Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Για Business class προς USA , ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ 🥲🥲🥲
Εδώ - εκει, κάτι δίνουν σε οικονομική θέση και Όχι αλέ ρετούρ !!!🤔🤔🤔
ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΡΑΓΕ ❓
Μείναμε με τα bonus Miles στο χέρι, σαν άχρηστες και αναξιοποίητες Ομολογίες της AEGEAN, ενώ τα έχουμε καλοπληρώσει❗❗❗
ΚΡΙΜΑ 🤭🤯🤬🤐😷😥😰😪
Ψάξε καλύτερα, έχει αρκετές επιλογές..
Όρεξη να έχεις να ρωτάς στο τηλεφωνικό κέντρο και να κρατάς την γραμμή για κανα μισάωρο έτσι όπως τα έχουν κάνει με το application..
 

konstantinos k.

New Member
Μηνύματα
3
Likes
3
Ευχαριστώ για απάντηση σου orestcrete.
Έχω διαθέσει παρα πολλές ωρες,χωρίς έστω μερικό αποτέλεσμα…
ΟΜΩΣ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ❓
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Για Business class προς USA , ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ 🥲🥲🥲
Εδώ - εκει, κάτι δίνουν σε οικονομική θέση και Όχι αλέ ρετούρ !!!🤔🤔🤔
ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΡΑΓΕ ❓
Μείναμε με τα bonus Miles στο χέρι, σαν άχρηστες και αναξιοποίητες Ομολογίες της AEGEAN, ενώ τα έχουμε καλοπληρώσει❗❗❗
ΚΡΙΜΑ 🤭🤯🤬🤐😷😥😰😪
ψαξατε και δεν βρήκατε? για ποιον μήνα? στο πρόσφατο παρελθόν είχε τεράστια διαθεσιμότητα η turkish airline, επίσης διαθεσιμότητα εβρισκές και με swiss-austrian αλλά εκεί η φόροι ήταν ανεβασμένοι, με τις υπόλοιπες εταιρίες ήταν αραιά τα business .
 

konstantinos k.

New Member
Μηνύματα
3
Likes
3
✅ Ευχαριστώ δια την ΠΡΟΣΟΧΗ σας!
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ❓
Ψάξαμε και ψάχνουμε για πτήσεις , μεταξύ 14-30 Απριλίου και απο 20 Ιουνίου,έως 20 Ιουλίου τρέχοντος έτους, απο ΑΘΗΝΑ προς LAX ,ή SFO ,ή έστω SAN στις USA, Business class 3 Ηλικιωμένοι ,
πληρώντας τις προϋποθέσεις θέλουμε να ταξιδέψουμε
Αξιοπρεπώς όπως πάντα και οπως Δικαιούμεθα και ΟΧΙ με πτήσεις τύπου Ath/ Lax 25 εως 34 ωρες ,με 2 εως και 3 στάσεις (connections ),
αντί για 16 ωρες + - και Μόνον με 1 στάση ,συνήθως ευρωπαϊκής χώρας ?
✅Σας γνωρίζω ότι :
Διαπίστωσα και διαπιστώνω τους τελευταίους τρεις μήνες, ότι κάτι δεν πάει καλά εις βάρος μου,με τον Οργανισμό, ή την οργάνωση της Star alliance. 👉 Διαθέσιμα Αρμοδίως Στοιχεία, για τον πόσο κοπο και χρόνο έχω χάσει στις Πολλές επικοινωνίες μου ,μέσω Τηλεφωνικού κέντρου της AEGEAN ,
με προσπάθειες και αναμονές, πρωί ,μεσημέρι ,βράδυ και νύχτα ακόμη,
με Μοναδικό και πάντως Ουσιαστικό αποτέλεσμα ,
την ευγένεια και την Κατανόηση των εργαζομένων, Κυριών και Κυρίων στο τηλεφωνικό ( μας ) κέντρο ,
-Παρεπιπτόντως…με αναγνωρίζουν από τη φωνή ,
πριν ακόμα πω το όνομά μου,στις Περισσότερες των περιπτώσεων -
και μετα απο πολύ Ψάξιμο,έχω συνήθως την ίδια απάντηση ,
ξανά πάρτε μία άλλη φορά ίσως βρεθούμε τυχεροί ,ή …
Όσο αναφορά την πόση έρευνα έχω κάνει μέσω της Σχετικής Εφαρμογής Aegean,Ουκ έστι αριθμός…
⁉ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΡΑΓΕ ⁉
Πάντως ελπίζω ότι αργά ή γρήγορα, θα βρεθεί κάποια λύση διά τούτο Συνεχίζω να ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ
την εταιρεία μας AEGEAN ,
δια τούτο και διαθέτω + - ΕΝΑ εκατομμύριο Miles.
👉 Διαθέσιμα αρμοδίως τα στοιχεία μου ,μέσω της Aegean
Σας ευχαριστώ διά το ενδιαφέρον σας
Κωνσταντινος Κ
 
D

Delmem38110

Guest
από αύριο 14/01 αρχίζει η απόδοση των 6Χ μιλίων για πτήσεις αγορασμένες με την προσφορά της μαύρης παρασκευής.

αν κάποιος ταξιδέψει και τα πάρει ας μας ενημερώσει και σε οικονομική και σε μπίζνες.
 
Last edited by a moderator:

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
✅ Ευχαριστώ δια την ΠΡΟΣΟΧΗ σας!
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ❓
Ψάξαμε και ψάχνουμε για πτήσεις , μεταξύ 14-30 Απριλίου και απο 20 Ιουνίου,έως 20 Ιουλίου τρέχοντος έτους, απο ΑΘΗΝΑ προς LAX ,ή SFO ,ή έστω SAN στις USA, Business class 3 Ηλικιωμένοι ,
πληρώντας τις προϋποθέσεις θέλουμε να ταξιδέψουμε
Αξιοπρεπώς όπως πάντα και οπως Δικαιούμεθα και ΟΧΙ με πτήσεις τύπου Ath/ Lax 25 εως 34 ωρες ,με 2 εως και 3 στάσεις (connections ),
αντί για 16 ωρες + - και Μόνον με 1 στάση ,συνήθως ευρωπαϊκής χώρας ?
✅Σας γνωρίζω ότι :
Διαπίστωσα και διαπιστώνω τους τελευταίους τρεις μήνες, ότι κάτι δεν πάει καλά εις βάρος μου,με τον Οργανισμό, ή την οργάνωση της Star alliance. 👉 Διαθέσιμα Αρμοδίως Στοιχεία, για τον πόσο κοπο και χρόνο έχω χάσει στις Πολλές επικοινωνίες μου ,μέσω Τηλεφωνικού κέντρου της AEGEAN ,
με προσπάθειες και αναμονές, πρωί ,μεσημέρι ,βράδυ και νύχτα ακόμη,
με Μοναδικό και πάντως Ουσιαστικό αποτέλεσμα ,
την ευγένεια και την Κατανόηση των εργαζομένων, Κυριών και Κυρίων στο τηλεφωνικό ( μας ) κέντρο ,
-Παρεπιπτόντως…με αναγνωρίζουν από τη φωνή ,
πριν ακόμα πω το όνομά μου,στις Περισσότερες των περιπτώσεων -
και μετα απο πολύ Ψάξιμο,έχω συνήθως την ίδια απάντηση ,
ξανά πάρτε μία άλλη φορά ίσως βρεθούμε τυχεροί ,ή …
Όσο αναφορά την πόση έρευνα έχω κάνει μέσω της Σχετικής Εφαρμογής Aegean,Ουκ έστι αριθμός…
⁉ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΡΑΓΕ ⁉
Πάντως ελπίζω ότι αργά ή γρήγορα, θα βρεθεί κάποια λύση διά τούτο Συνεχίζω να ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ
την εταιρεία μας AEGEAN ,
δια τούτο και διαθέτω + - ΕΝΑ εκατομμύριο Miles.
👉 Διαθέσιμα αρμοδίως τα στοιχεία μου ,μέσω της Aegean
Σας ευχαριστώ διά το ενδιαφέρον σας
Κωνσταντινος Κ
Το 14 με 30 Απριλίου ακούγεται δύσκολο λόγω του Πάσχα, αλλά το ταξίδι του Ιουλίου ίσως ακούγεται πιο προσιτό.

Χρησιμοποίησε το site της United και κάνε check "book with miles" και δες τις επιλογές σου. Στο site της United θα δεις ως προς την διαθεσιμότητα, οι τιμές και τα μίλια δεν θα είναι τα ίδια.

Για παράδειγμα πάτησα 21 Ιουνίου- 5 Ιουλίου και μου δίνει την πτήση της Turkish στο πήγαινε και στην επιστροφή αρκετές και γρήγορες επιλογές με μια στάση. Είναι πολύ πιθανό σε κάποιες πτήσεις να δίνει μόνο 1 εισιτήριο γιαυτο να μη σας το δίνουν σαν επιλογή από το τηλεφωνικό κέντρο, εάν είστε 2 άτομα.

1642099262960.png
 
Last edited:

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Μα εννοείται αυτό!


Το 14 με 30 Απριλίου ακούγεται δύσκολο λόγω του Πάσχα, αλλά το ταξίδι του Ιουλίου ίσως ακούγεται πιο προσιτό.

Χρησιμοποίησε το site της United και κάνε check "book with miles" και δες τις επιλογές σου. Στο site της United θα δεις ως προς την διαθεσιμότητα, οι τιμές και τα μίλια δεν θα είναι τα ίδια.

Για παράδειγμα πάτησα 21 Ιουνίου- 5 Ιουλίου και μου δίνει την πτήση της Turkish στο πήγαινε και στην επιστροφή αρκετές και γρήγορες επιλογές με μια στάση. Είναι πολύ πιθανό σε κάποιες πτήσεις να δίνει μόνο 1 εισιτήριο γιαυτο να μη σας το δίνουν σαν επιλογή από το τηλεφωνικό κέντρο, εάν είστε 2 άτομα.

View attachment 385095
Αν διάβασα σωστά ψάχνουν για 3 άτομα.΄Ισως εκεί είναι η πολύ δυσκολία..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αν διάβασα σωστά ψάχνουν για 3 άτομα.΄Ισως εκεί είναι η πολύ δυσκολία..
3 ατομα μαζί στην ίδια πτήση, μες στο κατακαλόκαιρο; Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε; Αν κάποια εταιρία έχει εκείνο το διάστημα τόσες πολλές θέσεις απούλητες σε διηπειρωτικές πτήσεις για να τις δώσει με μίλια, κάποιο λάκκο έχει η φάβα.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
3 ατομα μαζί στην ίδια πτήση, μες στο κατακαλόκαιρο; Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε; Αν κάποια εταιρία έχει εκείνο το διάστημα τόσες πολλές θέσεις απούλητες σε διηπειρωτικές πτήσεις για να τις δώσει με μίλια, κάποιο λάκκο έχει η φάβα.
πάντως για 2 άτομα έβρισκες πάρα πολύ εύκολα και στο κατακαλόκαιρο ειδικα με turkish
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
πάντως για 2 άτομα έβρισκες πάρα πολύ εύκολα και στο κατακαλόκαιρο ειδικα με turkish
Οι περισσότερες δύο εισιτήρια βάζουν με μίλια, για πολλές πτήσεις είναι ο μαξιμουμ αριθμός.
 
D

Delmem38110

Guest
Οι περισσότερες δύο εισιτήρια βάζουν με μίλια, για πολλές πτήσεις είναι ο μαξιμουμ αριθμός.
όταν κοιτούσα το φθινόπωρο για τις πτήσεις μου του καλοκαιριού τουρκις ταπ κοπα και αβιανκα είχαν περισσότερες από δυο πτήσης σε μπίζνες για κάθε δρομολόγιo και αρκετές στην οικονομική. κοιτάζω πάντα την μαχ διαθεσιμότητα μίας πτήσης για να δω αν με παίρνει να περιμένω η να κλείσω.
της ταπ είχαν εξαφανιστεί σε μηδενικό χρόνο, η κοπα από τις λίγες ημερομηνίες διαθέσιμες που είχε τις κράτησε αρκετά η αβιανκα έχει ακόμα και σήμερα ενώ στη τουρκις εξαντλήθηκαν και αυτές αργότερα..
είναι θέμα του πόσο γρήγορα θα κλείσεις.......
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom