ΗΠΑ Πρόταση γάμου στη Νέα Υόρκη!

GTS

Member
Μηνύματα
6.785
Likes
18.176
Προταση νουμερο2:

Την κρατουσα για μενα αλλα χαλαλι. Της φορας το δαχτυλιδι την ωρα που κοιμαται. Οταν ξυπνησει ρωταει: "Τι ειναι αυτο;" (ή κατι σχετικο) κι απαντας: "Τιποτα μωρο μου, το δαχτυλιδι που θα σου εκανα προταση γαμου βιαζονταν να μπει στο δαχτυλο σου... τι λες με παντρευεσαι;"

Αν πει το ναι εχει καλως... αν πει "δωσε μου χρονο να το σκεφτω..." και τετοιες μαλακιες, της λες: " Ελα ρε μωρο, δωσε μια απαντηση γιατι βιαζονται κι αλλα πραγματα να μπουν μεσα σου..." και κλεινεις το ματι.
Για καμιά τσόντα καλή πρόταση είναι πάντως...με Γκουσγκούνη φυσικά...
 

Kostis

Member
Μηνύματα
267
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Τωρα για λιγο στ'αυγα μας
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικος
Η ωρα η καλη φιλε...

παντως αμα δεν ξερεις οτι θα πει σιγουρα το ναι (που το απευχομαι 1000000%) τοτε θα ελεγα να της το πεις την τελευταια μερα σας εκει γιατι αλλιως θα ειστε σε μια ψυχροτητα σε ολο το ταξιδι...Ασε δεν παλευεται
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ελα το μαμησαμε το θεμα ...απο ωρα βεβαια:bleh::bleh::D
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.418
Ως συνήθως το ξεφτιλήσαμε το θέμα ......προτείνω στον admin να δίνει τη δυνατότητα στον τόπικ σταρτερ να κλείνει το θέμα .....
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μετά το ευχάριστο διάλειμμα, ας επιστρέψουμε στο θέμα μας. :)
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Προταση νουμερο2:

Την κρατουσα για μενα αλλα χαλαλι. Της φορας το δαχτυλιδι την ωρα που κοιμαται. Οταν ξυπνησει ρωταει: "Τι ειναι αυτο;" (ή κατι σχετικο) κι απαντας: "Τιποτα μωρο μου, το δαχτυλιδι που θα σου εκανα προταση γαμου βιαζονταν να μπει στο δαχτυλο σου... τι λες με παντρευεσαι;"

Αν πει το ναι εχει καλως... αν πει "δωσε μου χρονο να το σκεφτω..." και τετοιες μαλακιες, της λες: " Ελα ρε μωρο, δωσε μια απαντηση γιατι βιαζονται κι αλλα πραγματα να μπουν μεσα σου..." και κλεινεις το ματι.
Xχαχαχαχαχα, πετυχημένο αν και δεν είμαι σίγουρη ότι θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως εαν μου το ελεγε ο καλός μου. Πάντως το πρώτο σκέλος είναι καλό. Σαν γυναίκα και εγω κάτι πολύ απλό θα προτιμούσα τύπου στο άσχετο σε κανένα περιπατο κλπ, τώρα εαν πάτε σε εστιατόριο σίγουρα θα το έχει καταλάβει και θα ψάχνει από το πρώτο λεπτο μέσα στα ψωμάκια στα ποτηρια στο γλυκο κοκ...
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Προταση νουμερο2:

Την κρατουσα για μενα αλλα χαλαλι. Της φορας το δαχτυλιδι την ωρα που κοιμαται. Οταν ξυπνησει ρωταει: "Τι ειναι αυτο;" (ή κατι σχετικο) κι απαντας: "Τιποτα μωρο μου, το δαχτυλιδι που θα σου εκανα προταση γαμου βιαζονταν να μπει στο δαχτυλο σου... τι λες με παντρευεσαι;"

Αν πει το ναι εχει καλως... αν πει "δωσε μου χρονο να το σκεφτω..." και τετοιες μαλακιες, της λες: " Ελα ρε μωρο, δωσε μια απαντηση γιατι βιαζονται κι αλλα πραγματα να μπουν μεσα σου..." και κλεινεις το ματι.
Στο πρωτο σκελος θα κοντευα να ξερασω απ'την ατακα :bleh:
Στο δευτερο θα εσκαγα στα γελια. :haha:


Κανε ο,τι σου βγει οποια στιγμη θελησεις εσυ... Αυτο με τα cupcakes γλυκουτσικο μου ακουστηκε. Αλλα τοσες προτασεις για μια κοπελα που δε ξερουμε. Ενα ωραιο μερος ζητησε ο ανθρωπος κι εδω γραφτηκαν ολοκληροι διαλογοι μεταξυ εκεινου κι εκεινης!:haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πας σε μια σχολη αργυροχρυσοχοιας και μαθαινεις. Ελα πως κανεις ετσι για 2-3 χρονακια;





Γιατι ρε Αντωνη, αμα κανει κατι απλο θα το ξεχασει; Ωραιος γαμος!

Προταση νουμερο2:

Την κρατουσα για μενα αλλα χαλαλι. Της φορας το δαχτυλιδι την ωρα που κοιμαται. Οταν ξυπνησει ρωταει: "Τι ειναι αυτο;" (ή κατι σχετικο) κι απαντας: "Τιποτα μωρο μου, το δαχτυλιδι που θα σου εκανα προταση γαμου βιαζονταν να μπει στο δαχτυλο σου... τι λες με παντρευεσαι;"

Αν πει το ναι εχει καλως... αν πει "δωσε μου χρονο να το σκεφτω..." και τετοιες μαλακιες, της λες: " Ελα ρε μωρο, δωσε μια απαντηση γιατι βιαζονται κι αλλα πραγματα να μπουν μεσα σου..." και κλεινεις το ματι.
Το δικο μου ευχαριστω ητο σαρκαστικου-χιουμοριστικου χαρακτηρος ..φανταζομαι κ ο αγαπητος ποστερ με παρομοιο mood το εξεφρασε ...μην πυροβολειτε τον πιανιστα :D
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Πολυ ωραιες οι ιδεες σας! Και εγω και ο αντρας μου σκεφτηκαμε το ηλιοβασιλεμα στο Empire statebuilding!!! Ετσι κι αλλιως θα σοκαριστει με το θεαμα το τελειο, οποτε θα ηταν ακομα καλυτερη ιδεα να γινει τοτε και η προταση για να σοκαριστει ακομα περισσοτερο (απλα σαν χρονικο διαστημα να υπολογιζεις και την απιστευτη ουρα που εχει εκεινη την ωρα)!
Αν ηταν καλοκαιρι θα ελεγα και pier17 που επισης εχει ωραια θεα αλλα θα κανει απιστευτο κρυο οποτε θα χαλασει το ολο κλιμα (Εμεις απριλιο που πηγαμε δεν αντεξαμε το κρυο....)

ΤΕΛΟΣ ΚΑΤΙ ΒΑΣΙΚΟ:

Για το δαχτυλιδι εχω εντελως διαφορετικη γνωμη.... Θα ελεγα να το διαλεξει εκεινη, γιατι ειναι κατι που θα το εχει μια ζωη και μπορει να το εχει φανταστει καπως:
μπορει να της αρεσει κατι τετοιο π.χ. σχετο οπως Ειδοποίηση ανακατεύθυνσης Ειδοποίηση ανακατεύθυνσης
ή μπορει να το θελει υπερπαραγωγη οπως Ειδοποίηση ανακατεύθυνσης ή Ειδοποίηση ανακατεύθυνσης
Εμενα ας πουμε το δευτεροκαι το τριτο δεν μου αρεσει καθολου! Οτι κοτρονα και να εχει. Για να θυμισω και σκηνη απο το sex and the city που παλι δεν αρεσε το δαχτυλιδι (και ας το ειχε διαλεξει φιλη της). Επειδη ειναι πολλα τα λεφτα για να μην ειναι ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ!!! Μπορεις ομως να παρεις ενα απλο με 30 - 40 ευρω και να κανεις την προταση(μη την κανεις και με αδεια χερια) και να της πεις οτι το κανονικο θα το διαλεξετε μαζι απο τη ΝΥ ή οπου αλλου θελει!!! Να μην πιεστειτε να αγορασετε ντε και καλα στα γρηγορα κατι ...
Αυτα απο εμενα!!!
Με το καλο!!!! Θα ειναι τελεια η εκπληξη οπως και να την κανεις!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.422
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Aν τον αγαπάει αληθινά και δαχτυλίδι από Coca Cola να της περάσει , θα συγκινηθεί.
πάντως σε ποια γυναίκα δεν αρέσει το all time classic?
awww.petsios_kosmima.gr_img_products_d0047.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom