Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Αυτό μπορεί να το κάνει και τώρα, έτσι και αλλιώς τα μίλια μπορούν να καταχωρηθούν ακόμα και 6 μήνες μετά, ανεξάρτητα εάν δεν ήταν μέλος του Miles & bonus στην αγορά του εισιτηρίου ή στην πτήση.

Σε ένα καφέ, έχω φτιάξει account φίλου μου και του έχω βάλει ετεροχρονισμένα 15000 μίλια από υπερατλαντικά ταξίδια και ευρωπαϊκά που τα είχε κάνει χωρίς να έχει miles & bonus.

Ερώτηση: Μπορείς να καταχωρήσεις στο ίδιο email παραπάνω από έναν λογαριασμό; Δεν το ήξερα αυτό.. Δεν χτυπάει στο "create a new account" ότι αυτό το email χρησιμοποιείται ήδη;
Ναι μπορείς.Το έχω κάνει χωρίς πρόβλημα για 2 λογαριασμούς.Δεν ξέρω για περισσότερους.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Γουό, έχετε δίκαιο. Θα τους ανοίξω λογαριασμό και θα περιμένω να αναβαθμιστώ για να τους τσιμπήσω τα μίλια. Ευχαριστώ πολύ!!

εδιτ: έχω τόσες διευθύνσεις email, που και να μη γινόταν να βάλω παραπάνω από έναν λογαριασμό, πάλι θα μπορουσα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.923
Likes
40.759
Ερώτηση: Μπορείς να καταχωρήσεις στο ίδιο email παραπάνω από έναν λογαριασμό; Δεν το ήξερα αυτό.. Δεν χτυπάει στο "create a new account" ότι αυτό το email χρησιμοποιείται ήδη;
Το εκανα για τους 2 γονεις μου. Φοβηθηκα μη χτυπησει alert οταν τους πηρα τα μιλια οταν εγινα silver. Ισως ομως ηταν πιο αθωες εποχες :p. Παντως αν περιμενα να κανει τις ενεργειες η μανα μου απο το μειλ της...τρεχα γυρευε.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Γουό, έχετε δίκαιο. Θα τους ανοίξω λογαριασμό και θα περιμένω να αναβαθμιστώ για να τους τσιμπήσω τα μίλια. Ευχαριστώ πολύ!!

εδιτ: έχω τόσες διευθύνσεις email, που και να μη γινόταν να βάλω παραπάνω από έναν λογαριασμό, πάλι θα μπορουσα
Φρόντισε όμως όταν κάνεις το together να είσαι επικεφαλής..Γιατί όταν υποβαθμιστείς(χάσεις την silver) παίρνεις τα μίλια όλων ως επικεφαλής..Και οι άλλοι.... Κανονικό και με τον νόμο κλέψιμο...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.923
Likes
40.759
Γουό, έχετε δίκαιο. Θα τους ανοίξω λογαριασμό και θα περιμένω να αναβαθμιστώ για να τους τσιμπήσω τα μίλια. Ευχαριστώ πολύ!!

εδιτ: έχω τόσες διευθύνσεις email, που και να μη γινόταν να βάλω παραπάνω από έναν λογαριασμό, πάλι θα μπορουσα
Βαλε τον εναν να βγαλει Aegean visa να παρει αλλες 7000. Μετα αρχιζει να αξιζουν τα 15 ευρω της μεταφορας σε σενα :).
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Ναι μετα συνειδητοποίησα οτι για blue μελος δε γινεται. Κι εγώ το θεωρώ απίθανο να συμβεί, απλά απόρησα (και λίγο ανησύχησα) που δε μου πέταξε error κατα την κράτηση. Θα ενημερώσω ωστόσο μετά το ταξίδι!
Στο λεω εκ πειρας οτι δε θα παρεις μιλια και απο τους 3..επειδη κανουν το ιδιο ταξιδι την ιδια μερα η aegean θα σου περασει μιλια μονο του ενος επιβατη..παθουσα απειρες φορες,προσπαθουσα να παρω τα μιλια του αγοριου μου οταν ταξιδευαμε μαζι αλλα τζιφος...πλεον του ανοιξα δικια του καρτα να μαζευει κ αυτος και αν δω οτι δε αυγατιζουν θα τα καμω μεταφορα ικακακακα
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.772
Likes
1.097
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
βλέπω στις παγαποντιές είστε όλοι πρώτοι!! σα δε ντρεπεσται :haha:
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Από σήμερα 28.02.2020 έως και 31.05.2020. έχει βγει το νέο πρόγραμμα για Happy Miles αλλά εμένα μου φαίνεται ότι τα περισσότερα είναι τα ίδια! Επίσης ενώ κοιτάω για Ντουμπρόβνικ δεν υπάρχει καμία μέρα σε Happy Miles! Πως γίνεται αυτό ;

Τώρα που το είδα το ίδιο γίνεται και για άλλα μέρη! Δεν υπάρχουν διαθέσιμες μέρες Happy Miles! Το προηγούμενο διάστημα είχαν ένα πράσινο σήμα!
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Από σήμερα 28.02.2020 έως και 31.05.2020. έχει βγει το νέο πρόγραμμα για Happy Miles αλλά εμένα μου φαίνεται ότι τα περισσότερα είναι τα ίδια! Επίσης ενώ κοιτάω για Ντουμπρόβνικ δεν υπάρχει καμία μέρα σε Happy Miles! Πως γίνεται αυτό ;

Τώρα που το είδα το ίδιο γίνεται και για άλλα μέρη! Δεν υπάρχουν διαθέσιμες μέρες Happy Miles! Το προηγούμενο διάστημα είχαν ένα πράσινο σήμα!
Μάλλον δε τα έχουν ανεβάσει ακόμα όλα γιατί πχ και Κωνσταντίνουπολη που λέει ότι έχει happymiles έχει άπειρες θέσεις όλη τη περίοδο αλλά δεν έχει βάλει ποτε καμία ημερομηνία
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
Μολις ελαβα αυτο απο την Aegean, φανταζομαι δεν ειναι μονο για τους Gold αλλα γενικα για ολα τα μελη.

Tier extension for 6 months
We extend your tier's expiration date for 6 more months, until 3.05.2021. Now you will have 18 months available, instead of 12, in order to reach the rules needed for your tier retention.

12.PNG
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.565
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom