Ροκάδες δεν υπάρχουν εδώ μέσα;

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Ποιος είναι ο αγαπημένος σου δίσκος από τους rotting?
Xμμμμ
Δεν είμαι και η καλύτερη αναφορά για δίσκους ξεκάθαρα, αλλά θα πω το AEALO γιατί έχει το Santa Muerte, to Pir Theontai kai to Noctis Era.

υγ. Για να μην κάνω καινούριο ποστ


Δε χρειάζεται να ειπωθεί αλλά αγαπάμε Udo. Στη Βαρκελώνη τον Ιούλιο <3
 
Last edited:

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Xμμμμ
Δεν είμαι και η καλύτερη αναφορά για δίσκους ξεκάθαρα, αλλά θα πω το AEALO γιατί έχει το Santa Muerte, to Pir Theontai kai to Noctis Era.
Τους προηγούμενους τους έχεις ακούσει;Ας πούμε για εμένα ο Aealo είναι ο χειρότερος.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Τους προηγούμενους τους έχεις ακούσει;Ας πούμε για εμένα ο Aealo είναι ο χειρότερος.
Και για μένα ο μουσακάς είναι εντελώς αδιάφορος ενώ λατρεύω ας πούμε το σπανακόρυζο, σημαίνει αυτό ότι δεν έχω φάει μουσακά; Δεν καταλαβαίνω τη λογική σου.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Και για μένα ο μουσακάς είναι εντελώς αδιάφορος ενώ λατρεύω ας πούμε το σπανακόρυζο, σημαίνει αυτό ότι δεν έχω φάει μουσακά; Δεν καταλαβαίνω τη λογική σου.
Εγώ μία απλή ερώτηση έκανα για να καταλάβω ποιο στυλ τους σου αρέσει και συ άρχισες να μιλάς για φαγητά και λογική.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Από ασιατικό metal εμένα πάντα η αδυναμία μου ήταν το μπαγκλαντεσιανό.
Δεν έχω αντίρρηση, αλλά αναφέρομαι συγκεκριμένα στο Μογγολικό (και πιο συγκεκριμένα στην ένταξη των παραδοσιακών λαρυγγισμών της Μογγολικής μουσικής στο σύνολο).
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.130
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Δεν έχω αντίρρηση, αλλά αναφέρομαι συγκεκριμένα στο Μογγολικό (και πιο συγκεκριμένα στην ένταξη των παραδοσιακών λαρυγγισμών της Μογγολικής μουσικής στο σύνολο).
Fair enough.
(Πάντως όποιος θέλει ας τσεκάρει μπαγκλαντεσιανή ροκ και μέταλ, αν μη τι άλλο ενδιαφέρον και ιδιαίτερο συνονθύλευμα επιρροών!)
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.531
Likes
8.472
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Οι παραπάνω προτάσεις θα τιμηθουν.

Θα επανέλθω με WASP και την τραγουδαρα charisma. Εκτός απ την φοβερή μουσική και την ερμηνεία του, οι στίχοι και θεματολογία είναι πολύ δυνατά. Το τραγούδι αναφέρεται σε αυτούς που χειραγωγουν και ειδικά σε αυτούς που χρησιμοποιούν τη θρησκεία και την πατρίδα για να το πετύχουν.

 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
War απο Poets of the Fall απο τη χtεσινη σουπερ συναυλια τους στη Βαρσοβια. Μακαρι να ρθουν Αθηνα συντομα

20190427_223225.jpg
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Support oι blackout pronlems. Κι αυτοι πολυ καλοι με φοβερη ενεργεια στη σκηνη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom