Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
100 E το3κλινο χοτελ στο κεντρο κ υψηλη σαιζον ειναι λυσσα? δεν το ξερω το χοτελ, αλλα φαινεται καλη τιμη.
Sorry εβαλες ημερομηνιες? Γιατι εγω εβαλα 8-10 Ιουνιου και μου βγηκε 386 ευρω !!
Το χοτελ παντως φαινεται πολυ καλο
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ευαγγελια said:
Sorry εβαλες ημερομηνιες? Γιατι εγω εβαλα 8-10 Ιουνιου και μου βγηκε 386 ευρω !!
Το χοτελ παντως φαινεται πολυ καλο
Εγω θα επρεπε να βαλω ημερομηνιες?υπεθεσα οτι ειναι στα ορια του ανωτερω ποστερ. Να βαζετε τιμες να καταλαβαινουμε..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εγω θα επρεπε να βαλω ημερομηνιες?υπεθεσα οτι ειναι στα ορια του ανωτερω ποστερ. Να βαζετε τιμες να καταλαβαινουμε..
Νευρακια σημερα........:icecream:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ευαγγελια said:
Νευρακια σημερα........:icecream:
Καθολου! Εβαλα στην παρελαση για λιγο και τη φυσικη μου περιβολη (βοδι), χορεψα, εφαγα, ηπια κ ευδιαθετος απαντησα..καλη Καθαροδευτερα!
 
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
σευχελλες
ακριβως αυτο, ναι!!!!!ζεστη, κλειστα μαγαζια !!! επειδη δεν ειναι φουλ σεζον ειναι πιο οικονομικα σωστα??δεν θελω να ταλαιπωριθω.....συγκεκριμενα 16-21/6 !!!!!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Δυστυχώς δεν έχω προσωπική άποψη για Ρώμη τον Αύγουστο, οπότε θα πρέπει να περιμένεις να δουν το μήνυμα γνώστες της πόλης, όπως Samion, Sapienza.
Απ'όσο γνωρίζω τα τουριστικά μέρη (μνημεία, μουσεία) παραμένουν ανοιχτά, απλώς αρκετά εστιατόρια κλείνουν - όπως ακριβώς στην Ελλάδα δλδ. Και δεδομένου ότι η θερμοκρασία μοιάζει με της Αθήνας, προετοιμάσου για ζέστη :)
 

mkara

Member
Μηνύματα
54
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
καλησπερα...σκεφτομαι πολυ σοβαρα (ενω ειχα καταληξει να κλεισω στα σκαλια) να κλεισω αυτο το ξενοδοχειο..


Booking.com: hotel Barcel


ειναι 165 ευρω το 3ημερο..πολυ φθηνα..και να πηγαινω με ταξι κεντρο...ή ταξι μεχρι το μετρο λιγο πιο πανω..

τι λετε εσεις οι εμπειροι;;;


sos help
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
καλησπερα...σκεφτομαι πολυ σοβαρα (ενω ειχα καταληξει να κλεισω στα σκαλια) να κλεισω αυτο το ξενοδοχειο..


Booking.com: hotel Barcel


ειναι 165 ευρω το 3ημερο..πολυ φθηνα..και να πηγαινω με ταξι κεντρο...ή ταξι μεχρι το μετρο λιγο πιο πανω..

τι λετε εσεις οι εμπειροι;;;


sos help
οχι σε καμια περιπτωση. Μπορεις να καταλαβεις και μονος σου το γιατι.....
 

mkara

Member
Μηνύματα
54
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
οχι σε καμια περιπτωση. Μπορεις να καταλαβεις και μονος σου το γιατι.....

ευαγγελια θα το εκτιμουσα αν μου ελεγες τον λογο...

φανταζομαι η αποσταση αλλα γιατι εισαι τοσο καθετη;;

ας δωσω λεφτα στα ταξι..

φανταζομαι η ρωμη θα ειναι σαν το παρισι...δλδ βγαινεις το πρωι και γυρνας το βραδυ για υπνο και μονο...οποτε με αυτο το σκεπτικο το ειπα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.208
Μηνύματα
883.794
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom