ΗΠΑ Πρόταση γάμου στη Νέα Υόρκη!

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Εγώ δεν θα έβαζα ποτέ ένα ακριβό κόσμημα (όχι οτι έχω κιόλας...:haha:) στη βαλίτσα! Να το έχεις στη χειραποσκευή αρκεί να μη το δει η ενδιαφερόμενη...
(Τι έγινε ρε παιδιά επιδημία γαμήλιων προτάσεων στο forum έχει πέσει??? Να μην μπαίνω αυτές τις μέρες αν είναι και κολλήσω...:haha:)
 

like23

Member
Μηνύματα
66
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
LAS VEGAS
Εγώ δεν θα έβαζα ποτέ ένα ακριβό κόσμημα (όχι οτι έχω κιόλας...:haha:) στη βαλίτσα! Να το έχεις στη χειραποσκευή αρκεί να μη το δει η ενδιαφερόμενη...
(Τι έγινε ρε παιδιά επιδημία γαμήλιων προτάσεων στο forum έχει πέσει??? Να μην μπαίνω αυτές τις μέρες αν είναι και κολλήσω...:haha:)
Δεν μπορεί να το δεί γιατί δεν θα είναι μαζί γιατί εγώ θα πάω να την βρω!!θα το βάλω στην χειραποσκευή κ αν μου πουν τίποτα θα τουσ πω πωσ ειναι για δώρο!!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Δεν μπορεί να το δεί γιατί δεν θα είναι μαζί γιατί εγώ θα πάω να την βρω!!θα το βάλω στην χειραποσκευή κ αν μου πουν τίποτα θα τουσ πω πωσ ειναι για δώρο!!

Αααα τι ωραία! Που πας να την βρεις? Εσύ τι πρόταση θα της κάνεις? Για πες μας και την δικιά σου ιστορία! Όχι δεν είμαι αδιάκριτη! :bleh:

Άντε ωραία είναι αυτά, να θυμόμαστε πως ο έρωτας ζει ακόμα!
Nedelja και στα δικά σου βρε! :D
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Nedelja και στα δικά σου βρε! :D[/quote]

Εγώ σε συμπαθώ σου έγραψα και για τα ταπας....
Πάντως like23 ελπίζω να μην είσαι 23 και πας για κρέμασμα...:haha:
 

like23

Member
Μηνύματα
66
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
LAS VEGAS
Αααα τι ωραία! Που πας να την βρεις? Εσύ τι πρόταση θα της κάνεις? Για πες μας και την δικιά σου ιστορία! Όχι δεν είμαι αδιάκριτη! :bleh:

Άντε ωραία είναι αυτά, να θυμόμαστε πως ο έρωτας ζει ακόμα!
Nedelja και στα δικά σου βρε! :D
Παω στην φλόριντα στην τάμπα!!ελεγα την 1χρονιά επειδή ειίναι κ η ονομαστική γιορτή της!!τώρα το πως δεν ξέρω!!απλα σκεφτηκα να βρώ μια στολή αι βασιλη κ να ντυθώ κ να της το πώ ετσι!! δεν μιλαμε για γαμο αλλα για αραβωνα!!καλή ιδέα ή άκυρο?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.139
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Παω στην φλόριντα στην τάμπα!!ελεγα την 1χρονιά επειδή ειίναι κ η ονομαστική γιορτή της!!τώρα το πως δεν ξέρω!!απλα σκεφτηκα να βρώ μια στολή αι βασιλη κ να ντυθώ κ να της το πώ ετσι!! δεν μιλαμε για γαμο αλλα για αραβωνα!!καλή ιδέα ή άκυρο?
Καταλαβαμε 23 εισαι σιγουρα. Αποκλειεται παραπανω...

ΥΓ Ο,τι γουσταρεις κανε...
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Παω στην φλόριντα στην τάμπα!!ελεγα την 1χρονιά επειδή ειίναι κ η ονομαστική γιορτή της!!τώρα το πως δεν ξέρω!!απλα σκεφτηκα να βρώ μια στολή αι βασιλη κ να ντυθώ κ να της το πώ ετσι!! δεν μιλαμε για γαμο αλλα για αραβωνα!!καλή ιδέα ή άκυρο?
Καταρχάς να μας πεις πόσο είσαι, γιατί δίκαιο έχει η ταπας-woman! Μην μου πεις πως είσαι 23, τόσο μικρούλης! Δεν σε δίνουμε! :bleh:

Όσο αφορά την ιδέα σου είναι καλό που είναι η γιορτή της, ο Αι Βασίλης είναι στο πνεύμα των γιορτών οπότε και κάτι ευχάριστο, αλλά μπορεί σε κάποια να φαινόταν γλυκανάλατο! Έχει να κάνει με τον χαρακτήρα της καλής σου! Εγώ δεν την βρίσκω κακιά ιδέα, αλλά εμένα μου έχει λείψει το παιδικό feeling των Χριστουγέννων οπότε μην μετράς την γνώμη μου!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Nα μην πω ως ροζ γουρούνι τη γνώμη μου μετά από τόσες αναλύσεις; Νομίζω ότι θα αγόραζα κάτι ενδεικτικό για τη κίνηση και θα προτιμούσα να διάλεγα κάτι πιο ακριβό κι επίσημο μετά μαζί της σε ένα κοσμηματοπωλείο για να είναι του απολύτου γούστου της. Εγώ θα έλεγα να κάνεις τη πρόταση σε μια στιμή που θα είστε μαζί τρυφερά, ερωτικά, γοητευμένοι από το περιβάλλον όπου κι αν είναι αυτό. Θα τη κοιτάξεις στα μάτια και θα της το πεις. Εμένα έτσι θα μέ άγγιζε. Αξίζει να στήσεις θεατρικά κάτι τόσο όμορφο; τα θεατρικά άστα για μένα στις συναντήσεις του travelstories.
ΥΓ Μπουχου εμένα γιατί δε με πάνε στη ΝΥ;
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Παω στην φλόριντα στην τάμπα!!ελεγα την 1χρονιά επειδή ειίναι κ η ονομαστική γιορτή της!!τώρα το πως δεν ξέρω!!απλα σκεφτηκα να βρώ μια στολή αι βασιλη κ να ντυθώ κ να της το πώ ετσι!! δεν μιλαμε για γαμο αλλα για αραβωνα!!καλή ιδέα ή άκυρο?
H τάμπα τι είναι, μέρος;;
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Παω στην φλόριντα στην τάμπα!!ελεγα την 1χρονιά επειδή ειίναι κ η ονομαστική γιορτή της!!τώρα το πως δεν ξέρω!!απλα σκεφτηκα να βρώ μια στολή αι βασιλη κ να ντυθώ κ να της το πώ ετσι!! δεν μιλαμε για γαμο αλλα για αραβωνα!!καλή ιδέα ή άκυρο?
Να κάνεις αυτό που αισθάνεσαι, οι υποκειμενικές μας απόψεις δεν μπορούν να σε βοηθήσουν παρά να σε μπερδέψουν περισσότερο...Αν η καλή σου σκέφτεται και νοιώθει όπως εσύ λογικά θα περάσετε ωραία Χριστούγεννα διαφορετικά δεν ξέρω, με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο θα σου μείνουν αξέχαστα πάντως...:haha:

@tripakias με τον καλό τον λόγο εσύ, ποια τυχερή θα σε πάρει...:haha::haha::haha:

@hydronetta μπορείς να πας περιοδεία ως Vera...
 

like23

Member
Μηνύματα
66
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
LAS VEGAS
Να κάνεις αυτό που αισθάνεσαι, οι υποκειμενικές μας απόψεις δεν μπορούν να σε βοηθήσουν παρά να σε μπερδέψουν περισσότερο...Αν η καλή σου σκέφτεται και νοιώθει όπως εσύ λογικά θα περάσετε ωραία Χριστούγεννα διαφορετικά δεν ξέρω, με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο θα σου μείνουν αξέχαστα πάντως...:haha:

@tripakias με τον καλό τον λόγο εσύ, ποια τυχερή θα σε πάρει...:haha::haha::haha:

@hydronetta μπορείς να πας περιοδεία ως Vera...
Eυχαριστώ πάρα πολύ όλους!!είμαι 25ετών κ ακόμα νιώθω πολυ παιδι δύστιχως για εμένα τις περισσότερες φορές!!Αντωνη ναι ειναι μέρος η τάμπα είναι μια ώρα απο το ορλάντο!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom