Ισπανία Πρώτη φορά στη Βαρκελώνη

Alpha14

Member
Μηνύματα
119
Likes
203
Πρέπει να έχεις μπερδευτεί, νομίζω ότι έχει κενό για εθνικές εκείνες τις μέρες.
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Πρέπει να έχεις μπερδευτεί, νομίζω ότι έχει κενό για εθνικές εκείνες τις μέρες.
Το ματς με Rayo είναι Νοέμβριο εκτός έδρας και 12 με 19/10 δεν βλέπω κάτι στο πρόγραμμα της ομάδας Έχει 21/10 με Σεβίλλη .update όντως είναι κενό για εθνικές ομάδες (η Ελλαδα πχ παίζει 12 και 15 Οκτωβρίου).Οπότε γήπεδο μόνο για το τουρ
 

Attachments

Tanou

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Εγώ που κοίταξανα την Laliga το έχει το ματς. Ενώ στης barca το site δεν υπάρχει.
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Από περιεργεια στείλε λινκ αν θες
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία

Attachments

Eirini_k

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Κάτι διάβασα και για Monserrat, αλλά έτσι κι αλλιώς είναι πιο πέρα, οπότε το βλέπω μέχρι τότε...
Ρώτησα για Girona-Figueres λόγω αεροδρομίου, ώστε αν πάω να το συνδυάσω με τις πτήσεις και να μην χάνω ώρες σε δρομολόγια.

Panpan σ'ευχαριστώ, θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου.
Απλά είναι εύκολο να μου πεις όοοταν έχεις χρόνο τι προτείνεις να κάνω με τις μετακινήσεις Girona-Barcelona;
Είχα δει για το λεωφορείο 25€ από το αεροδρόμιο, αλλά φαντάζομαι ότι προφανώς δεν περνάει από την πόλη της Girona.
Γεια σου!!Πριν απο μια εβδομάδα γύρισα από Ισπανια..πετούσα κ εγώ προς και από χιρονα..προτίμησα να μείνω στην επιστροφή στην χιρονα για να είμαι σίγουρη ότι προλαβαίνω την πτήση μου που ήταν στη 1 το μεσημέρι..αξίζει να μείνεις,είναι πανέμορφη!εγώ πήρα το λεωφορείο από το αεροδρόμιο για Βαρκελώνη και η τιμή ήταν 15€ περίπου..από Βαρκελώνη για χιρονα ταξίδεψα με το τρένο με 16€ με το express που κάνει 40' περίπου..ελπίζω να σε βοήθησα λιγο..να περάσετε όμορφα!
 

Katerina218

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Θα παω τελος οκρωβρη καο θα ηθελα καππιες συμβουλες σχετικα με το τι πρεπει να επισκεφθω..και οποιαδηποτε αλλη συμβουλη καλοδεχουμενη.ευχαριστωωωω παιδια!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.192
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom