Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Μασημενη τροφη οχι απο το να κανουμε κυκλους ομως σε μια χωρα ζητησα μια βοηθεια . Σας ευχαριστω καλα ταξιδια
Δεν μπορεί κάποιος να σου κάνει πρόγραμμα γιατί εσυ ξέρεις τι σου αρέσει πιο πολύ και με ποιά σειρά θέλεις.....Για την πρώτη μέρα, θα πας στο ξενοδοχείο να αφήσεις τα πράγματα,όπως σου είπαν πιο πάνω και αν είσαι τυχερή μπορει να είναι έτοιμο το δωμάτιο....
Τώρα κάθησε να διαβάσεις κάποιες ιστορίες,απο το λινκ που σου βάζω,αλλα το κυριώτερο είναι να βάλεις δίπλα έναν χάρτη να δεις,την πόλη και που είναι τα βαςικά αξιοθέατα....
http://www.travelstories.gr/community/forums/Ταξιδιωτικές-Ιστορίες-Ευρώπη.57/?prefix_id=21
 

theovas63

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Καλησπερα..εχω προγραμματισει αρχες φλεβαρη για ρωμη..καπου διαβασα σχετικα με το συντριβανη της φοντανα ντι τρεβι οτι ειναι κλειστο λογω εργων...ισχυει αν καποιος ξερει?
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Καλημέρα σε όλους. Υπάρχει κανείς που ενδιαφέρεται για ξενάγηση στο Βατικανό να φτιάξουμε ένα γκρουπάκι και να βρούμε έναν ελληνόφωνο ξεναγό όπως και τα παιδιά πριν?? Θα είμαστε Ρώμη 10-14/3.
 

vasilis antono

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα σας.Κατατοπίστηκα πλήρως εδω μεσα για το που πρέπει να πάω όσον αφορά τα μουσεια και τους αρχαιολογικούς χώρους.Θα ήθελα όμως να ρωτησω αν κάποιος γνωρίζει κάτι σχετικά με το Night Life της Ρώμης και αν εχει ωραία μπαράκια για να πιεις το ποτό σου και να ακουσεις ωραία μουσική.Η εστω αν εχει clubs.Θα επισκεπτώ τη Ρώμη την περίοδο του Πάσχα, Απρίλιο 2016 για 7 μέρες.Νομίζω θα αξίζει να ξενυχτίσω και μία.
 

efipoly

Member
Μηνύματα
104
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
Μαδριτη
Ταξίδι-Όνειρο
Αίγυπτο
καλησπερα θα βρισκομαστε και εμεις 3 ατομα μαλλον...το πιθανοτερο... στη Ρωμη 11/3-14/3. ενδιαφερομαι tulakigo αν εχεις λεπτομερειες ενημερωσε...
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία

efipoly

Member
Μηνύματα
104
Likes
38
Επόμενο Ταξίδι
Μαδριτη
Ταξίδι-Όνειρο
Αίγυπτο
Εμεις θα γνωριζουμε αν θα ειμαστε αυτες τις ημερες στις 20/2. θα επανελθω....
 
Μηνύματα
6
Likes
4
Καλησπέρα, θα ταξιδέψουμε τέσσερα άτομα Πρωτη εβδομαδα Φεβρουαρίου στη Ρωμη. Υπαρχει κάποιος που θα ειναι εκει? ενδιαφέρεται να κλεισουμε ξεναγό για Βατικανο?
Καλησπερα ειμαι νεο μέλος και θα παω με δυο ατομα στη Ρωμη 2-4 Φεβρουαριου. Ενδιαφερομαστε για ξεναγο στο Βατικανο στις 3 Φεβρουαριου.Εχω ψαξει λίγο, μόνο μια κυρια στο fb φαινεται καλη αλλα δεν εχω στειλει μηνυμα ακομη. Αν ενδιαφερεστε να παμε μαζι και εχετε βρει και καποιον ενημερωστε με.Ευχαριστω!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.930
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Καλησπερα ειμαι νεο μέλος και θα παω με δυο ατομα στη Ρωμη 2-4 Φεβρουαριου. Ενδιαφερομαστε για ξεναγο στο Βατικανο στις 3 Φεβρουαριου.Εχω ψαξει λίγο, μόνο μια κυρια στο fb φαινεται καλη αλλα δεν εχω στειλει μηνυμα ακομη. Αν ενδιαφερεστε να παμε μαζι και εχετε βρει και καποιον ενημερωστε με.Ευχαριστω!
Μαίρη, καλώς όρισες και καλά να περάσετε στο ταξίδι σας.
 

giorgosfats

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Καλημέρα σε όλους. Υπάρχει κανείς που ενδιαφέρεται για ξενάγηση στο Βατικανό να φτιάξουμε ένα γκρουπάκι και να βρούμε έναν ελληνόφωνο ξεναγό όπως και τα παιδιά πριν?? Θα είμαστε Ρώμη 10-14/3.
θα 'μαστε κι εμείς Ρώμη 11-15/3 κι ενδιαφερόμαστε για ξεναγό επίσης.Θα συννενοηθώ και με τους υπόλοιπους γιατί έπεσα τυχαλια πάνω στη συζήτηση και θα επανέλθω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.523
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom