Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Καλησπέρα! Τι μπορώ να κάνω σε πτήση που είναι σε 11 μέρες, θέλουμε να την αλλάξουμε αλλά δεν υπάρχουν διαθέσιμα δρομολόγια με μίλια σε απο 1 μήνα σε βάθος έως και 1 χρόνο ;

Με απλα λόγια θέλω να την μεταφέρω για όποτε να είναι!

Αθήνα - Κύθηρα / Κύθηρα - Αθήνα
Ακύρωση με επιστροφή μιλίων και φόρων και κόστος 20 ευρώ
23€ πλέον αλλα η καλύτερη λύση προφανώς και όταν αποφασισεις ότι θέλεις να ταξιδέψεις ξανακλείνεις
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.082
Καλησπέρα! Τι μπορώ να κάνω σε πτήση που είναι σε 11 μέρες, θέλουμε να την αλλάξουμε αλλά δεν υπάρχουν διαθέσιμα δρομολόγια με μίλια σε απο 1 μήνα σε βάθος έως και 1 χρόνο ;

Με απλα λόγια θέλω να την μεταφέρω για όποτε να είναι!

Αθήνα - Κύθηρα / Κύθηρα - Αθήνα
Ανακαλυψες κι εσυ με επωδυνο τροπο οτι οι εποχικες πτησεις εκτος εποχης δεν ειναι καθολου καλη επιλογη. Στην περιπτωση μου φαγαμε ακυρωση και πηραμε τα λεφτα και τα μιλια, αλλα ψαχναμε ξαφνικα ταξιδι να παμε ενω το ειχαμε σιγουρο.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ακύρωση με επιστροφή μιλίων και φόρων και κόστος 20 ευρώ
23€ πλέον αλλα η καλύτερη λύση προφανώς και όταν αποφασισεις ότι θέλεις να ταξιδέψεις ξανακλείνεις
Προς το παρόν τα μεταφέραμε για τέλη Μαρτίου και βλέπουμε.

Ανακαλυψες κι εσυ με επωδυνο τροπο οτι οι εποχικες πτησεις εκτος εποχης δεν ειναι καθολου καλη επιλογη. Στην περιπτωση μου φαγαμε ακυρωση και πηραμε τα λεφτα και τα μιλια, αλλα ψαχναμε ξαφνικα ταξιδι να παμε ενω το ειχαμε σιγουρο.
Χαχαχα όχι ακριβώς. Προέκυψε νέα εργασία οπότε καταλαβαίνεις...
 

Pel

Member
Μηνύματα
753
Likes
3.833
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Αν έχει κλειστεί εισιτήριο μετ' επιστροφής με μίλια και γίνει το πρώτο σκέλος, η επιστροφή μπορεί ακόμα να αλλάξει ελεύθερα, έτσι; Δεν εμποδίζεται δηλαδή η αλλαγή του δεύτερου σκέλους επειδή έχει ήδη γίνει το πρώτο, σωστά;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.082
Αν έχει κλειστεί εισιτήριο μετ' επιστροφής με μίλια και γίνει το πρώτο σκέλος, η επιστροφή μπορεί ακόμα να αλλάξει ελεύθερα, έτσι; Δεν εμποδίζεται δηλαδή η αλλαγή του δεύτερου σκέλους επειδή έχει ήδη γίνει το πρώτο, σωστά;
Μπορεις να την αλλαξεις απο τωρα, πριν την πρωτη πτηση, απο το manage my booking.
Αρκει να βρεις νεο εισιτηριο. Δεν ειναι να το αφηνεις στο παρα 5.
 

Pel

Member
Μηνύματα
753
Likes
3.833
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Το πρόβλημα είναι δεν ξέρω από τώρα πότε θα γυρίσω. Αν έχω πάει, μπορώ εκεί που είμαι τότε να αλλάξω την επιστροφή;
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.572
Likes
12.779
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Μήπως έχει κανείς κουπόνια αναβάθμισης σε Business της Aegean που λήγουν και δε θα τα χρησιμοποιήσει;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.936
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μήπως έχει κανείς κουπόνια αναβάθμισης σε Business της Aegean που λήγουν και δε θα τα χρησιμοποιήσει;
Είναι αυτά που λέει στον λογαριασμό μας ( Δωρεάν αναβάθμιση κατηγορίας θέσης)??
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.572
Likes
12.779
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Είναι αυτά που λέει στον λογαριασμό μας ( Δωρεάν αναβάθμιση κατηγορίας θέσης)??
αυτά αλλά δε γίνεται τελικά για μένα γιατί έχω εισιτήριο light. Μόνο στα flex. Κρίμα και μόλις μου τα είχε προσφέρει κάποιος φίλος από δω.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.294
αυτά αλλά δε γίνεται τελικά για μένα γιατί έχω εισιτήριο light. Μόνο στα flex. Κρίμα και μόλις μου τα είχε προσφέρει κάποιος φίλος από δω.
Ίσως η μνήμη μου με απατάει αλλά έχω κάνει αναβάθμιση με light εισιτήριο άσχετα αν το λέει πως δεν μπορείς στο κουπόνι.
Κάνε ένα κόπο να καλέσεις την aegean, ευχόμενη ότι θα πέσεις πάνω σε υπάλληλο που ξέρει την δουλειά του.
Την αναβάθμιση μπορεί να την κάνει μόνο ο κάτοχος του κουπονιού για σένα. Θα ζητήσουν στοιχεία του.
Σήμερα μην προσπαθήσεις να πάρεις τηλέφωνο, δεν βγαίνει καν γραμμή λόγω της απεργίας, εκτός και αν είσαι gold.
Θα μπεις βέβαια σε λίστα αναμονής ελπίζοντας ότι θα υπάρξει μια κενή θέση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom