Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Εγω δεν ειχα πάει στους κήπους.....δεν νομίζω οτι έχασα και κάτι φοβερο.
 

qoq4

Member
Μηνύματα
23
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ενδιβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Την ειρωνια βλεπω την εχετε στα τσεπακια σας (κριμα για το forum).... ναι συγνωμη που δεν ξερω και πολλα πραγματα αλλα εκτος οτι η ηλικια μου μου το επιτρεπει , αν τα ηξερα και ολα δεν θα χρειαζοταν και να παω.... αυτος ειναι αλλωστε αλλος ενας σκοπος καποιου που ταξιδευει ... να μαθαινει...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Την ειρωνια βλεπω την εχετε στα τσεπακια σας (κριμα για το forum).... ναι συγνωμη που δεν ξερω και πολλα πραγματα αλλα εκτος οτι η ηλικια μου μου το επιτρεπει , αν τα ηξερα και ολα δεν θα χρειαζοταν και να παω.... αυτος ειναι αλλοστε αλλος ενας σκοπος καποιου που ταξιδευει ... να μαθαινει...
Το θέμα με την ψαρόσουπα είναι ένα παλιό inside forum joke σε σχέση με τον tripakias, στον οποίο δεν αρέσει γενικά η Ρώμη.
Να είσαι σίγουρη ότι δεν προσπαθεί κανένας να σε ειρωνευτεί. :)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
τι εννοεις?
για να καταλαβω και εγω δηλαδη..
Τι να καταλαβεις; Σ' αρεσουν τα μουσεια αυτου τυπου; Σκυρταει η καρδια σου οταν βλεπεις ενα πινακα; Ψαχνεις το στορι; Σκεφτεσαι; Νιωθεις, καταλαβαινεις κατι; Αν οχι γιατι να χανεις το χρονο σου;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
αλλα επειδη πολλες φορες βλεπω σχολια του στυλ " το ειχε ο οδηγος αλλα δεν αξιζε " γι αυτο το λογο ρωταω εδω καποιον που εχει μπει σε αυτα τα μουσεια αν αξιζει τον κοπο και την ουρα.....
Ναι αξίζουν πολύ τα μουσεία του Βατικανού. Ουρά δε θα βρεις τόσο μεγάλη αν αποφύγεις τις πρωινές ώρες που μπαίνουν τα γκρουπ και επιλέξεις καθημερινή.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Την ειρωνια βλεπω την εχετε στα τσεπακια σας (κριμα για το forum).... ναι συγνωμη που δεν ξερω και πολλα πραγματα αλλα εκτος οτι η ηλικια μου μου το επιτρεπει , αν τα ηξερα και ολα δεν θα χρειαζοταν και να παω.... αυτος ειναι αλλωστε αλλος ενας σκοπος καποιου που ταξιδευει ... να μαθαινει...
Το σχολιο πηγαινε σε μενα κι αν επρεπε καποιος να παρεξηγηθει ειμαι εγω, αλλα δεν...
Κοιτα να περασεις καλα στο ταξιδι σου και ασε τον καθενα να γραφει και να λεει ο,τι θελει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.808
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom