Πως θα βρω την καλύτερη προσφορά για πρωτομαγιά Παρίσι!

Eleni_Ch10

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους. Πρώτη ερώτηση στην virtual ταξιδιάρικη ''παρέα'' .:p
Πως μπορώ να βρω on line(Που κατά καιρούς ,όλοι γράφετε π.χ 100 E (πήγαινε-έλα και με φόρους !!:D) Ψάχνω την καλύτερη προσφορά για εισιτήρια 25 Μαρτίου Μιλάνο και για Πρωτομαγιά Παρίσι?? Αλήθεια metro θα λειτουργεί εκει τέτοια ημέρα;:rolleyes:
 
Last edited by a moderator:

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Καλησπέρα σε όλους. Πρώτη ερώτηση στην virtual ταξιδιάρικη ''παρέα'' .:p
Πως μπορώ να βρω online(Που κατά καιρούς ,όλοι γράφετε π.χ 100 E(πήγαινε-έλα και με φόρους !!:D) Ψάχνω την καλύτερη προσφορά για εισιτήρια 25 Μαρτίου Μιλάνο και για Πρωτομαγιά Παρίσι?? Αλήθεια metro θα λειτουργεί εκει τέτοια ημέρα;:rolleyes:
Δες στην aegean. Για τον Μαρτιο σε πιανουν οι προσφορες της που ομως ισχυουν μεχρι και σημερα. Για την πρωτομαγια περιμενε για τις επομενες προσφορες
 
Last edited by a moderator:

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Και θα το ξαναπω! Σε περιοδους γιορτων και αργιων ειναι πολυ δυσκολο να πετυχεις προσφορα διοτι οι περισσοτερες θεσεις ειναι προκρατημενες απο τα πρακτορεια. Μονο αν ειναι ευελικτες οι ημερομηνιες μπορει να γινει κατι. Αν ψαχνεις για τα κλασικα τριημερα αργιων, αστο!! Εγω οποτε και να εχω ψαξει, οσο καιρο νωριτερα κι αν το εχω κανει, τιποτα!!!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Και θα το ξαναπω! Σε περιοδους γιορτων και αργιων ειναι πολυ δυσκολο να πετυχεις προσφορα διοτι οι περισσοτερες θεσεις ειναι προκρατημενες απο τα πρακτορεια. Μονο αν ειναι ευελικτες οι ημερομηνιες μπορει να γινει κατι. Αν ψαχνεις για τα κλασικα τριημερα αργιων, αστο!! Εγω οποτε και να εχω ψαξει, οσο καιρο νωριτερα κι αν το εχω κανει, τιποτα!!!!
και όμως ο επιμένων νικά...
ακόμα η easy έχει για Ρώμη πρωτομαγιά 55Ε με επιστροφή φυσικά. έχω κλεισει εδώ κι ένα μήνα κι ακόμα και σήμερα η ίδια τιμή είναι.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
και όμως ο επιμένων νικά...
ακόμα η easy έχει για Ρώμη πρωτομαγιά 55Ε με επιστροφή φυσικά. έχω κλεισει εδώ κι ένα μήνα κι ακόμα και σήμερα η ίδια τιμή είναι.
οπότε μπορεί να πάει και μέσω άλλης πόλης στο παρίσι π.χ. ρώμη ευκαιρία να ενώσει κάποιος τις 2 πόλεις...:D Εγώ πριν μερικά χρόνια πριν η εύκολη πετάξει για παρίσι είχα κάνει συνδιασμό αθήνα-μιλάνο-παρίσι και μου είχε βγει και πολύ φθηνότερα από οποιαδήποτε άλλη και έμεινα και 2 μέρες στο μιλάνο με την ευκαιρία;)
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
και όμως ο επιμένων νικά...
ακόμα η easy έχει για Ρώμη πρωτομαγιά 55Ε με επιστροφή φυσικά. έχω κλεισει εδώ κι ένα μήνα κι ακόμα και σήμερα η ίδια τιμή είναι.
Δεν εχω λογια!!!! Μαλλον τοτε δεν θελει εμενα!!!Δεν εξηγηται αλλιως!!!:roll::roll::roll:
 

zakgr

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
θιβετ
easyjet και μην το σκέφτεσαι καν. εχει και για Μιλάνο και για Παρίσι. καλα να περάσεις. όσον αφορά το μετρό εγώ έτυχα στο Παρίσι στις μεγάλες κινητοποιήσεις το 2007 και ακόμα και τότε αν και απεργούσε όλη η χώρα υπήρχαν κάποιες αραιές γραμμές για να ικανοποιείται ο κόσμος. φάντάζομαι τουλάχιστον αυτό θα συμβαίνει και εκείνη τη μέρα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.488
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom