Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

D

Delmem38110

Guest
έχουν αναφερθεί περιπτώσεις που δεν ζήτησαν, όποτε δεν έχω να χάσω κάτι δοκιμάζοντας την τύχη μου. όποιος έχει την διάθεση ας το αφήσει κάπου ή σε μήνυμα αν δεν θέλει να φαίνεται δημοσίως
σίγουρα στο ίντερνετ υπάρχει. ψάξε.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.006
Likes
40.910
μα δεν τους έχεις πληρώσει ποτέ ένα εισιτήριο.
θες και δωρεάν βαλίτσα....!!!! μην με παρεξηγείς... μου ήρθε και το έγραψα....
τζάμπα όλα.....
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Εισαι καινουριος εδω. Την τελευταια φορα που πληρωσα, πεταξαμε business δυο ατομα με 8 ευρω συνολο.
Edit ξαναπληρωσα και κατι 5ευρα με κουπονι της Mastercard την οποια εκλεισα πριν τη συνδρομη.
Τιμουμε τον φιλολαικο προσανατολισμο της εταιρειας της καρδιας μας.
 
Last edited:

anestispro

Member
Μηνύματα
59
Likes
86
σίγουρα στο ίντερνετ υπάρχει. ψάξε.
σε φθαριστώ πολύ πσιχούλα μου για την παρότρυνση, προφανώς έχω ψάξει ήδη πρωτού κάνω την ερώτηση εδώ. Δεν ζήτησα να μοιράσει κανείς κανένα κεκτημένο του, ένα νούμερο για διευκόλυνση ζήτησα ο φουκαράς. Χαλαρά γιατί έχουμε Ιούλιο και οι σκλάβοι του Ιδιωτικού δεν έχουμε πάρει άδεια ακόμη. :fishing::sharkisland::shark1:
 
D

Delmem38110

Guest
έκλεισαν και οι τελευταίες 8 πτήσεις που αγοράστηκαν την μαύρη Παρασκευή, σύνολο 33600 μίλια.
ελπίζοντας σε περισσότερα τον ερχόμενο Νοέμβρη.
καλή συλλογή σε όλους.
 
Last edited by a moderator:

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Μπαίνω σήμερα στο σαιτ της Aegean στο Miles & Bonus (από υπολογιστή) και πάω εκεί που λέει για "Μετατροπή πόντων σε μίλια".. Μόλις βάζω τον αριθμό της κάρτας μου (αυτόν που βάζω πάντα και τον ξέρω απέξω κ ανακατωτά και το δοκίμασα κοιτώντας και τη κάρτα που έχω μπροστά μου μπας και έγραψα κάτι λάθος) αλλά μου λέει ότι "ο αριθμός δεν είναι έγκυρος"!!

Μπορείτε να δείτε αν το κάνει κ σε σας να καταλάβω αν φταίει το σύστημά τους?? Καλύτερα να μπείτε από υπολογιστή να το τσεκάρουμε... Δεν έχω την εφαρμογή.. Πάντως ο αριθμός είναι εγκυρότατος και τη κάρτα τη χρησιμοποίησα αρκετές φορές και χτες το βράδυ... Δε νομίζω να φταίει η κάρτα

Αν δε φταίει το σύστημά τους σε ποιον να απευθυνθώ? Στην Aegean ή στην Alpha?
 
D

Delmem38110

Guest
Μπαίνω σήμερα στο σαιτ της Aegean στο Miles & Bonus (από υπολογιστή) και πάω εκεί που λέει για "Μετατροπή πόντων σε μίλια".. Μόλις βάζω τον αριθμό της κάρτας μου (αυτόν που βάζω πάντα και τον ξέρω απέξω κ ανακατωτά και το δοκίμασα κοιτώντας και τη κάρτα που έχω μπροστά μου μπας και έγραψα κάτι λάθος) αλλά μου λέει ότι "ο αριθμός δεν είναι έγκυρος"!!

Μπορείτε να δείτε αν το κάνει κ σε σας να καταλάβω αν φταίει το σύστημά τους?? Καλύτερα να μπείτε από υπολογιστή να το τσεκάρουμε... Δεν έχω την εφαρμογή.. Πάντως ο αριθμός είναι εγκυρότατος και τη κάρτα τη χρησιμοποίησα αρκετές φορές και χτες το βράδυ... Δε νομίζω να φταίει η κάρτα

Αν δε φταίει το σύστημά τους σε ποιον να απευθυνθώ? Στην Aegean ή στην Alpha?
έχουν πρόβλημα αυτοί. Κα σε μένα το ίδιο.
 

Sexyflyer

Member
Μηνύματα
13
Likes
11
Αγόρασα με το κουπόνι 1+1 δώρο της πιστωτικής της Aegean (κέρδισα εκπτωση 300 ευρω, φοβέρο!).

Το θέμα είναι ότι έχω και άλλα κουπόνια π.χ., upgrade σε front, που θελω να χρησιμοποιήσω αλλά η ιστοσελίδα της Aegean με το σύστημα που έχει, σου δίνει δικαιωμα να καταχωρήσεις μόνο ένα κουπόνι όταν αγοράζεις εισιτήρια...αυτο σημαίνει οτι τα κουπόνια δε συνδυάζονται;;; δεν αναφέρει πουθενα στους όρους οτι πχ δεν μπορεις να κάνεις ταυτόχρονη χρήση του δωρεαν upfront και του κουπονίου 1+1 !
 
D

Delmem38110

Guest
Αγόρασα με το κουπόνι 1+1 δώρο της πιστωτικής της Aegean (κέρδισα εκπτωση 300 ευρω, φοβέρο!).

Το θέμα είναι ότι έχω και άλλα κουπόνια π.χ., upgrade σε front, που θελω να χρησιμοποιήσω αλλά η ιστοσελίδα της Aegean με το σύστημα που έχει, σου δίνει δικαιωμα να καταχωρήσεις μόνο ένα κουπόνι όταν αγοράζεις εισιτήρια...αυτο σημαίνει οτι τα κουπόνια δε συνδυάζονται;;; δεν αναφέρει πουθενα στους όρους οτι πχ δεν μπορεις να κάνεις ταυτόχρονη χρήση του δωρεαν upfront και του κουπονίου 1+1 !
από τη διαχείριση της κράτησης προσθέτεις και τα υπόλοιπα κουπόνια..
 

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
από τη διαχείριση της κράτησης προσθέτεις και τα υπόλοιπα κουπόνια..
Ακριβώς. Κανονικά λέει ότι δεν συνδυάζονται ή ότι δεν μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις σε περίπτωση εξαργύρωσης μιλίων, αλλά από την διαχείριση όλα γίνονται.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλημέρα ! Προσπαθώ και εγώ να καταχωρήσω το κουπόνι για upfront θέση και ενώ το βάζω και μηδενίζει το ποσό στο τελευταίο βήμα μου γράφει ο τρόπος πληρωμής σας δεν είναι διαθέσιμος για αυτή τη κράτηση…
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.807
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom