Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
234
Επόμενο Ταξίδι
???
31.5.2022.
Για την αναβάθμιση και τη διατήρηση ισχύει ότι σου γράφει αυτή τη στιγμή στο account σου, έχουν λάβει υπόψιν τους τις όποιες παρατάσεις
Υπάρχει κάπου η επίσημη ενημέρωση της εταιρείας;
Εγώ έχω 5.000 μίλια αναβάθμισης και μου λέει θέλω ακόμα 4000 ακόμα για αναβάθμιση σε silver. Τα 3.000 μίλια μου λήγουν Φλεβάρη και τα άλλα 2000 τον Μάιο;
Μετά τον Φλεβάρη πόσα θα απαιτούνται για αναβάθμιση άραγε;
Θέλω να πετάξω Απρίλη. Να δω αν μπορώ να αναβαθμιστώ με κανένα bussiness...
 

Manos46

Member
Μηνύματα
586
Likes
2.452
Ονειρεμένο Ταξίδι
???
Σε πρόσφατη πτήση μου , πήρα μίλια αναβάθμισης αλλά όχι μίλια εξαργύρωσης. Πως έγινε αυτό; 🤔
 
D

Delmem38110

Guest
Σε πρόσφατη πτήση μου , πήρα μίλια αναβάθμισης αλλά όχι μίλια εξαργύρωσης. Πως έγινε αυτό; 🤔
δες αν είσαι μέλος σε λογαριασμό τουγκεδερ. εκεί μπορείς να τα δεις.
διαφορετικά πέρασε τα χειροκίνητα, και αν δεν δουλεύει τηλέφωνο στην αιγαίου.
 

Manos46

Member
Μηνύματα
586
Likes
2.452
Ονειρεμένο Ταξίδι
???
δες αν είσαι μέλος σε λογαριασμό τουγκεδερ. εκεί μπορείς να τα δεις.
διαφορετικά πέρασε τα χειροκίνητα, και αν δεν δουλεύει τηλέφωνο στην αιγαίου.
Είμαι σε πρόγραμμα together σαν επικεφαλής. Παίζει ρόλο; Δεν θα παίρνω μίλια εξαργύρωσης;
 
D

Delmem38110

Guest
Είμαι σε πρόγραμμα together σαν επικεφαλής. Παίζει ρόλο; Δεν θα παίρνω μίλια εξαργύρωσης;
κλίκαρε εκεί που λέει τογκεδερ όταν πας να δεις τις συναλλαγές σου.
οι κινήσεις μου, κινήσεις τουγκεδερ.
αν είσαι σιλβερ έχεις 10% επιπλέον μίλια, γκολντ 20%
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Εγώ τ άλλαξα εχθές μέσο τηλεφωνικού κέντρου χωρίς καμία έξτρα χρέωση φυσικά και με ενημέρωσαν πως είναι ενήμεροι για το πρόβλημα.
Ρε παιδιά άλλαξε κάτι στην online αλλαγη η στην aegean τα έχουν παίξει. Εμένα συνεχίζει εδώ και κάνα μήνα να μη με αφήνει να κάνω αλλαγη κολλάει εκεί μετά την επιλογή της νέας πτήσης και από pc και από κινητό. Σήμερα τους πήρα και αρχικά προσπαθούσε η κοπέλα να με πείσει ότι σε αυτούς αλλάζει κανονικά όπως βλέπει (ότι θα έπαιζε να μη μπορούσαν να κάνουν αλλαγή ούτε αυτοί δηλαδή;;) και όταν της είπα ότι ξέρω ότι υπάρχει γενικό πρόβλημα εδώ και καιρό μου λεει ναι αυτό έχει διορθωθεί καιρό τώρα.
Και όταν μου λεει να πλήρωσω 20€ για αλλαγή της λέω πάτε καλά παλεύω τρεις βδομάδες να κάνω αλλαγή και μου λετε να μας στείλετε screenshot με έβαλε αναμονή και μετά μου λέει κατ εξαίρεση θα σας τη κάνω. Έχω κι αλλα λέω που μπορεί να χρειαστώ θέλω να σας στείλω screenshot ούτως ή άλλως, Εντάξει μου λεει απαντήστε στα mail με τα νέα εισιτήρια τοτε...
 

nick07

Member
Μηνύματα
290
Likes
526
Ρε παιδιά άλλαξε κάτι στην online αλλαγη η στην aegean τα έχουν παίξει. Εμένα συνεχίζει εδώ και κάνα μήνα να μη με αφήνει να κάνω αλλαγη κολλάει εκεί μετά την επιλογή της νέας πτήσης και από pc και από κινητό. Σήμερα τους πήρα και αρχικά προσπαθούσε η κοπέλα να με πείσει ότι σε αυτούς αλλάζει κανονικά όπως βλέπει (ότι θα έπαιζε να μη μπορούσαν να κάνουν αλλαγή ούτε αυτοί δηλαδή;;) και όταν της είπα ότι ξέρω ότι υπάρχει γενικό πρόβλημα εδώ και καιρό μου λεει ναι αυτό έχει διορθωθεί καιρό τώρα.
Και όταν μου λεει να πλήρωσω 20€ για αλλαγή της λέω πάτε καλά παλεύω τρεις βδομάδες να κάνω αλλαγή και μου λετε να μας στείλετε screenshot με έβαλε αναμονή και μετά μου λέει κατ εξαίρεση θα σας τη κάνω. Έχω κι αλλα λέω που μπορεί να χρειαστώ θέλω να σας στείλω screenshot ούτως ή άλλως, Εντάξει μου λεει απαντήστε στα mail με τα νέα εισιτήρια τοτε...
Σημερα το μεσημερι εκανα αλλαγη κανονικα, μεσω υπολογιστη. Το προβλημα που υπηρχε φαινεται να εχει λυθει εδω και μερες.
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Σημερα το μεσημερι εκανα αλλαγη κανονικα, μεσω υπολογιστη. Το προβλημα που υπηρχε φαινεται να εχει λυθει εδω και μερες.
Μιλάς για κανονικά εισιτήρια η για εισιτήρια με μιλια; γιατί εγώ τρεις κρατήσεις με μίλια όλες κολλάνε στο ίδιο σημείο εδώ και κανα μήνα που δοκιμάζω
 

Manos46

Member
Μηνύματα
586
Likes
2.452
Ονειρεμένο Ταξίδι
???
Την εξαργύρωση κουπονιού σε αναβάθμιση σε business, πόσο καιρό πριν την πτήση μπορώ να την κάνω;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.689
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom