Ροκάδες δεν υπάρχουν εδώ μέσα;

Spark

Member
Μηνύματα
97
Likes
970
Οι Nightstalker είναι ελληνικό ροκ συγκρότημα. Κινούνται στο χώρο του stoner rock και desert rock.

 
Last edited:

Spark

Member
Μηνύματα
97
Likes
970
σε εμένα δεν αρέσει ο Σακις Τολης ούτε γουστάρω την λύτρωση. είναι γνωστό πως ο θεός πέθανε, έκανε overdose και πήγε κατευθείαν στην κόλαση, εκεί γίνεται το καλό πάρτυ. ξενέρωτος ο παράδεισος είναι ένα μέρος σαν την Ελλάδα γεμάτο με ηλικιωμένους που έχουν αλτσχάιμερ και ψηφίζουν πάντα τους καραγκιόζηδες.
 
Last edited:

evaT

Member
Μηνύματα
1.569
Likes
12.752
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
σε εμένα δεν αρέσει ο Σακις Τολης ούτε γουστάρω την λύτρωση. είναι γνωστό πως ο θεός πέθανε, έκανε overdose και πήγε κατευθείαν στην κόλαση, εκεί γίνεται το καλό πάρτυ. ξενέρωτος ο παράδεισος είναι ένα μέρος σαν την Ελλάδα γεμάτο με ηλικιωμένους που έχουν αλτσχάιμερ και ψηφίζουν πάντα τους καραγκιόζηδες.
το έχω ringtone στο κινητό μου 🤘
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.538
Likes
8.501
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Επιστροφή στις συναυλίες μετά από δεν ξέρω και γω πόσο καιρό. Ένα δίδυμο απ'το Λονδίνο ουσιαστικά η μία τραγουδάει και παίζει κιθάρα και η άλλη μπάσο, έχουν και ντραμς αλλά είναι δευτερεύοντα. Ο ήχος του μπάσου είναι το κάτι άλλο. Μόνο στους rage against the machine με πορώνει το μπάσο τόσο πολύ. Είναι και οι 2 ο ορισμός του έρωτα με την πρώτη ματιά. Θα ήθελα να τις δω στο Λονδίνο, πιστεύω θα γίνεται κόλαση απ'τον κόσμο.

 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.128
Likes
20.371
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Δεν φαίνεται το βίντεο!
Το ξέρω! Ενώ το παίζει κανονικά στον υπολογιστή μου, όταν το ανεβάζω εδώ δεν το δείχνει...
Έβαλα ένα άλλο που δεν είναι η full version...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom