το Μάιο πάλι και μέχρι Σεπτέμβρη για εξαργύρωση οπότε έχουν μπει κανονικά. Απλά δε ξέρω αν μπαίνουν όλα και στα bonus εισιτήρια της alpha.
ναι για alpha bonus κάρτα που μαζεύω πόντους οχι μίλια.. θα επικοινωνήσω τηλεφωνικά μαζί τους να δω τι γίνεται ευχαριστώ πάντως

galoz

Member
Κακά μαντάτα....ανέβασαν τα μίλια εξαργύρωσης για τα υπεραντλικα ταξίδια από 30000 στα 35000 μίλια μονή διαδρομή...και όσο ήμουν έτοιμη να κλείσω ένα ταξίδι για βόρεια Αμερική ...περίμενα την Τετάρτη που θα έχει διπλάσιους πόντους...την πάτησα....

jimp

Member
Και στα 45.000 για Ασία που χθες το βράδυ ήταν στα 40.000. Βγήκε καμία ανακοίνωση και δεν το πήραμε χαμπάρι;

galoz

Member
Μέχρι σήμερα το μεσημέρι ήταν 30000 και το απόγευμα που ξαναμπήκα +5000...την γκαντεμιά μου μέσα...δεν είδα καμία ανακοίνωση..

sinos

Member
Κάθε πέρσι και καλημέρα, απανωτά τα χτυπήματα. Και ποιο δύσκολα μαζεύονται πια τα μίλια, και ποιο πολλά μίλια για μακρινά ταξίδια.

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.249
Μέλη
35.003
Νεότερο μέλος
nikolas86m

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom