Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
χαχα το μεγαλυτερο μου αγχος ειναι να μην βρεχει.. ημουν σιγουρος πως μαη-ιουνη μηνα θα χει καλο καιρο.. αλλα δεν με βλεπω καλα..
Η λογικη λεει οτι καιρο κανει εδω Αθηνα αρα θα χει και εκει..εκτος αυτου μπες στο accuweather και τσεκαρε κατα ενα μεγαλο ποσοστο πεφτει μεσα στις προβλεψεις του!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Η λογική θα σε διαψεύσει γιατί η Ρώμη το καλοκαίρι έχει πιο υγρό και πιο κρύο καιρό απ' την Αθήνα. Μάλλον πιο πολύ με το κλίμα της Θεσσαλονίκης μοιάζει.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
Η λογική θα σε διαψεύσει γιατί η Ρώμη το καλοκαίρι έχει πιο υγρό και πιο κρύο καιρό απ' την Αθήνα. Μάλλον πιο πολύ με το κλίμα της Θεσσαλονίκης μοιάζει.
Τι καιρο κανει Σαλονικα δε ξερω,ξερω παντως οτι εδω 3-4 μερες Αθηνα κανει ζεστη και το ιδιο συμβαινει και στη Ρωμη μιας κ εχω live μεταδοσεις απο 3 διαφορετικους φιλους μου που χουν επισκεφθει την Ρωμη:p
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Γιατί τι έπαθες σε αυτό το μικρό και βολικό αεροδρόμιο;
Βολικο σε τι ακριβως? Στις κολοσσιαιες ουρες? Στις ανυπαρκτες θεσεις αναμονης? Στα μπαρ, στα εστιατορια? Στη δυνατοτητα διανυκτερευσης η αναμονης πολλων ωρων? Ακόμα κ το κοστος προς την πολη ειναι συγκρισιμο με το αλλο. Ενα μα ενα πλεονέκτημα δεν βρισκω.
 

despoinapan

Member
Μηνύματα
72
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα, Νεα Υορκη!
Καλησπερα! Εχουμε κλεισει εισιτηρια για ενα ταξιδι στη Ρωμη 23-27/12 και θα ηθελα να ρωτησω τι θα προτεινατε για παραμονη ή ανημερα Χριστουγεννα. Καποιο εστιατοριο για φαγητο ή καποιο event που αξιζει να παρευρεθουμε τις μερες των Χριστουγεννων; Επισης υπαρχει περιπτωση να βρουμε καποιο εστιατοριο με προσιτες τιμες εκεινες τις μερες ή παντου ειναι απλησιαστα;
 

giannisnt

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
καλημερα,
θα βρισκομαι στην ρωμη με την συζυγο 01/06 με 05/06. ενδιαφερομαι και γω για ελληνα ξεναγο.
 

eua st

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Καλησπέρα, έχετε βρει κάποιον πέρα από την κυρία που έχει προαναφερθει?
 

giannisnt

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
καλημερα δεν ξερω καν ποια ειναι η κυρια που εχει προαναφερθει...μετα απο μια συντομη ερευνα βρηκα 2 κυριες ξεναγους...και αναμενω απαντηση τους...εσεις εχετε βρει κατι?
 

eua st

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Μια κύρια Ελληνίδα για την οποία εχω λάβει πολύ θετικά σχόλια από κάποια μέλη που την επέλεξαν. Θα θέλατε μολις έχετε απάντηση να με ενημερώσετε;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.747
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom