Ροκάδες δεν υπάρχουν εδώ μέσα;

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.466
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Απ΄τις σπάνιες περιπτώσεις που η τραγουδίστρια είναι και ντράμμερ (είναι και έρωτας!).

 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.088
Likes
44.923
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Kiss απο τα αγαπημενα μου system θα ηθελα πολυ maiden τους ειδα αρκετες φορες..
Είναι ευκαιρία, γιατί δε ξέρουμε πότε θα ξαναδούμε (και αν) αυτές τις μπάντες.
Οι Maiden είναι η μπάντα της καρδιάς μου 20φεύγα χρόνια τώρα, και θα 'θελα πολύ να τους δω στη χώρα τους.
Επίσης για SOAD συμφωνώ, είναι μεγάλο δέλεαρ!
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Διασκευή του Sweet home Alabama στα ισπανικά από τους (εξαιρετικούς) Siniestro Total.


Διηγούμενοι το δράμα ενός ισπανού από τη Γαλικία που αναγκάστηκε να μεταναστεύσει σε ένα νησί της Καραϊβικής και άφησε πίσω τον γκρι ουρανό και την ασταμάτητη βροχή της πατρίδας του :haha:
 

Zorz59

Member
Μηνύματα
233
Likes
1.639
Είναι ευκαιρία, γιατί δε ξέρουμε πότε θα ξαναδούμε (και αν) αυτές τις μπάντες.
Οι Maiden είναι η μπάντα της καρδιάς μου 20φεύγα χρόνια τώρα, και θα 'θελα πολύ να τους δω στη χώρα τους.
Επίσης για SOAD συμφωνώ, είναι μεγάλο δέλεαρ!
Ωραιο το φεστ αλλα για την Αγγλια που λες επειδη εμενα 2 χρονια και εχω παει σε φεστ και συναυλιες, το κοινο ειναι για βαθυ υπνο... με τη μπυριτσα στο χερι και χαλαρα....
Φαντασου τωρα στους Queensryche μας κοιτουσαν για λιγο headbagging.... Spultura, in flames με ευκολια φτασαμε μπροστα και δε χοροπηδαγε κανεις....
Στον αγαπημενο Bruce Springsteen τον πετυχα Λονδινο μετα απο χρονια... Παω φοβερη συναυλια συγκινηση απο την πρωτη φορα Live....Οταν μετα απο τρια χρονια τον βλεπω στην Ρωμη με 140000 ατομα να τραγουδουν να χορευουν και να κλαιμε απο συγκινηση για 4 ωρες καταλαβα το μεγαλειο των συναυλιων του.....
Βεβαια για λεμε και τα καλα της Αγγλιας οτι μπορεισ να δεις φοβερες μπαντες σε pub bar Που εκει υπαρχει πολυ συναισθημα, ετυχε και ειδα ετσι, Saxon, Coldplay, Him, Starsailor αλλη φαση Live ....
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.088
Likes
44.923
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Ωραιο το φεστ αλλα για την Αγγλια που λες επειδη εμενα 2 χρονια....
Αυτά που περιγράφεις είναι τα καλά της Αγγλίας και όχι μονο.
Εδώ παρακαλάμε να δούμε μια μεγάλη μπάντα, κάτι που τα τελευταία χρόνια δε συμβαινει πλέον.
Για το συγκεκριμένο φεστιβαλ πάντως είναι πολλά έως πάρα πολλά τα έξοδα, ειδικά ενόψει καλοκαιριού...
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Σεξ πυρ εξεγερση
Λοουβ <3

 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.466
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Εδώ και μια βδομάδα ακούω ασταμάτητα το καινούργιο τραγούδι των Nightwish. Πολυ ωραίο και το βιντεοκλιπ. Η Floor Jansen έχει την καλύτερη γυναικεία φωνή στο μεταλ για μένα. Ανατριχιαστικες κραυγές.

 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.608
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom