Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

taniakar

Member
Μηνύματα
245
Likes
126
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Έχουν εμφανιστεί σε κάποιους λογαριασμούς κουπόνια ανταμοιβής από την Aegean. Στα 2 παιδιά μου έδωσε κουπόνι 20% έκπτωση, στο δικό μου τίποτα.. Ελέγξτε το..
που το βλέπω?
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
8.003
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Οι δυο δικοί μας ........ Τ Ι Π Ο Τ Α :bash:

...δεν βλέπω ποσταρίσματα με ενημερώσεις.
 
Last edited:

Billouk

Member
Μηνύματα
497
Likes
1.628
Έκανα μια νέα επιλογή πακέτου στην ΔΕΗ και έγραφε ότι δίνει μέχρι 5.000 μίλια. Μήπως γνωρίζει κάποιος σε πόσο καιρό καταχωρούνται;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.931
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Έκανα μια νέα επιλογή πακέτου στην ΔΕΗ και έγραφε ότι δίνει μέχρι 5.000 μίλια. Μήπως γνωρίζει κάποιος σε πόσο καιρό καταχωρούνται;

Εγώ τα πήρα άμεσα, αντε να ήταν την άλλη μέρα.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.462
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Έκανα μια νέα επιλογή πακέτου στην ΔΕΗ και έγραφε ότι δίνει μέχρι 5.000 μίλια. Μήπως γνωρίζει κάποιος σε πόσο καιρό καταχωρούνται;
Άμεσα
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Έκανα μια νέα επιλογή πακέτου στην ΔΕΗ και έγραφε ότι δίνει μέχρι 5.000 μίλια. Μήπως γνωρίζει κάποιος σε πόσο καιρό καταχωρούνται;
Άμεσα μου τα έχει δώσει όλες τις φορές. Αν περάσει η αλλαγή σε 3-5 λεπτά μέσα μπαίνουν τα μίλια.
Φαντάζομαι ενεργοποιήσες το for all.

Tελικα εσείς πόσα μίλια πήρατε. Σε δύο ρολόγια που έβαλα το for all μετά από myhome open στο ενα πήρα 2500 στο αλλο πήρα 5000. Ο κολλητός πήρε 2500.

Επίσης πλέον ενώ παλιά είχα βάλει σε ξεχωριστούς λογαριασμούς τον αριθμό μιλίων μου πλέον αν κάποιος πάει να το βάλει σε δεύτερο του λέει ότι χρησιμοποιείται ήδη και δε σε αφήνει ούτε να τόν αφαιρέσεις αν δε βάλεις άλλο αριθμό στη θέση τού. Σε μένα είναι κομπλέ παίρνω τα μίλια σε όσους είχα βάλει
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.462
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Παίρνεις 2500 μίλια οταν κάνεις ανανέωση (παρόμοιου) προγράμματος και 5000 όταν κάνεις νέο συμβόλαιο. Γι αυτό στους όρους αναφέρει "μέχρι και 5000 μίλια".
 

pan82

Member
Μηνύματα
629
Likes
788
Παίρνεις 2500 μίλια οταν κάνεις ανανέωση (παρόμοιου) προγράμματος και 5000 όταν κάνεις νέο συμβόλαιο. Γι αυτό στους όρους αναφέρει "μέχρι και 5000 μίλια".
Βέβαια λέει ξεκάθαρα οτι με ενεργοποίηση νέου for all παίρνεις 5000 και με ανανέωση του 2500. Ενώ εγώ είχα myhome enter (που ειχε γινει open) και στα δύο. Τώρα μου έδωσε τις 5000 ενώ το Μάιο μου είχε δώσει 2500 και όταν τους έστειλα mail τότε μου απάντησαν ξερά ότι 2500 δίνει. Φταίω να τους στείλω τώρα ότι τώρα μου έδωσε 5000; απλά έχει περάσει πολύ καιρός και δε θέλω να ασχοληθώ
 

Billouk

Member
Μηνύματα
497
Likes
1.628
Σας ευχαριστώ όλους, μπήκαν όντως άμεσα αλλά...
Mου τα δείχνει στις κινήσεις together αλλά δεν αυξήθηκαν στο σύνολο! Το μέλος έχει κάνει πτήση, ίσως έχει καθυστερήσει;
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.462
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Σας ευχαριστώ όλους, μπήκαν όντως άμεσα αλλά...
Mου τα δείχνει στις κινήσεις together αλλά δεν αυξήθηκαν στο σύνολο! Το μέλος έχει κάνει πτήση, ίσως έχει καθυστερήσει;
Φταίει η "υπέροχη" εφαρμογή της Aegean. Θα φανούν στο σύνολο, μη σκας.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.077
Αν βαλω τον λογαριασμο των γονιων μου στο my dei το οποιο δεν εχω κατεβασει και επιλεξω προγραμμα, ποσα θα παρω συνολικα? Θα παρω?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom