Πτήσεις με ανταπόκριση

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
Καλησπέρα σε όλους , με άφιξη πτήσης Αθηνα από Παρο 5:45 προλαβαίνω την ryanair με αναχώρηση 6:40 ; μόνο χειραποσκευή θα έχω και check in on line από πριν , τι λέτε προλαβαίνω η να μην το επιχειρήσω ; ποια η γνώμη σας
αν δεν εχει καθυστερηση η πτηση απο Παρο, και δεν χασεις χρονο στο αεροδρομιο δεξια αριστερα το προλαβαινεις εστω οριακα
 

radiohan

Member
Μηνύματα
11
Likes
8
ευχαριστώ, από ότι καταλαβαίνω δεν χρειάζεται κάποιος έλεγχος πάω κατευθείαν στην έξοδο ;
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ταξίδι-Όνειρο
Στο κεντρο της Γης
αυτο δυστυχως δεν το γνωριζω ακριβως στο αεροδρομιο αθηνων , καθως για εμενα ειναι τερματικος σταθμος οταν ερχομαι, δεν ερχομαι εδω με ανταποκριση για να παρω αλλη πτηση :cry:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Καλησπέρα σε όλους , με άφιξη πτήσης Αθηνα από Παρο 5:45 προλαβαίνω την ryanair με αναχώρηση 6:40 ; μόνο χειραποσκευή θα έχω και check in on line από πριν , τι λέτε προλαβαίνω η να μην το επιχειρήσω ; ποια η γνώμη σας
Με την πύλη να κλείνει στις 6:10, δε θα το διακινδύνευα...Έλεγχο ασφαλείας θα ξαναπεράσεις.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ευχαριστώ, από ότι καταλαβαίνω δεν χρειάζεται κάποιος έλεγχος πάω κατευθείαν στην έξοδο ;
Ναι, πας κατευθείαν. Αν δεν έχει καθυστέρηση η πρώτη πτήση προλαβαίνεις, με κάποια λίγα λεπτά για σκότωμα κιόλας. Έχω προλάβει και χειρότερα...

Εγώ πάντως δε θα το έκλεινα.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ναι, πας κατευθείαν. Αν δεν έχει καθυστέρηση η πρώτη πτήση προλαβαίνεις, με κάποια λίγα λεπτά για σκότωμα κιόλας. Έχω προλάβει και χειρότερα...

Εγώ πάντως δε θα το έκλεινα.
Πώς κατευθείαν? Δεν πρέπει να ξαναπεράσει έλεγχο? Αφού από τις αφίξεις πρέπει ν ανέβει πάνω στις αναχωρήσεις.
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Απο Μάιο μέχρι Οκτώβριο από το satellite, τουλάχιστον έτσι έχουν πει απ'την εταιρεία και όσες φορές έχω πετάξει μαζί τους.
Το ξερω, απλα δεν ηταν ξεκαθαρο ποτε θα γινει το ταξιδι γι αυτο το ανεφερα;)
 

radiohan

Member
Μηνύματα
11
Likes
8
Ευχαριστώ πολύ , πολύ χρήσιμες πληροφορίες. Δεν θα τα κλείσω έτσι γιατί παρά είναι οριακά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.705
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom