Ryanair Πτήσεις Θεσσαλονίκη-Ρώμη από Μάιο η Ryanair

Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
ΘΙΒΕΤ, ΠΕΡΟΥ
Αψογα. Οσον αφορα το θεμα του boarding pass περυσι που πηγα μιλανο με ryan, εκτος του οτι ειχα καβαντζα εξτρα εκτυπωσεις με αυτα, ειχα εγω και εδωσα και στη γυναικα -καλου κακου- ειχα παντα μαζι μου σε στικακι τα boarding pass επιστροφης, ετσι ωστε στη μεγιστη στραβη να μπω σε ενα μαγαζι να τα κανω εκτυπωση- αν χασω ή μου κλεψουν ολες τις εκτυπωσεις (boarding pass):rolleyes:
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
Πολύ καλά έκανες.Και εγώ το ίδιο κάνω με πληροφορίες σημαντικές που έχω γραμμένες σε χαρτιά για ταξίδια(και με την ταυτότητα).Για τα εισιτήρια εννοείται ότι είναι ακόμη πιο απαραίτητο αυτό.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Αψογα. Οσον αφορα το θεμα του boarding pass περυσι που πηγα μιλανο με ryan, εκτος του οτι ειχα καβαντζα εξτρα εκτυπωσεις με αυτα, ειχα εγω και εδωσα και στη γυναικα -καλου κακου- ειχα παντα μαζι μου σε στικακι τα boarding pass επιστροφης, ετσι ωστε στη μεγιστη στραβη να μπω σε ενα μαγαζι να τα κανω εκτυπωση- αν χασω ή μου κλεψουν ολες τις εκτυπωσεις (boarding pass):rolleyes:
Α αυτά που κάνεις εσύ δεν είναι τίποτα, εγώ να φανταστείς κουβαλάω και τον εκτυπωτή μαζί μου σε περίπτωση που χάσω ΟΛΑ τα εφεδρικά boarding pass που εχω...
 
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
ΘΙΒΕΤ, ΠΕΡΟΥ
Α αυτά που κάνεις εσύ δεν είναι τίποτα, εγώ να φανταστείς κουβαλάω και τον εκτυπωτή μαζί μου σε περίπτωση που χάσω ΟΛΑ τα εφεδρικά boarding pass που εχω...
και εχτρα μελανιαααα
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.115
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
:Dεγώ πάλι κάνω το εξής.. στέλνω γραμμα στο ονομα μου στο ξεν/χειο που θα μενω με εκτυπωση βαζω μεσα και μερικα χρηματα και πάντα χαίρομαι οταν το λαμβάνω
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
ΞΕΡΕΙ κανενας εαν θα βγαλει νεα προσφορα η ryanair για οκτωμβριο????
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...

rome

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Παιδιά καλησπέρα σας!
Έχω κλείσει εισητήρια για Ρώμη το Μάιο, αλλά αφού έκανα το check in, συνειδητοποιησα ότι έλειπε ένα γράμμα από το όνομά μου! Ξέρει κανείς τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση ?
 

rome

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Παιδιά καλησπέρα σας!
Έχω κλείσει εισητήρια για Ρώμη το Μάιο, αλλά αφού έκανα το check in, συνειδητοποιησα ότι έλειπε ένα γράμμα από το όνομά μου! Ξέρει κανείς τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση ?

http://www.ryanairfanclub.com/news.html...σύμφωνα με τον τύπο εδώ, δεν είχε πρόβλημα !
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
Παιδιά καλησπέρα σας!
Έχω κλείσει εισητήρια για Ρώμη το Μάιο, αλλά αφού έκανα το check in, συνειδητοποιησα ότι έλειπε ένα γράμμα από το όνομά μου! Ξέρει κανείς τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση ?
όπως ανέφερα και σε προηγούμενο μήνυμα αυτό που κάναμε εμείς ήταν να πάρουμε τηλέφωνο εδώ
Reservation Contact Numbers
στο νούμερο που λέει για rest of the world
και αφού μιλήσαμε με την τηλεφωνήτρια(στα Αγγλικά) μας διόρθωσε το όνομα.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
Μια ερώτηση μήπως και γνωρίζει κάποιος.
Έχω κάνει κράτηση εισιτηρίων για πολλά άτομα.
Πάω να κάνω λοιπόν Check-in για κάποιο συγκεκριμένο άτομο από τα πολλά και το απίστευτο είναι ότι μου γράφει ότι έχει γίνει ήδη(σε αντίθεση με τα υπόλοιπα).Μπορώ βέβαια να τυπώσω το εισιτήριο για αυτό το άτομο αλλά φοβάμαι να μην έγινε κανένα μπέρδεμα και να έχουν περαστεί λάθος στοιχεία ταυτότητας μέσα.
Στο εισιτήριο όταν πάω να το τυπώσω δεν μπορώ να ελέγξω τα στοιχεία της ταυτότητας και μου βγάζει μόνο το ονοματεπώνυμο.Υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα;
 

markoniko

Member
Μηνύματα
48
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βερονα, Βενετια
Μια ερώτηση μήπως και γνωρίζει κάποιος.
Έχω κάνει κράτηση εισιτηρίων για πολλά άτομα.
Πάω να κάνω λοιπόν Check-in για κάποιο συγκεκριμένο άτομο από τα πολλά και το απίστευτο είναι ότι μου γράφει ότι έχει γίνει ήδη(σε αντίθεση με τα υπόλοιπα).Μπορώ βέβαια να τυπώσω το εισιτήριο για αυτό το άτομο αλλά φοβάμαι να μην έγινε κανένα μπέρδεμα και να έχουν περαστεί λάθος στοιχεία ταυτότητας μέσα.
Στο εισιτήριο όταν πάω να το τυπώσω δεν μπορώ να ελέγξω τα στοιχεία της ταυτότητας και μου βγάζει μόνο το ονοματεπώνυμο.Υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα;
ενδέχεται να έκανες εσύ check in εκ παραδρομης στον συγκεκριμένο επιβάτη (έτσι την είχα πατήσει και εγω :)). Αν θες μπορείς να παρεις τηλ. την εταιρεία και να επιβεβαιώσεις τα στοιχεία που έχεις καταχωρήσει και αν χρειαστεί να τα διορθώσεις κιόλας (χωρίς κόστος)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.552
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom