Λευκορωσία Λιθουανία Πόλη μοντέλο ή πόλη των μοντέλων?

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πολύ ωραία ιστορία για μια ακόμη φορά taver.Kρίμα να μην έχετε λίγο χρόνο περισσότερο για να επισκευτήκε και το Κατύν.
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.163
Taver προσθέτω κι εγώ τις ευχαριστίες μου για την εξαιρετική ξενάγηση. Άσε που μου δίνεις και ιδέες. Μετά την Άσγκαμπατ, το Μινσκ απ' ότι φαίνεται είναι ότι πρέπει για μεταπτυχιακό στη σταλινική αρχιτεκτονική που είναι και η αδυναμία μου :xmas_mrgreen:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Taver προσθέτω κι εγώ τις ευχαριστίες μου για την εξαιρετική ξενάγηση. Άσε που μου δίνεις και ιδέες. Μετά την Άσγκαμπατ, το Μινσκ απ' ότι φαίνεται είναι ότι πρέπει για μεταπτυχιακό στη σταλινική αρχιτεκτονική που είναι και η αδυναμία μου :xmas_mrgreen:
τότε το Τιρασπολ είναι για σένα :)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
... σταλινική αρχιτεκτονική που είναι και η αδυναμία μου :xmas_mrgreen:
Δεν είχα αμφιβολία... μοιάζουμε! Δώς μου σοσιαλιστικό ρεαλισμό και πάρε μου τη ψυχή :xmas_mrgreen:
Taver θερμότατες ευχαριστίες για την ξενάγηση σ' ένα προορισμό που είναι στα υπόψιν διότι έχουμε και κονέ εκεί
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Απλως ετσι να διεκρινησω οτι, οταν μιλαμε για αρχιτεκτονικα ρευματα, ο Σταλινικος μονουμενταλισμος δεν ταυτιζεται με το Σοσιαλιστικο ρεαλισμο... (παροτι συχνα συνυπαρχουν αγαστα)

Sent from my LG-P500 using Tapatalk
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Ευχαριστούμε, taver, για την άκρως ενδιαφέρουσα ξενάγηση στο Μινσκ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.677
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom