Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
12.918
Likes
40.746
Ναι πληρώνεις.Δεν συμφέρει.
και άλλη μια ερώτηση. Πληρωνεις 15 ευρώ για να μεταφέρεις μιλια από λογαριασμό μέλους? αν είναι έτσι δεν συμφέρει αν έχει λίγα μιλια
Υπο προυποθεσεις μια χαρα συμφερει. Αν μεταφερεις λιγα που λειπουν για να μαζεψεις 10.000 για μια περιοδο Πασχα πχ που το ευρωπαικο κοστιζει 200, το 15ευρο ειναι αστειο ποσο.
 
Last edited:

patrizia

Member
Μηνύματα
179
Likes
171
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κινα
Ναι πληρώνεις.Δεν συμφέρει.
Ευχαριστώ! Αλλά αν είναι συνταξιδιωτης, ο σύζυγος και ο γιος εν προκειμένω, την ώρα που κάνω εγώ την κράτηση βλέπει το σύστημα ότι έχουν κι αυτοί μίλια στο λογαριασμό τους και τα αφαιρει ή πρέπει να κάνω 3 διαφορετικές κρατήσεις?
Αν κάνω διαφορετικές κρατησεις δεν καθόμαστε μαζί ή ούτως ή άλλως δεν ισχύει αυτό πια? σε υποχρεώνει να πληρώσεις θέσεις δηλαδή
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.918
Likes
40.746
Ευχαριστώ! Αλλά αν είναι συνταξιδιωτης, ο σύζυγος και ο γιος εν προκειμένω, την ώρα που κάνω εγώ την κράτηση βλέπει το σύστημα ότι έχουν κι αυτοί μίλια στο λογαριασμό τους και τα αφαιρει ή πρέπει να κάνω 3 διαφορετικές κρατήσεις?
Αν κάνω διαφορετικές κρατησεις δεν καθόμαστε μαζί ή ούτως ή άλλως δεν ισχύει αυτό πια? σε υποχρεώνει να πληρώσεις θέσεις δηλαδή
Δεν αφαιρεις μιλια ποτε ποτε ποτε. Κλεινεις 3 δωρεαν εισιτηρια και πληρωνεις φορους. Μην τα χαριζετε ετσι στην Aegean.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Έτσι κι αλλιώς στα lounge της Aegean οι Έλληνες τρώνε σαν να μην υπάρχει αύριο. Αυτή η σχέση του Έλληνα με τον μπουφέ είναι πραγματικά αξία ερευνών.
Πιστευω δεν εχεις δει Ισπανο σε μπουφε
 

patrizia

Member
Μηνύματα
179
Likes
171
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κινα
Δεν αφαιρεις μιλια ποτε ποτε ποτε. Κλεινεις 3 δωρεαν εισιτηρια και πληρωνεις φορους. Μην τα χαριζετε ετσι στην Aegean.
Οκ! Από ένα λογαριασμό, τον δικό μου γίνεται να κάνω κράτηση και για την οικογένεια για 3 δωρεάν εισιτήρια?
Δεν φτάνουν τα δικά μου μιλια για όλους, πρέπει να ξοδευτουν και τα δικά τους μιλια άρα τι πρέπει να κάνω?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Οκ! Από ένα λογαριασμό, τον δικό μου γίνεται να κάνω κράτηση και για την οικογένεια για 3 δωρεάν εισιτήρια?
Δεν φτάνουν τα δικά μου μιλια για όλους, πρέπει να ξοδευτουν και τα δικά τους μιλια άρα τι πρέπει να κάνω?
Αν δεν θέλεις να κάνεις τις κρατήσεις ξεχωριστά,αναγκαστικά θα πρέπει να μεταφέρεις μίλια στον δικό σου λογαριασμό.
 

patrizia

Member
Μηνύματα
179
Likes
171
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κινα
Αν δεν θέλεις να κάνεις τις κρατήσεις ξεχωριστά,αναγκαστικά θα πρέπει να μεταφέρεις μίλια στον δικό σου λογαριασμό.
Ευχαριστώ και πάλι!
Με τις θέσεις τι ισχύει τώρα?
Αν δεν τις πληρώσεις σου δίνουν μεσαίες και ξεχωριστά από την παρέα σου?
 

patrizia

Member
Μηνύματα
179
Likes
171
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κινα
Στα flex η standard είναι χωρίς χρέωση.Μπορείς να την διαλέξεις στην κράτηση.Στα light είναι με χρέωση.
Να είσαι καλά!!! Οπότε θα κάνω 3 διαφορετικές κρατήσεις με award εισιτήρια και μπορεί να βρω διπλανες θέσεις.
Συγνώμη που σας ζάλισα αλλά δεν έχω πάρει ποτέ award. Συνήθως πετούσα με low cost
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.492
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom