Πόσο συχνά ταξιδεύετε?

man79

Member
Μηνύματα
35
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Εμμμ Μμμμ Εεεε ????????
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία,Νέα Ζηλανδία κ.α
Αχ αυτή η αρχιτεκτονική!!!!!!Είχα 2 φίλες που σπουδάζανε αρχιτεκτονική και είχαν βαρεθεί να κάνουν ταξίδια κάθε χρόνο!!!!!!Και εγώ τους έλεγα πάλι θα πάτε και πάλι πηγαίνανε!!!Προνομιακή σχολή!!!!:clap::clap::clap::clap:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
εγω προσπαθω παντα να κανω ενα ταξιδι το χρονο στο εξωτερικο και παντα γινεται οκτομβρη-νοεμβρη.
οσο για τα εντος.....λογω δουλειας το σακ βουαγιαζ (το μικρο) ειναι μονιμο στο πατωμα του δωματιου,αλλαζω ρουχα και φευγω.
και οταν δεν με διωχνουν με την δουλεια λεω να την κανω μονη μου αλλα να πω την αληθεια ειναι πολυ καλυτερα να σε πληρωνουν για να πηγαινεις διακοπες!!!
 

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
Από φέτος και μετά.....στο εξωτερικό!!!!
Κάθε χρόνο όμως θα πηγαίνω και σε κανέναν νησάκι εδώ στην Ελλάδα, μην μένει παραπονεμένη...:p
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Αχ αυτή η αρχιτεκτονική!!!!!!Είχα 2 φίλες που σπουδάζανε αρχιτεκτονική και είχαν βαρεθεί να κάνουν ταξίδια κάθε χρόνο!!!!!!Και εγώ τους έλεγα πάλι θα πάτε και πάλι πηγαίνανε!!!Προνομιακή σχολή!!!!:clap::clap::clap::clap:
ε μας αποζημιωνουν για το πρηξιμο ολου του χρονου....αν και η αληθεια οτι δεν εκμεταλλευτηκα αρκετα τα ταξιδια μεσω σχολης...ισως γιατι στα πρηζουν οι συμφοιτητες με τα κτιρια και το σχολαστικο σχολιασμο οπου πας και χανεις την ουσια του ταξιδιου...:)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.375
Likes
6.881
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
πόσο συχνά ταξιδεύουν?
μπορείτε να μου λύσετε αυτή την απορία??
μια μικρή διευκρίνηση:
στην πρό Τράβελστορι εποχή η στην μετά Τραβελστορι εποχή?:haha:
στην μετα τραβελστορι εποχη ;), 2 ταξίδια το χρονο στην Ευρώπη είναι στάνταρ!
 

man79

Member
Μηνύματα
35
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Εμμμ Μμμμ Εεεε ????????
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία,Νέα Ζηλανδία κ.α
ε μας αποζημιωνουν για το πρηξιμο ολου του χρονου....αν και η αληθεια οτι δεν εκμεταλλευτηκα αρκετα τα ταξιδια μεσω σχολης...ισως γιατι στα πρηζουν οι συμφοιτητες με τα κτιρια και το σχολαστικο σχολιασμο οπου πας και χανεις την ουσια του ταξιδιου...:)

Μέχρι να πάρεις το πτυχίο πιστεύω προλαβαίνεις κανά ταξιδάκι ακόμη!!!Συμφωνώ πάντως σε αυτό που είπες περι συνεχη σχολιασμού κτιριών!!!όντως χάνεις την ουσία του ταξιδιού!!!Αλλά από την άλλη ποιος να τους αδικήσει με τόσο όμορφα και υπέροχα αρχιτεκτονικά δημιουργήματα!!!;););)
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
ωραια τα αρχιτεκτονικα δημιουργηματα, αλλα πιστευω οτι αρχιτεκτονικη δεν ειναι μονο ο Γκαουντι αλλα κυριως ο χωρος και το περιβαλλον που ο ανθρωπος ζει,ειτε ειναι παραγκες ειτε παλατια,ειτε σπηλιες....αν δε γνωριζεις το χωρο γυρο σου πως θα χτισεις μετα κατι λειτουργικο,ευχρηστο ,οικολογικο και καλογουστο....και κει διαφωνω με τη κουλτουρα της σχολης περι τεχνης ....οσο για το πτυχιο το χω αργησει τοσο που δε με παιρνει αλλο,βεβαια αντι να κατσω να δουλεψω τη πτυχιακη διακοπες ετοιμαζω...αλλα τα ταξιδακια τωρα τα αρχισα,δε κοβονται ευκολα τα ατιμα....!
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Εγω κανω 2 ταξιδια εξωτερικου το χρονο απο το 2005 που αρχισα (μαλλον μεγαλος).Πιστευω,ποτε δεν ειναι αργα.Η συζυγος βεβαια δεν εχει τοσο μεγαλη τρελα οπως εγω.Το κακο ειναι οτι μπορουμε γιορτες και καλοκαιρι,που οσο να'ναι ολα ειναι ακριβοτερα.Επισης,δεν μπορω να κανω οικονομια σε αλλα πραγματα για να δινω μονο σε ταξιδια.Θελω και την ανεση μου οσο γινεται,στην καθημερινη μου ζωη.Ελπιζω να ειναι συνεχως ετσι.Παντως,εμεις που ζουμε στα νησια,ειναι πιο δυσκολο να ταξιδευουμε.
 

DAVID

Member
Μηνύματα
75
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
Δύο φορές το χρόνο, μια πάντα Αύγουστο για τα μακρινά επειδή ξέρεις ότι δεν θα μείνεις με το όνειρο και θα συμπληρωθεί γκρούπ , και μια Ανοιξη ,κοντινά εκτός με οργάνωση δική μου.Καλά να είμαστε, υγεία και λεφτά να έχουμε...
 

pitboz

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
κρητη
Ταξίδι-Όνειρο
αμερικη
ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ 3-4 ΤΑΞΙΔΙΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Στο εξωτερικο 3 φορες το χρονο(Χριστουγεννα-Πασχα-Καλοκαιρι).Παλαιοτερα εκανα και 5.Το προγραμμα περιλαμβάνει παντα ενα ελληνικο νησι και πολλες μονοημερες ή τριημερες (μικρο)αποδράσεις...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom