Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
@angela.lad , @Andreas K εκλεισα δωματιο εξαργυρωνοντας τους accor ποντους.
Εξαργυρωσα σε Ibis styles και αφαιρεθηκαν 40 ευρω απο τον λογαριασμο, δηλαδη κοστισε 12 ευρω το δικλινο στη Βιεννη!
Ε, νομιζω πως αν περισσευουν μιλια ειναι ενας τροπος να βγαλεις τζαμπε ταξιδι και η διαδικασια ειναι ευκολη: απο τη φορμα της Accor βρισκει κανεις ποια ξενοδοχεια δεχονται εξαργυρωση (εξαιρουνται παντα τα Ibis budget).
 

Andreas K

Member
Μηνύματα
32
Likes
111
@angela.lad , @Andreas K εκλεισα δωματιο εξαργυρωνοντας τους accor ποντους.
Εξαργυρωσα σε Ibis styles και αφαιρεθηκαν 40 ευρω απο τον λογαριασμο, δηλαδη κοστισε 12 ευρω το δικλινο στη Βιεννη!
Ε, νομιζω πως αν περισσευουν μιλια ειναι ενας τροπος να βγαλεις τζαμπε ταξιδι και η διαδικασια ειναι ευκολη: απο τη φορμα της Accor βρισκει κανεις ποια ξενοδοχεια δεχονται εξαργυρωση (εξαιρουνται παντα τα Ibis budget).
Τέλεια! Ευχαριστούμε!
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.116
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Συνδέστε τον Miles+Bonus λογαριασμό σας με την Coffee Island, κάντε την παραγγελία σας online μέσα από το Coffee Island APP+WEB από οπουδήποτε στην Ελλάδα έως 31.08.2021 και μπείτε αυτόματα σε κλήρωση για να κερδίσετε 20.000 μίλια εξαργύρωσης και ένα Coffee Island kit!
Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις


Φέτος το καλοκαίρι ταξιδέψτε στην απολαυστική εμπειρία της Coffee Island..και κερδίστε! | Miles+Bonus
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΛΟΜΒΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
πέρασμα καρακορουμ
Τι ειναι ο λογαριασμός Accor , πως γράφεσαι σαν μέλος και πως γίνεται η όλη διαδικασία ...ευχαριστωω
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
Τι ειναι ο λογαριασμός Accor , πως γράφεσαι σαν μέλος και πως γίνεται η όλη διαδικασία ...ευχαριστωω
Κανεις sign in στη σελιδα των Accor Hotels, παιρνεις τον ατομικο σου κωδικο πιστοτητας που βασικα χρησιμοποιεις οποτε μενεις σε ξενοδοχειο της αλυσιδας και στην περιπτωση που περιεγραψα μετατρεπεις τα μιλια σε ποντους accor.
 
Last edited:
D

Delmem37668

Guest
@angela.lad , @Andreas K εκλεισα δωματιο εξαργυρωνοντας τους accor ποντους.
Εξαργυρωσα σε Ibis styles και αφαιρεθηκαν 40 ευρω απο τον λογαριασμο, δηλαδη κοστισε 12 ευρω το δικλινο στη Βιεννη!
Ε, νομιζω πως αν περισσευουν μιλια ειναι ενας τροπος να βγαλεις τζαμπε ταξιδι και η διαδικασια ειναι ευκολη: απο τη φορμα της Accor βρισκει κανεις ποια ξενοδοχεια δεχονται εξαργυρωση (εξαιρουνται παντα τα Ibis budget).
ποια είναι η αναλογία εξαργύρωσης αγαπητή @paefstra ; ποσά μίλια αφαιρεί για πόντους η ευρώ στην Accor;
συμφέρει; γιατί οποιοδήποτε εξαργύρωση πόντων σε συνεργάτες έχει η ετζιαν είναι ασύμφορη. μου βγάζει ας πούμε πως στο αττικα αγοράζω προϊόντα 900 ευρώ με 270.000, εδώ η αναλογία είναι 1 ευρώ προς 300 μίλια. απαράδεκτη. με 270 χιλιάδες πόντους έχω περίπου 3,5 υπερατλαντικά ταξίδια με επιστροφή η 7 μπίζνες με επιστροφή για Ευρώπη .
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
Η διαδικασια περιγραφεται στο πεδιο" ματατροπη μιλιων σε accor ποντους" της σελιδας Miles and Bonus.
Ο,τι αναφερεις για το Attica δεν εχει καποια σχεση.
 
Last edited:
D

Delmem37668

Guest
Η διαδικασια περιγραφεται στο πεδιο" ματατροπη μιλιων σε accor ποντους" της σελιδας Miles and Bonus.
Ο,τι αναφερεις για το Attica δεν εχει καποια σχεση, γιατι η συλλογη των μιλιων μου δεν γινεται απο πτησεις και επιθυμουσα να ξεφορτωθω μερικα.
δεν με ενδιαφέρει η διαδικασία αλλά πόσους μιλια αλλάζεις για να έχεις αντίστοιχους πόντους ακκορ και μετά μετατροπή σε ευρω για τα ξενοδοχεία τους, αυτό θέλω να ξέρω μιας και εσύ το έκανες.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
δεν με ενδιαφέρει η διαδικασία αλλά πόσους μιλια αλλάζεις για να έχεις αντίστοιχους πόντους ακκορ και μετά μετατροπή σε ευρω για τα ξενοδοχεία τους, αυτό θέλω να ξέρω μιας και εσύ το έκανες.
Η αναλογια ειναι 8000 μιλια που γινονται 2000 accor ποντοι ανα 40 ευρω τελικη εκπτωση.
@kostipoos σχετικα με το τι συμφερει, αντι να εξαργυρωσω μιλια σε πτηση επιστροφης, βρηκα low cost πτηση και εφαγα τα μιλια στη διαμονη.
Τωρα με την πανδημια το "εχω υπερατλαντικες" δεν εχει και πολυ νοημα :p. Αργοτερα θα "εχουμε".
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.659
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom